Dzisiaj jest: 15.09.19. 




25.10.2010 - OT do lat 13 i 15 - Konin - 23.10.2010
Ogólnopolski Turniej do lat 13 i 15 w szabli dziewcząt i chłopców
o Puchar Dyrektora MOS Konin
Konin, 23.10.2010


SZABLA DZIEWCZĄT DO LAT 13

1. Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
2. Kalina Sobyczk (UKS Hajduczek Olsztyn)
3. Oliwia Brol (Kolejarz 24 Katowice)
3. Kinga Cołta (O.Ś. AZS Poznań)
5. Magdalena Adamaszek (Kolejarz 24 Katowice)
6. Agnieszka Sokołowska (UKS 13 Białystok)
7. Paulina Misterka (Kolejarz 24 Katowice)
8. Marta Kaczmarzewska (KKSz Konin)
------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

10. Natalia Nowinowska
13. Izabela Owczarczak
14. Michalina Fic
19. Julita Szymczak
20. Oliwia Robak
22. Karolina Walczak
24. Daria Teskowska
25. Milena Walczak
26. Anna Nowicka
27. Aleksandra Musiał
28. Julia Kasiewicz

Startowało 28 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Marta Mazurek – Marta Kaczmarzewska 10/3
Oliwia Brol – Agnieszka Sokołowska 10/4
Kalina Sobczyk – Magdalena Adamaszek 10/7
Kinga Cołta – Paulina Misterka 10/6

Półfinały:
Marta Mazurek – Oliwia Brol 10/7
Kalina Sobczyk – Kinga Cołta 10/6

Finał:
Marta Mazurek – Kalina Sobczyk 10/2



najlepsza "8" w szabli dziewcząt do lat 13



SZABLA CHŁOPCÓW DO LAT 13

1. Karol Lademann (IKS Konstancin)
2. Piotr Kurzyna (UKS 13 Białystok)
3. Jakub Burda (KKSz Konin)
3. Łukasz Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
5. Mateusz Prokopowicz (IKS 13 Białystok)
6. Mateusz Mierzchała (Kolejarz 24 Katowice)
7. Oskar Anczyk (Kolejarz 24 Katowice)
8. Adam Hak (KKSz Konin)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Krystian Wysocki
11. Damian Żarczyński
14. Jakub Koziarski
15. Michał Zandecki
17. Jakub Tadeusz

Startowało 18 zawodników

Ćwierćfinały:
Karol Lademann – Adam Hak 10/3
Jakub Burda – Mateusz Prokopowicz 10/8
Piotr Kurzyna – Mateusz Mierzchała 10/4
Łukasz Kupczyński – Oskar Anczyk 10/6

Półfinał:
Karol Lademann – Jakub Burda 10/4
Piotr Kurzyna – Łukasz Kupczyński 10/7

Finał:
Karol Lademann – Piotr Kurzyna 10/2



najlepsza "8" w szabli chłopców do lat 13



SZABLA DZIEWCZĄT DO LAT 15

1. Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
2. Anna Cios (TMS Sosnowiec)
3. Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
3. Joanna Wątor (TMS Sosnowiec)
5. Marta Geraga (KKSz Konin)
6. Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
7. Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
8. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
-------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

11. Michalina Kostrzewa
12. Sara Ciesielska
16. Katarzyna Lengowska
21. Martyna Trzmielewska
23. Katarzyna Kaczmarek
26. Sylwia Matuszak
29. Weronika Radolska
32. Martyna Dziublewska
34. Paulina Brzoska
36. Klaudia Staszak
39. Donata Janasik
40. Oliwia Drzewiecka
41. Sandra Radzimska
42. Magdalena Kubacik
43. Oktawia Grudzień

Startowały 43 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Anna Cios – Paulina Widera 15/10
Joanna Wątor – Nadia Królikowska 15/10
Karolina Kaleta – Martyna Tobiaszewska 15/7
Karolina Cieślar – Marta Geraga 15/11

Półfinał:
Anna Cios – Joanna Wątor 15/5
Karolina Cieślar – Karolina Kaleta 15/11

Finał:
Karolina Cieślar – Anna Cios 15/14



najlepsza "8" w szabli dziewcząt do lat 15



SZABLA CHŁOPCÓW DO LAT 15

1. Kamil Siwek (KKSz Konin)
2. Krzysztof Woźny (KKSz Konin)

3. Kamil Groniecki (TMS Sosnowiec)
3. Janusz Zapaśnik (KKSz Konin)
5. Michał Kisiel (UKS Victor Warszawa)
6. Jakub Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
6. Mateusz Szatkowski (UKS Szabla Ząbki)
8. Aleksander Mimier (KKSz Konin)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

12. Rafał Golewski
14. Patryk Okrój
18. Mateusz Pychyński
22. Patryk Wieczorkiewicz
24. Adrian Dzwoniarski
29. Patryk Jaskulski
31. Mikołaj Mazur
33. Adrian Rybarczyk
34. Piotr Nowak
36. Kamil Klimek
43. Patryk Kwiatkowski
44. Bartosz Strejza
48. Stefan Łysiak

Startowało 48 zawodników

Ćwierćfinały:
Krzysztof Woźny – Aleksander Mimier 15/12
Janusz Zapaśnik – Michał Kisiel 15/9
Kamil Groniecki – Jakub Kupczyński 15/10
Kamil Siwek – Mateusz Szatkowski 15/10

Pófinały:
Krzysztof Woźny – Janusz Zapaśnik 15/8
Kamil Siwek – Kamil Groniecki 15/11

Finał:
Kamil Siwek – Krzysztof Woźny 15/8



najlepsza "8" w szabli chłopców do lat 15


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design