Dzisiaj jest: 20.07.19. 




08.11.2010 - II PPJ - Konin - 06.11.2010
II Puchar Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn
o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego
Konin, 06.11.2010





SZABLA KOBIET

Miejsce / Nazwisko i imię / Klub / Data ur. / Licencja PZSz

1. PUDA Marta TMS SOSNOWIEC 1991-01-13 91011300
2. WĄTORA Martyna AZS AWF WARSZAWA 1992-02-10 92021000
3. MACIEJEWSKA Weronika KKSZ KONIN 1992-07-23 92072301
3. SZUMILAS Nicola AZS AWF WARSZAWA 1994-08-13 94081300
5. WĄTOR Angelika TMS SOSNOWIEC 1994-02-19 94021901
6. PASTERNAK Magdalena AZS AWF KATOWICE 1991-05-03 91050300
7. DROŻDŻ Kinga TMS SOSNOWIEC 1994-09-06 94090600
8. DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN 1995-01-11 95011101
9. TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA 1994-04-20 94042000
10. WALCZAK Karolina TMS SOSNOWIEC 1993-09-14 93091400
11. ŁUCZAK Martyna KKSZ KONIN 1992-06-22 92062200
12. RZEPKA Marika KKSZ KONIN 1992-01-31 92013100

13. RAK Katarzyna TMS SOSNOWIEC 1991-01-26 91012600
14. PAŁCZYŃSKA Patrycja IKS KONSTANCIN 1995-03-20 95032000
15. ŻĄDZIŃSKA Blanka DRAGON ŁÓDŹ 1994-06-03 94060301
16. KAMIŃSKA Daria KKSZ KONIN 1994-11-21 94112100
17. WASILEWSKA Izabella UKS 13 BIAŁYSTOK 1995-08-14 95081401
18. PEŁKA Patrycja KOLEJARZ 24 KATOWICE 1995-05-16 95051601
19. BIJAK Sylwia TMS SOSNOWIEC 1993-10-27 93102700
20. CIEŚLAR Karolina TMS SOSNOWIEC 1996-04-26 96042600
21. ZIAŁACKA Bogna O.Ś. AZS POZNAŃ 1993-03-13 93031301
22. WARSZAWSKA Pamela TMS SOSNOWIEC 1993-11-29 93112901
23. KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA 1996-01-15 96011503
24. KULIKOWSKA Laura UKS 13 BIAŁYSTOK 1994-08-12 94081202
25. CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN 1996-09-15 96091500
26. KORDAS Aleksandra IKS BUSHIDO RYBNIK 1996-03-13 96031300
27. KONON Adrianna KKSZ KONIN 1995-11-29 95112900
28. OLBRYSZ Anna IKS KONSTANCIN 1993-03-10 93031003
28. TRZMIELEWSKA Martyna KKSZ KONIN 1996-07-01 96070100
30. TOMCZUK Katarzyna IKS KONSTANCIN 1994-04-13 94041301
31. GAŁCZYŃSKA Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-04-24 93042400
32. KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN 1996-04-07 96040701
33. WOROSZYŁO Julia UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-04-26 93042600
34. WĄTOR Joanna TMS SOSNOWIEC 1996-12-04 96120401
35. SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN 1995-03-07 95030701
36. KALICKA Agata AZS AWF POZNAŃ 1991-06-25 91062501
37. JASICZEK Agata KKSZ KONIN 1993-05-22 93052200
38. WOLDAN Katarzyna DRAGON ŁÓDŹ 1995-07-03 95070300
39. GRZEGORZEWSKA Katarzyna KOLEJARZ 24 KATOWICE 1995-01-04 95010402
40. DOMINIAK Katarzyna DRAGON ŁÓDŹ 1995-04-29 95042900
41. GODLEWSKA Zuzanna UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-10-19 93101900
42. ROSIŃSKA Aleksandra DRAGON ŁÓDŹ 1993-06-08 93060800
----------------------------------------------------------------
43. CHATŁAS Monika KKSZ KONIN 1995-10-14 95101400
44. PIOTROWSKA Patrycja KKSZ KONIN 1995-05-27 95052700

