Dzisiaj jest: 17.09.19. 




20.09.2010 - I PPJ - Katowice - 18.09.2010
I Puchar Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn
Katowice, 18.09.2010


SZABLA KOBIET

1. Marta Puda (TMS Sosnowiec)
2. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
3. Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
3. Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
5. Karolina Walczak
6. Kinga Drożdż
7. Angelika Wątor (wszystkie trzy TMS Sosnowiec)
8. Patrycja Pałczyńska (IKS Konstancin)
---------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

10. Marika Rzepka
15. Martyna Łuczak
16. Gabriela Drygała
18. Daria Kamińska
19. Angelika Trzmielewska
20. Weronika Maciejewska
23. Adrianna Konon
35. Sara Ciesielska
37. Martyna Trzmielewska
39. Martyna Malińska
40. Magdalena Nadworna
44. Sandra Kwiatkowska
44. Dominika Siekacz
46. Michalina Kostrzewa
47. Agata Jasiczek
51. Marta Geraga
53. Weronika Radolska

Startowały 53 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Marta Puda – Patrycja Pałczyńska 15/8
Martyna Wątora – Angelika Wątor 15/10
Magdalena Pasternak – Karlina Walczak 15/11
Pamela Warszawska – Kinga Drożdż 15/14

Półfinały:
Marta Puda – Martyna Wątora 15/11
Magdalena Pasternak – Pamela Warszawska 15/11

Finał:
Marta Puda – Magdalena Pasternak 15/14


SZABLA MĘŻCZYZN

1. Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
2. Kamil Marzec (TMS Sosnowiec)
3. Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)
3. Paweł Węgliński (AZS AWF Warszawa)
5. Przemysław Piński (AZS AWF Katowice)
6. Mariusz Mańczak (KKSz Konin)
7. Mikołaj Grzegorek
8. Adam Sęczek (obaj UKS Victor Warszawa)
-------------------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

14. Aleksander Majcherski
18. Filip Jastrzębski
22. Piotr Dynowski
24. Artur Staszak
28. Sebastian Korczakowski
31. Damian Dzwoniarski
34. Stanisław Świerk
37. Mateusz Walicki
38. Kamil Siwek
39. Krzysztof Woźny
40. Kewin Chorchowski
43. Adam Pyzder
45. Tomasz Osajda
47. Patryk Okrój
48. Mikołaj Mazur

Startowało 50 zawodników

Ćwierćfinały:
Mariusz Wróbel – Mariusz Mańczak 15/10
Paweł Węgliński – Przemysław Piński 15/11
Kamil Marzec – Mikołaj Grzegorek 15/13
Bartosz Koniusz – Adam Sęczek 15/13

Półfinały:
Mariusz Wróbel – Paweł Węgliński 15/11
Kamil Marzec – Bartosz Koniusz 15/14

Finał:
Mariusz Wróbel – Kamil Marzec 15/11

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design