Dzisiaj jest: 17.09.19. 




07.10.2010 - Turniej z okacji DEN - Konin - 05.10.2010
Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szkół Podstawowych klas V i VI
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 05.10.2010


SZABLA DZIEWCZĄT KLAS V

1. Aleksandra Olszewska (SP 1 Konin)
2. Natalia Nowinowska (SP 12 Konin)
3. Michalina Fic (SP 15 Konin)
3. Pamela Koprowska (SP 8 Konin)
5. Milena Walczak (SP 12 Konin)
6. Dagmara Wiśniewska (SP 15 Konin)
7. Daria Teskowska (SP 15 Konin)
8. Marta Kaczmarzewska (SP 15 Konin)
9. Eliza Rutecka (SP 1 Konin)
10. Sara Szukalska (SP 1 Konin)
11. Alicja Bąkowska (SP 6 Konin)
12. Nikola Kronowiecka (SP 8 Konin)
13. Alicja Lewandowska (SP 3 Konin)
14. Julia Kasiewicz (SP 12 Konin)

Półfinały:
Natalia Nowinowska – Pamela Koprowska 10/2
Aleksandra Olszewska – Michalina Fic 10/7

Finał:
Aleksandra Olszewska – Natalia Nowinowska 10/6


SZABLA CHŁOPCÓW KLAS V

1. Michał Banaszak (SP 4 Konin)
2. Kamil Burda (SP 12 Konin)
3. Hubert Glasner (SP 4 Konin)
3. Krystian Wysocki (SP 4 Konin)
5. Dawid Sobczak (SP 6 Konin)
6. Bartosz Mikołajczyk (SP 1 Konin)
7. Michał Zandecki (SP Stare Miasto)
8. Maurycy Dziublewski (SP 9 Konin)
9. Jakub Tadeusz (SP 4 Konin)
10. Filip Karpiński (SP 4 Konin)

Półfinały:
Kamil Burda – Krystian Wysocki 10/5
Michał Banasiak – Hubert Glasner 10/4

Finał:
Michał Banasiak – Kamil Burda 10/8


SZABLA DZIEWCZĄT KLAS VI

1. Izabela Owczarczak (SP 6 Konin)
2. Oliwia Robak (SP 12 Konin)
3. Marta Kochańska (SP 6 Konin)
3. Karolina Walczak (SP 12 Konin)
5. Aleksandra Musiał (SP 12 Konin)
6. Martyna Kołacka (SP 8 Konin)
7. Weronika Orczyk (SP 15 Konin)
8. Julia Szymczak (SP 12 Konin)

Półfinały:
Oliwia Robak – Marta Kochańska 10/3
Izabela Owczarczak – Karolina Walczak 10/3

Finał:
Izabela Owczarczak – Oliwia Robak 10/9


SZABLA CHŁOPCÓW KLAS VI

1. Michał Simiński (SP 9 Konin)
2. Nikodem Erenc (SP 9 Konin)
3. Jakub Cieńkuszewski (SP 9 Konin)
3. Damian Żarczyński (SP 3 Konin)
5. Kamil Szymański (SP 6 Konin)
6. Tobiasz Dopierała (SP 6 Konin)
7. Robert majdziński (SP 6 Konin)
8. Konrad Majchrowski (SP 3 Konin)
9. Jakub Koziarski (SP 12 Konin)
10. Mateusz Brzoski (SP 8 Konin)

Półfinały:
Michał Simiński – Jakub Cieńkuszewski 10/6
Nikodem Erenc – Damian Żarczyński 10/8

Finał:
Michał Simiński – Nikodem Erenc 10/3


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design