45. WALENDOWSKA Weronika KOLEJARZ 24 KATOWICE 1995-01-31 95013103
46. BŁASZCZYK Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK 1995-07-08 95070800
47. KWIATKOWSKA Sandra KKSZ KONIN 1995-03-12 95031201
48. COŁTA Agnieszka O.Ś. AZS POZNAŃ 1992-10-25 92102500
49. GERAGA Marta KKSZ KONIN 1996-04-12 96041200
49. RADOLSKA Weronika KKSZ KONIN 1996-01-04 96010401

51. REDUCHA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK 1995-10-02 95100200
52. SZUMILAS Samanta DRAGON ŁÓDŹ 1994-04-19 94041900

Ćwierćfinały:
Marta Puda - Kinga Drożdż 15/6
Nicola Szumilas - Gabriela Drygała 15/12
Weronika Maciejewska - Angelika Wątor 15/14
Martyna Wątora - Magdalena Pasternak 15/13

Półfinały:
Marta Puda - Nicola Szumilas 15/14
Martyna Wątora - Weronika Maciejewska 15/9

Finał:
Marta Puda - Martyna Wątora 15/7

SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce / Nazwisko i imię / Klub / Data ur. / Licencja PZSz

1. SĘCZEK Adam UKS VICTOR WARSZAWA 1992-10-14 92101400
2. WRÓBEL Mariusz AZS AWF WARSZAWA 1992-07-17 92071703
3. KONIUSZ Bartosz AZS AWF KATOWICE 1991-01-15 91011500
3. STĘPIEŃ Krystian O.Ś. AZS POZNAŃ 1993-01-24 93012400
5. JASTRZĘBSKI Filip KKSZ KONIN 1993-04-01 93040100
6. WĘGLIŃSKI Paweł AZS AWF WARSZAWA 1992-06-10 92061001
7. OCIŃSKI Jakub DRAGON ŁÓDŹ 1993-03-30 93033001
8. MAŃCZAK Mariusz KKSZ KONIN 1993-05-21 93052100
9. MARZEC Kamil TMS SOSNOWIEC 1993-10-07 93190700
10. LISAJ Maciej AZS AWF WARSZAWA 1993-07-25 93072500
11. WYSTEL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE 1994-12-03 94120300
12. GOŹDZIK Kamil KKSZ KONIN 1995-06-03 95060300
13. TOMASIAK Michał UKS VICTOR WARSZAWA 1992-06-01 92060100
14. KONIUSZ Piotr AZS AWF KATOWICE 1992-08-12 92081200
15. SZYMIK Ryszard AZS AWF KATOWICE 1993-04-28 93042800
16. JANASIK Adam KKSZ KONIN 1994-05-08 94050800
17. STASZAK Artur KKSZ KONIN 1994-03-18 94031800

18. SEWERYN Bartosz AZS AWF KATOWICE 1993-07-22 93072200
19. PYTEL Tomasz AZS AWF KATOWICE 1993-08-23 93082300
20. CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN 1995-02-16 95021600
20. KOCHAN Michał TMS SOSNOWIEC 1993-08-16 93081600
22. MAJCHERSKI Aleksander KKSZ KONIN 1992-07-22 92072200
23. SIWEK Kamil KKSZ KONIN 1996-01-22 96012200
24. PYZDER Adam KKSZ KONIN 1995-02-28 95022801

25. GRZEGOREK Mikołaj UKS VICTOR WARSZAWA 1994-07-22 94072200
26. MALINOWSKI Kamil PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1994-01-12 94011200
27. DZWONIARSKI Damian KKSZ KONIN 1994-03-10 94031000
28. MILAS Artur KKSZ KONIN 1994-05-26 94052600

