Dzisiaj jest: 15.09.19. 




19.10.2010 - PEK - Godollo - 16-17.10.2010
Puchar Europy Kadetów w szabli dziewcząt i chłopców
Godollo (Węgry), 16-17.10.2010


Szabla dziewcząt indywidualnie

1. Anna Marton (Węgry)
2. Viktoria Kuybark (Rosja)
3. Renta Katona (Węgry)
3. Luca Laszlo (Węgry)
5. Ann-Sophie Kindler (Niemcy)
6. Yulia Fomina (Rosja)
7. Tatiana Sukhova (Rosja)
8. Olena Prokuda (Ukraina)
-------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

34. Daria Kamińska
77. Dominika Siekacz
81. Adrianna Konon

Startowało 140 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Viktoria Kuybark - Yulia Fomina 15/9
Luca Laszlo - Olena Prokuda 15/11
Renta Katona - Ann-Sophie Kindler 15/11
Anna Marton - Tatiana Sukhova 15/7

Półfinały:
Viktoria Kuybark - Luca Laszlo 15/14
Anna Marton - Renta Katona 15/11

Finał:
Anna Marton - Viktoria Kuybark 15/13



Szabla chłopców indywidualnie

1. Alexander Baranovskiy (Rosja)
2. Oleksiy Statsenko (Ukraina)
3. Nicolai Zaporojcenco (Mołdawia)
3. Alexander Trushakov (Rosja)
5. Igor Smirnov (Rosja)
6. Balint Kossuth (Węgry)
7. Mikhail Gorskiy (Rosja)
8. Sergey Talya (Rosja)
-------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

32. Kamil Goździk
39. Artur Staszak
55. Damian Dzwoniarski
59. Adam Janasik
71. Kewin Chorchowski
86. Artur Milas
110. Stanisław Świerk
131. Sebastian Korczakowski

Startowało 182 zawodników

Ćwierćfinały:
Alexander Baranovskiy - Mikhail Gorskiy 15/7
Nicolai Zaporojcenco - Sergey Talya 15/8
Alexander Trushakov - Igor Smirnov 15/5
Oleksiy Statsenko - Balint Kossuth 15/6

Półfinały:
Alexander Baranovskiy - Nicolai Zaporojcenco 15/7
Oleksiy Statsenko - Alexander Trushakov 15/9

Finał:
Alexander Baranovskiy - Oleksiy Statsenko 15/13


Szabla dziewcząt drużynowo

1. NORD-WEST RUSSIA
2. VARSOVIE
3. GERMANY 1
4. GREAT BRITAIN 1
5. UKRAINE 1
6. MOSKOW
7. NOVOSIBIRSK 2
8. GREAT BRITAIN 2

Startowały 23 drużyny

Półfinały:
NORD WEST RUSSIA – GREAT BRITAIN 1 45/41
VARSOVIE – GERMANY 1 45/42

Finał:
NORD-WEST RUSSIA – VARSOVIE 45/44


Szabla chłopców drużynowo

1. HUNGARY
2. MOLDOVA
3. UKRAINE 1
4. SPB TEAM 1
5. VARESE
6. NOVOSIBIRSK
7. MOSCOW
8. GERMANY 1
-----------------------
12. KKSZ KONIN
- Kamil Goździk
- Kewin Chorchowski
- Stanisław Świerk
- Sebastian Korczakowski
20. POLAND 2
- Artur Staszak
- Damian Dzwoniarski
- Adam Janasik
- Artur Milas

Startowało 39 drużyn

Półfinały:
HUNGARY – SPB TEAM 1 45/42
MOLDOVA – UKRAINE 1 45/43

Finał:
HUNGARY – MOLDOVA 45/37


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design