Dzisiaj jest: 18.10.19. 




06.12.2010 - Turniej Mikołajkowy - Konin - 07.12.2010
Turniej Mikołajkowy Szkół Podstawowych klas IV, V i VI
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 07.12.2010



Szabla dziewcząt klas IV

1. Agata Kaczmarzewska (SP 15 Konin)
2. Małgorzata Zawodniak (SP 12 Konin)
3. Iga Najda (SP 15 Konin)
3. Nikola Szczepańska (SP 10 Konin)
5. Erika Świetanowska (SP 10 Konin)
6. Gabriela Walczak (SP 12 Konin)
7. Martyna Przyszło (SP 10 Konin)
8. Nikola Rutecka (SP 1 Konin)
9. Oliwia Siupa (SP 15 Konin)
10. Wiktoria Pik (SP 15 Konin)
11. Marcelina Raczyńska (SP 12 Konin)
12. Weronika Pytlewicz (SP 6 Konin)
13. Monika Tralewska (SP 6 Konin)

Półfinały:
Małgorzata Zawodniak – Iga Najda 6/1
Agata Kaczmarzewska – Nikola Szczepańska 6/4

Finał:
Agata Kaczmarzewska – Małgorzata Zawodniak 6/2




Szabla chłopców klas IV

1. Adam Nowak (SP 12 Konin)
2. Mateusz Dziublewski (SP 12 Konin)
3. Tomasz Sikorski (SP 12 Konin)
3. Igor Stodolny (SP 12 Konin)
5. Jakub Pluciński (SP 12 Konin)
6. Jerzy Pokora (SP 12 Konin)
7. Krystian Waszak (SP 12 Konin)
8. Jakub Chojnacki (SP 12 Konin)

Półfinały:
Adam Nowak – Igor Stodolny 8/3
Mateusz Dziublewski – Tomasz Sikorski 8/4

Finał:
Adam Nowak – Mateusz Dziublewski 8/5





Szabla dziewcząt klas V

1. Michalina Fic (SP 15 Konin)
2. Aleksandra Olszewska (SP 1 Konin)
3. Natalia Nowinowska (SP 12 Konin)
3. Dagmara Wiśniewska (SP 15 Konin)
5. Pamela Koprowska (SP 8 Konin)
6. Marta Kaczmarzewska (SP 15 Konin)
7. Eliza Rutecka (SP 1 Konin)
8. Agata Małek (SP 1 Konin)
9. Anna Nowicka (SP Stare Miasto)
10. Daria Teskowska (SP 15 Konin)
11. Nikola Kronowiecka (SP 8 Konin)
12. Nikola Kaczmarek (SP 9 Konin)
13. Weronika Kamińska (SP 9 Konin)

Półfinały:
Michalina Fic – Dagmara Wiśniewska 8/3
Aleksandra Olszewska – Natalia Nowinowska 8/4

Finał:
Michalina Fic – Aleksandra Olszewska 8/4





Szabla chłopców klas V

1. Maurycy Dziublewski (SP 9 Konin)
2. Krystian Wysocki (SP 4 Konin)
3. Michał Banasiak (SP 4 Konin)
3. Michał Zandecki (SP Stare Miasto)
5. Kamil Burda (SP 12 Konin)
6. Bartosz Mikołajczyk (SP 1 Konin)
7. Hubert Pawlikowski (SP 1 Konin)
8. Kamil Bryl (SP 12 Konin)
9. Jakub Tadeusz (SP 4 Konin)
10. Szymon Woźniakowski (SP 12 Konin)
11. Wiktor Drygała (SP 12 Konin)
12. Filip Karpiński (SP 4 Konin)
13. Hubert Glasner (SP 4 Konin)
14. Dominik Raźniewski (SP 1 Konin)
15. Jacek Kubasik (SP 12 Konin)

Półfinały:
Krystian Wysocki – Michał Banasiak 8/2
Maurycy Dziublewski – Michał Zandecki 8/3

Finał:
Maurycy Dziublewski – Krystian Wysocki 8/7




Szabla dziewcząt klas VI

1. Izabela Owczarczak (SP 6 Konin)
2. Oliwia Robak (SP 12 Konin)
3. Martyna Maksym (SP 8 Konin)
3. Karolina Walczak (SP 12 Konin)

Półfinały:
Izabela Owczarczak – Martyna Maksym 10/1
Oliwia Robak – Karolina Walczak 10/2

Finał:
Izabela Owczarczak – Oliwia Robak 10/7




Szabla chłopców klas VI

1. Maciej Kołacz (SP 12 Konin)
2. Jakub Burda (SP 12 Konin)
3. Michał Simiński (SP 9 Konin)
3. Dominik Wieczorek (SP 1 Konin)
5. Nikodem Erenc (SP 9 Konin)
6. Cezary Wojciechowski (SP 12 Konin)
7. Jakub Cieńkuszewski (SP 9 Konin)
8. Damian Żarczyński (SP 3 Konin)
9. Filip Jaskólski (SP 12 Konin)
10. Jakub Koziarski (SP 12 Konin)

Półfinały:
Jakub Burda – Dominik Wieczorek 10/4
Maciej Kołacz – Michał Simiński 10/3

Finał:
Maciej Kołacz – Jakub Burda 10/9



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design