29. JASKOT Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ 1995-09-02 95090201
30. ZIELIŃSKI Stanisław AZS AWF WARSZAWA 1992-05-01 92050100
31. PIEŃ Aleksander KOLEJARZ 24 KATOWICE 1994-09-12 94091200
32. SKWARA Jerzy PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1993-09-13 93091301
33. ŁAZAR Kamil UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-06-18 93061800
34. ŚWIERK Stanisław KKSZ KONIN 1995-11-04 95110400
35. JAROMIN Paweł KOLEJARZ 24 KATOWICE 1994-02-15 94021500
36. DYNOWSKI Piotr KKSZ KONIN 1994-08-14 94081400
37. ŁYSIK Bartłomiej TMS SOSNOWIEC 1992-09-20 92092002
38. DUDEK Maciej PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1993-04-02 93040200
38. RÓŻYCKI Michał IKS KONSTANCIN 1996-09-18 96091802
40. WOŹNY Krzysztof KKSZ KONIN 1996-03-31 96033100
41. WALICKI Mateusz KKSZ KONIN 1992-06-25 92062500

42. CZARKOWSKI Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 1993-01-30 93013000
43. WARZYCH Szymon O.Ś. AZS POZNAŃ 1993-03-28 93032800
44. RYNKOWSKI Kornel PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1993-03-05 93030500
45. WICHER Mateusz TMS SOSNOWIEC 1991-04-22 91042200
46. STUCHLIK Marek PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1994-05-27 94052700
47. LADORSKI Konrad O.Ś. AZS POZNAŃ 1995-11-28 95112801
48. KORCZAKOWSKI Sebastian KKSZ KONIN 1995-04-28 95042803
49. KOBESZKO Maciej PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 1995-03-09 95030900
50. ZAPAŚNIK Janusz KKSZ KONIN 1996-07-20 96072001
51. WIECZORKIEWICZ Patryk KKSZ KONIN 1996-04-04 96040401

-----------------------------------------------------------------
52. OSAJDA Tomasz KKSZ KONIN 1996-12-22 96122201
53. ŁABĘDA Paweł O.Ś. AZS POZNAŃ 1995-01-28 95012800
53. ŁAWRESZ Damian UKS 13 BIAŁYSTOK 1996-06-27 96062700
55. OKRÓJ Patryk KKSZ KONIN 1996-01-18 96011802
56. KIPPER Bartłomiej O.Ś. AZS POZNAŃ 1995-10-21 95102100
56. MIMIER Aleksander KKSZ KONIN 1996-05-16 96051601
58. JANKOWSKI Patryk KKSZ KONIN 1995-11-01 95110101

59. MARCINIAK Łukasz O.Ś. AZS POZNAŃ 1994-06-25 94062500
60. NASUTA Paweł UKS 13 BIAŁYSTOK 1996-10-18 96101801
61. LADORSKI Adam O.Ś. AZS POZNAŃ 1995-11-28 95112800
62. GOLEWSKI Rafał KKSZ KONIN 1996-05-07 96050700
62. RYBARCZYK Adrian KKSZ KONIN 1996-03-29 96032900
64. MAZUR Mikołaj KKSZ KONIN 1996-04-20 96042000


Ćwierćfinały:
Bartosz Koniusz - Jakub Ociński 15/5
Adam Sęczek - Mariusz Mańczak - 15/12
Krystian Stępień - Paweł Węgliński 15/11
Mariusz Wróbel - Filip Jastrzębski 15/5

Półfinały:
Adam Sęczek - Bartosz Koniusz 15/11
Mariusz Wróbel - Krystian Stępień 15/7

Finał:
Adam Sęczek - Mariusz Wróbel 15/14


otwarcie turnieju


goście na otwarciu (od lewej): Kierownik Wydziału Kultury, Sportu i Spraw Społecznych - Henryk Kuśmirek, Prezes Klubu - Krzysztof Wiatrowski, Starosta Koniński - Stanisław Bielik, Prezydent Miasta Konina - Kazimierz Pałasz, Wiceprezes ds. organizacyjnych Klubu - Marek Sobański



walka finałowa w szabli kobiet



walka finałowa w szabli mężczyzn



puchary dla finalistów turnieju



podium w szabli kobiet



podium w szabli mężczyzn
puchary i dyplomy wręczali: Kierownik Klubu - Edyta Ryszewska, Członek Zarządu - Antoni Tyczka i Wiceprezes ds. organizacyjnych - Marek Sobański



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design