Dzisiaj jest: 15.09.19. 




20.09.2010 - MPS - Sosnowiec - 25-26.09.2010
Mistrzostwa Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn
Sosnowiec, 25-26.09.2010
4 medale: 2 srebrne i 2 brązowe


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
2. Bogna Jóźwiak (O.Ś. AZS Poznań)
3. Małgorzata Kozaczuk
3. Aleksandra Socha (obie AZS AWF Warszawa)
5. Katarzyna Kędziora (O.Ś. AZS Poznań)
6. Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
7. Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
8. Irena Więckowska (O.Ś. AZS Poznań)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

13. Martyna Łuczak
14. Marika Rzepka
26. Daria Kamińska
34. Ewelina Owczarek
37. Angelika Trzmielewska

Startowało 41 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Aleksandra Socha – Irena Więckowska 15/6
Bogna Jóźwiak – Katarzyna Kędziora 15/9
Małgorzata Kozaczuk – Weronika Maciejewska 15/11
Marta Wątor – Matylda Ostojska 15/11

Półfinały:
Bogna Jóźwiak – Aleksandra Socha 15/12
Marta Wątor – Małgorzata Kozaczuk 15/12

Finał:
Marta Wątor – Bogna Jóźwiak 15/14


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice)
2. Patryk Pałasz
3. Mateusz Górski
3. Albert Stanisławski (wszyscy trzej KKSz Konin)

5. Jakub Ceranowicz (AZS AWF Katowice)
6. Maciej Regulewski
7. Damian Skubiszewski (obaj TMS Sosnowiec)
8. Bartosz Ołdyński (PTS Jagiellończyk Białystok)
-------------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Łukasz Gal
13. Jakub Kacprzak
19. Michał Gal
21. Filip Jastrzębski
25. Bartosz Jastrzębski
27. Mariusz Mańczak
38. Aleksander Majcherski
43. Kacper Jaskólski

Startowało 48 zawodników

Ćwierćfinały:
Marcin Koniusz – Bartosz Ołdyński 15/9
Mateusz Górski – Maciej Regulewski 15/9
Albert Stanisławski – Damian Skubiszewski 15/14
Patryk Pałasz – Jakub Ceranowicz 15/11

Półfinały:
Marcin Koniusz – Mateusz Górski 15/4
Patryk Pałasz – Albert Stanisławski 15/9

Finał:
Marcin Koniusz – Patryk Pałasz 15/11

podium w szabli mężczyzn indywidualnie



SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. O.Ś. AZS POZNAŃ
- Bogna Jóźwiak
- Katarzyna Kędziora
- Irena Więckowska
- Bogna Ziałacka
2. AZS AWF WARSZAWA I
- Małgorzata Kozaczuk
- Matylda Ostojska
- Izabela Sajewicz
- Aleksandra Socha
3. TMS SOSNOWIEC I
- Marta Puda
- Lidia Sołtys
- Katarzyna Szczypińska
- Marta Wątor
-----------------------
5. KKSZ KONIN
- Weronika Maciejewska
- Ewelina Owczarek
- Marika Rzepka
- Martyna Łuczak

Startowało 7 drużyn

Półfinały:
AZS AWF WARSZAWA I – TMS SOSNOWIEC I 45/36
O.Ś. AZS POZNAŃ – AZS AWF WARSZAWA II 45/23

Finał:
O.Ś. AZS POZNAŃ – AZS AWF WARSZAWA I 45/43

Walka o III miejsce
TMS SOSNOWIEC I – AZS AWF WARSZAWA II 45/31


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. AZS AWF KATOWICE I
- Jakub Ceranowicz
- Bartosz Koniusz
- Marcin Koniusz
- Wojciech Marczak
2. KKSZ KONIN I
- Łukasz Gal
- Mateusz Górski
- Patryk Pałasz
- Albert Stanisławski

3. TMS SOSNOWIEC
- Kamil Marzec
- Bartosz Mazur
- Maciej Regulewski
- Damian Skubiszewski
------------------------
5. KKSZ KONIN II
- Michał Gal
- Kacper Jaskólski
- Bartosz Jastrzębski
- Jakub Kacprzak

Startowało 7 drużyn

Półfinały:
KKSZ KONIN I – AZS AWF WARSZAWA I 45/40
AZS AWF KATOWICE I – TMS SOSNOWIEC 45/30

Finał:
AZS AWF KATOWICE I – KKSZ KONIN I 45/43

Walka o III miejsce
TMS SOSNOWIEC – AZS AWF WARSZAWA I

podium w szabli mężczyzn drużynowo




Wsparcia finansowego udzieliło Miasto Konin



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design