Dzisiaj jest: 22.09.20.

07.03.2006 - Cztery złota dla Konina
Podczas Mistrzostw Polski Juniorów Rybniku zawodnicy naszego klubu zdobyli cztery złote medale.

W turnieju indywidualnym zwyciężyła Magdalena Mejer, która w półfinale pokonała Katarzynę Rak (MOSiR Sosnowiec) 15:7, a w finale Matyldę Ostojską (Dragon Łódź). Piąte miejsce zajęła Katarzyna Ceglewska, która dwoma trafieniami (13:15) przegrała pojedynek pojedynek Katarzyną Rak. Oczko niżej uplasowała się Justyna Mickiewicz, a ósma była Anna Kozacka. Finał mężczyzn wygrał Michał Gal, który pokonał Macieja Regulewskiego (MOSiR Sosnowiec. Piąty był Damian Skubiszewski, który jednym trafieniem przegrał z Sebastianem Węchem (AZS AWF Warszawa). Ósemkę turnieju indywidualnego mężczyzn zamknął Łukasz Wiewiórka.

W turnieju drużynowym kobiet KKSZ I Konin w składzie: Katarzyna Ceglewska, Agata Grodzka, Magdalena Mejer i Justyna Mirkiewicz w półfinale zwyciężył z Dragonem Łódź 45:32, a w finale pokonał MOSiR Sosnowiec stosunkiem trafień 45:41. Siódme miejsce zajęła druga drużyna KKSZ Konin w skałdzie: Anna Bozacka, Aleksandra Golimowska, Martyna Janicka i Monika Krygier. Konińscy juniorzy w składzie: Patryk Borowski, Michał Gal, Damian Skubiszewski i Łukasz Wiewióra w finale wygrali z AZS Poznań liczbą trafień 45:39. Na ósmym miejscu uplasowała się druga drużyna KKSZ Konin reprezentowana przez Bartosza Jastrzębskiego, Marcina Marciniaka, Eryka Markiewicza i Wojciecha Pychyńskiego.

Napisał: tomek