Dzisiaj jest: 18.09.19. 




04.10.2010 - MMM - Leszno - 01.10.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
w szabli dziewcząt i chłopców
Leszno, 01.10.2010


SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Michalina Kostrzewa
2. Sara Ciesielska
3. Marta Geraga
3. Sylwia Matuszak
5. Katarzyna Lengowska
6. Martyna Trzmielewska (wszystkie KKSz Konin)

7. Weronika Michalak (AZS AWF Poznań)
8. Kinga Cołta (O.Ś. AZS Poznań)
--------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

11. Weronika Radolska
12. Martyna Dziublewska
13. Oktawia Grudzień
14. Donata Janasik
15. Klaudia Staszak
16. Magdalena Kubacik
17. Paulina Brzoska
17. Oliwa Drzewiecka
20. Sandra Radzimska

Startowało 20 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Michalina Kostrzewa – Weronika Michalak 12/4
Sylwia Matuszak – Martyna Trzmielewska 12/10
Marta Geraga – Katarzyna Legnowska 12/8
Sara Ciesielska – Kinga Cołta 12/3

Półfinały:
Michalina Kostrzewa – Sylwia Matuszak 12/7
Sara Ciesielska – Marta Geraga 12/9

Finał:
Michalina Kostrzewa – Sara Ciesielska 12/5


SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Aleksander Mimier (KKSz Konin)
2. Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
3. Mikołaj Mazur
3. Kamil Siwek
5. Krzysztof Woźny
5. Janusz Zapaśnik
7. Patryk Wieczorkiewicz
8. Tomasz Osajda (wszyscy KKSz Konin)

-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Rafał Golewski
12. Patryk Okrój
14. Patryk Jaskulski
15. Mateusz Pychyński
16. Adrian Dzwoniarski
18. Bartosz Strejza
21. Kamil Klimek
22. Piotr Nowak
23. Adrian Rybarczyk
24. Patryk Kwiatkowski
26. Stefan Łysiak

Startowało 28 zawodników

Ćwierćfinały:
Mikołaj Mazur – Janusz Zapaśnik 12/11
Mateusz Knez – Patryk Wieczorkiewicz 12/4
Kamil Siwek – Tomasz Osajda 12/8
Aleksander Mimier – Krzysztof Woźny 12/9

Półfinały:
Mateusz Knez – Mikołaj Mazur 12/4
Aleksander Mimier – Kamil Siwek 12/11

Finał:
Aleksander Mimier – Kamil Siwek 12/6


SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Sara Ciesielska
- Marta Geraga
- Michalina Kostrzewa
- Martyna Trzmielewska
2. KKSZ KONIN II
- Martyna Dziublewska
- Katarzyna Lengowska
- Sylwia Matuszak
- Weronika Radolska

3. AZS AWF POZNAŃ I

Startowały 4 drużyny

Półfinały:
KKSZ KONIN I – AZS AWF POZNAŃ II 36/3
KKSZ KONIN II – AZS AWF POZNAŃ I 36/9

Finał:
KKSZ KONIN I – KKSZ KONIN II 36/26

Walka o III miejsce:
AZS AWF POZNAŃ I – AZS AWF POZNAŃ II 36/4


SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Kamil Siwek
- Patryk Wieczorkiewicz
- Krzysztof Woźny
- Janusz Zapaśnik
2. KKSZ KONIN II
- Mikołaj Mazur
- Aleksander Mimier
- Patryk Okrój
- Tomasz Osajda

3. AZS AWF POZNAŃ I

Startowało 5 drużyn

Półfinały:
KKSZ KONIN II – UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 36/16
KKSZ KONIN I – AZS AWF POZNAŃ I 36/14

Finał:
KKSZ KONIN I – KKSZ KONIN II 36/11

Walka o III miejsce:
AZS AWF POZNAŃ I – UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 36/16

konińscy medaliści i trenerzy



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design