Dzisiaj jest: 18.10.19. 




06.12.2010 - PEK - Goeppingen - 11-12.12.2010
Puchar Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn
Goeppingen (Niemcy), 11-12.12.2010


Szabla kobiet indywidualnie

1. Erica Zhao (USA)
2. Kenza Boudad (Francja)
3. Tatiana Sukhova (Rosja)
3. Mathilda Taharo (Francja)
5. Lena Jahnson (USA)
6. Olena Prokuda (Ukraina)
7. Aliya Itzkowitz (Wielka Brytania)
8. Valeria Bolshakova (Rosja)
-------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

77. Daria Kamińska
79. Gabriela Drygała
90. Adrianna Konon
126. Dominika Siekacz

Ćwierćfinały:
Tatiana Sukhova - Valeria Bolshakova 15/7
Erica Zhao - Olena Prokuda 15/13
Mathilda Taharo - Lena Johnson 15/13
Kenza Boudad - Aliya Itzkowitz 15/14

Półfinały:
Erica Zhao - Tatiana Sukhova 15/14
Kenza Boudad - Mathilda Taharo 15/10

Finał:
Erica Zhao - Kenza Boudad 15/13

Startowało 169 zawodniczek


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Eli Dershwitz (USA)
2. Martin Singer (Węgry)
3. Peter Pak (USA)
3. Tom Seitz (Francja)
5. Victor Varenne (Francja)
6. Pancho Paskov (Bułgaria)
7. Artur Staszak (Polska - KKSz Konin)
8. Ilya Andreev (Rosja)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

56. Kewin Chorchowski
58. Damian Dzwoniarski
74. Adam Pyzder
87. Adam Janasik
93. Stanisław Świerk
110. Artur Milas
139. Sebastian Korczakowski
159. Kamil Goździk

Startowało 186 zawodników

Ćwierćfinały:
Eli Dershwitz - Ilya Andreev 15/12
Tom Seitz - Pancho Paskov 15/11
Peter Pak - Victor Varenne 15/14
Martin Singer - Artur Staszak 15/12

Półfinały:
Eli Dershwitz - Tom Seitz 15/14
Martin Singer - Peter Pak 15/12

Finał:
Eli Dershwitz - Martin Singer 15/7


Szabla kobiet drużynowo

1. POLSKA I (walka finałowa 45/33)
- Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
- Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
- Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
- Patrycja Pałczyńska (IKS Konstancin)

2. MOSKWA
- Tatiana Sukhova
- Valeria Bolshakova
- Ella Kanukova

3. UKRAINA
- Sofiya Savosteyeyeva
- Oleksandra Mamontova
- Olena Prokuda
- Daria Ozerova

------------------------
17. KKSZ KONIN
- Daria Kamińska
- Gabriela Drygała
- Adrianna Konon
- Aleksandra Kordas

Startowało 30 drużyn


Szabla mężczyzn drużynowo

1. USA I (walka finałowa 45/33)
- John Hallsten
- Kaito Streets
- Denis Dukhvalov
- Eli Dershwitz

2. NIEMCY I
- Frederik Koch
- Yannick Oberkirch
- Thomas Gorzen
- Rouven Redwanz

3. POLSKA I
- Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa)
- Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
- Artur Staszak (KKSz Konin)

- Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)

-----------------------------------
13. KKSZ KONIN
- Sebastian Korczakowski
- Kewin Chorchowski
- Adam Pyzder
- Stanisław Świerk

15. POLSKA II
- Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
- Adam Janasik (KKSz Konin)
- Aleksander Pień (Kolejarz 24 Katowice)
- Artur Milas (KKSz Konin)

Startowały 33 drużyny

zdobywcy III miejsca w turnieju drużynowym mężczyzn
(od prawej Artur Staszak i Damian Dzwoniarski)


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design