Dzisiaj jest: 23.07.19. 




15.11.2010 - Turniej Wesoła - Warszawa - 13.11.2010
VI Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików
w szabli dziewcząt i chłopców
„O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy”
Warszawa, 13.11.2010


KATEGORIA - DZIECI

SZABLA DZIEWCZĄT


1. Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
2. Oliwia Brol (Kolejarz 24 Katowice)
3. Nikol Perlak (TMS Sosnowiec)
3. Agnieszka Sokołowska (UKS 13 Białystok)
5. Magdalena Purzyńska (Kolejarz 24 Katowice)
6. Paulina Misterka (Kolejarz 24 Katowice)
7. Emilia Popczyk (TMS Sosnowiec)
8. Natalia Górowska (Dragon Łódź)
----------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

13. Natalia Nowinowska
15. Aleksandra Olszewska
18. Izabela Owczarczak
19. Oliwia Robak
22. Karolina Walczak
25. Marta Kochańska
33. Michalina Fic

Startowały 33 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Oliwia Brol – Natalia Górowska 10/4
Agnieszka Sokołowska – Paulina Misterka 10/4
Nikol Perlak – Magdalena Purzyńska 10/9
Marta Mazurek – Emilia Popczyk 10/5

Półfinały:
Oliwia Brol – Agnieszka Sokołowska 10/7
Marta Mazurek – Nikol Perlak 10/5

Finał:
Marta Mazurek – Oliwa Brol 10/5


SZABLA CHŁOPCÓW

1. Karol Lademann (IKS Konstancin)
2. Jakub Burda (KKSz Konin)
3. Tytus Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
3. Paweł Malinowski (UKS 13 Białystok)
5. Oskar Anczyk (Kolejarz 24 Katowice)
6. Szymon Lach (UKS 13 Białystok)
7. Mateusz Prokopowicz (UKS 13 Białystok)
8. Tomasz Gądzik (Kolejarz 24 Katowice)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

12. Maciej Kołacz
17. Krystian Wysocki
18. Jakub Koziarski
20. Kamil Burda
25. Adam Hak

Startowało 28 zawodników

Ćwierćfinały:
Karol Lademann – Tomasz Gądzik 10/5
Tytus Grzegorek – Szymon Lach 10/7
Jakub Burda – Mateusz Prokopowicz 10/6
Paweł Malinowski – Oskar Anczyk 10/7

Półfinały:
Karol Lademann – Tytus Grzegorek 10/6
Jakub Burda – Paweł Malinowski 10/8

Finał:
Karol Lademann – Jakub Burda 10/7


KATEGORIA - MŁODZIK

SZABLA DZIEWCZĄT


1. Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
2. Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
3. Martyna Trzmielewska (KKSz Konin)
3. Joanna Wątor (TMS Sosnowiec)
5. Sara Ciesielska (KKSz Konin)
6. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
7. Aleksandra Kordas (IKS Bushido Rybnik)
8. Julia Dobińska (TMS Sosnowiec)
-------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

12. Sylwia Matuszak
14. Katarzyna Legnowska
18. Marta Geraga
21. Katarzyna Kaczmarek
25. Martyna Dziublewska
27. Donata Janasik

Startowało 31 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Paulina Widera – Julia Dobińska 15/8
Martyna Trzmielewska – Sara Ciesielska 15/11
Karolina Kaleta – Nadia Królikowska 15/10
Joanna Wątor – Aleksandra Kordas15/6

Półfinały:
Paulina Widera – Martyna Trzmielewska 15/11
Karolina Kaleta – Joanna Wątor 15/14

Finał:
Karolina Kaleta – Paulina Widera 15/5


SZABLA CHŁOPCÓW

1. Kamil Siwek (KKSz Konin)
2. Krzysztof Woźny (KKSz Konin)
3. Aleksander Mimier (KKSz Konin)

3. Mateusz Szatkowski (UKS Szabla Ząbki)
5. Michał Kisiel (UKS Victor Warszawa)
5. Michał Różycki (IKS Konstancin)
7. Janusz Zapaśnik (KKSz Konin)
8. Rafał Golewski (KKSz Konin)

-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

12. Patryk Okrój
14. Mikołaj Mazur
18. Patryk Wieczorkiewicz
21. Tomasz Osajda
22. Adrian Rybarczyk
23. Patryk Jaskulski
24. Mateusz Pychyński
27. Adrian Dzwoniarski
32. Patryk Kwiatkowski
34. Bartosz Strejza
37. Piotr Nowak

Startowało 43 zawodników

Ćwierćfinały:
Krzysztof Woźny – Rafał Golewski 15/4
Aleksander Mimier – Michał Różycki 15/12
Mateusz Szatkowski – Michał Kisiel 15/9
Kamil Siwek – Janusz Zapaśnik 15/11

Półfinały:
Krzysztof Woźny – Aleksander Mimier 15/12
Kamil Siwek – Mateusz Szatkowski 15/9

Finał:
Kamil Siwek – Krzysztof Woźny 15/14





Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design