Dzisiaj jest: 23.07.19. 




24.11.2010 - Ogólnopolski Turniej - Konstancin - 27.11.2010
IV Ogólnopolski Turniej o Puchar
Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
w szabli dziewcząt i chłopców
Konstancin, 27.11.2010


JUNIORZY MŁODSI

Szabla dziewcząt


1. Małgorzata Turek
2. Nicola Szumilas (obie AZS AWF Warszawa)
3. Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
3. Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
5. Patrycja Pałczyńska
6. Katarzyna Tomczuk (obie IKS Konstancin)
7. Karolina Cieślar
8. Joanna Wątor (obie TMS Sosnowiec)
------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

14. Sara Ciesielska
18. Martyna Trzmielewska
19. Sandra Kwiatkowska
26. Weronika Radolska
27. Monika Chatłas

Startowało 30 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Nicola Szumilas – Joanna Wątor 15/10
Karolina Kaleta – Karolina Cieślar 15/12
Kinga Drożdż – Patrycja Pałczyńska 15/12
Małgorzata Turek – Katarzyna Tomczuk 15/8

Półfinały:
Nicola Szumilas – Karolina Kaleta 15/12
Małgorzata Turek – Kinga Drożdż 15/13

Finał:
Małgorzata Turek – Nicola Szumilas 15/8


Szabla chłopców

1. Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa)
2. Adam Janasik
3. Damian Dzwoniarski
3. Artur Milas (wszyscy trzej KKSz Konin)

5. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
6. Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
7. Aleksander Mimier
8. Piotr Dynowski (obaj KKSz Konin)

------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Krzysztof Woźny
11. Kamil Siwek
13. Janusz Zapaśnik
16. Rafał Golewski
17. Mikołaj Mazur
19. Patryk Okrój
25. Piotr Nowak
26. Patryk Wieczorkiewicz
27. Adrian Rybarczyk

Startowało 27 zawodników

Ćwierćfinały:
Hubert Szczepaniak – Piotr Dynowski 15/8
Damian Dzwoniarski – Krzysztof Kanarek 15/8
Adam Janasik – Mikołaj Grzegorek 15/12
Artur Milas – Aleksander Mimier 15/10

Półfinały:
Hubert Szczepaniak – Damian Dzwoniarski 15/5
Adam Janasik – Artur Milas 15/8

Finał:
Hubert Szczepaniak – Adam Janasik 15/12


MŁODZIKI

Szabla dziewcząt


1. Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
2. Urszula Sałańska (IKS Konstancin)
3. Wiktoria Jeżewska (TMS Sosnowiec)
3. Sylwia Matuszak (KKSz Konin)
5. Natalia Ubowska (TMS Sosnowiec)
6. Weronika Michalak (AZS AWF Poznań)
7. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
8. Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

11. Katarzyna Kaczmarek
12. Katarzyna Lengowska
19. Martyna Dziublewska
26. Magdalena Kubacik
29. Paulina Brzoska
33. Klaudia Staszak
35. Sandra Radzimska

Startowało 35 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Paulina Widera – Nadia Krókikowska 15/10
Sylwia Matuszak – Natalia Ubowska 15/6
Urszula Sałańska – Martyna Tobiaszewska 15/10
Wiktoria Jeżewska – Weronika Michalak 15/10

Półfinały:
Paulina Widera – Sylwia Matuszak 15/8
Urszula Sałańska – Wiktoria Jeżewska 15/14

Finał:
Paulina Widera – Urszula Sałańska 15/7


Szabla chłopców

1. Bartosz Grześkowiak
2. Jakub Dams (obaj AZS AWF Poznań)
3. Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec)
3. Michał Kisiel (UKS Victor Warszawa)
5. Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
6. Jakub Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
7. Karol Lademann (IKS Konstancin)
8. Patryk Jaskulski (KKSz Konin)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

12. Mateusz Pychyński
13. Bartosz Strejza
16. Adrian Dzwoniarski
21. Patryk Kwiatkowski
32. Dawid Ogły

Startowało 36 zawodników

Ćwierćfinały:
Jakub Dams – Jakub Kupczyński 15/13
Krzysztof Kaczkowski – Mateusz Knez 15/14
Bartosz Grześkowiak – Karol Lademann 15/12
Michał Kisiel – Patryk Jaskulski 15/3

Półfinały:
Jakub Dams – Krzysztof Kaczkowski 15/14
Bartosz Grześkowiak – Michał Kisiel 15/14

Finał:
Bartosz Grześkowiak – Jakub Dams 15/11




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design