Dzisiaj jest: 22.10.19. 




12.01.2011 - III PPJM - Konin - 05.02.2011
III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szabli kobiet i mężczyzn
Konin, 05.02.2011


SZABLA KOBIET

Miejsce / Nazwisko i imię / Klub / Kraj / Licencja PZS

1. WˇTOR Angelika TMS SOSNOWIEC POL 94021901
2. TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA POL 94042000
3. SZUMILAS Nicola AZS AWF WARSZAWA POL 94081300
3. KAMIŃSKA Daria KKSZ KONIN POL 94112100
5. DROŻDŻ Kinga TMS SOSNOWIEC POL 94090600
6. PAŁCZYŃSKA Patrycja UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 95032000
7. DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN POL 95011101
8. SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN POL 95030701

9. KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 96011503
10. ŻˇDZIŃSKA Blanka DRAGON ŁÓD¬ POL 94060301
11. KULIKOWSKA Laura UKS 13 BIAŁYSTOK POL 94081202
12. REDUCHA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 95100200
13. TOMCZUK Katarzyna UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 94041301
14. GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 96041200
15. TRZMIELEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 96070100
16. KONON Adrianna KKSZ KONIN POL 95112900
17. CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 96091500

18. SZUMILAS Samanta DRAGON ŁÓD¬ POL 94041900
19. WOLDAN Katarzyna DRAGON ŁÓD¬ POL 95070300
20. CIOS Anna TMS SOSNOWIEC POL 96061301
21. KORDAS Aleksandra IKS BUSHIDO RYBNIK POL 96031300
22. PIOTROWSKA Patrycja KKSZ KONIN POL 95052700
23. WˇTOR Joanna TMS SOSNOWIEC POL 96120401
24. WALENDOWSKA Weronika KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 95013103
25. CIE¦LAR Karolina TMS SOSNOWIEC POL 96042600
26. KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 96040701
27. KOUBOVA Alena CZECHY CZE
28. KWIATKOWSKA Sandra KKSZ KONIN POL 95031201
29. DOMINIAK Katarzyna DRAGON ŁÓD¬ POL 95042900
30. GRZEGORZEWSKA Katarzyna KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 95010402
31. SZAMBURSKA Wiktoria DRAGON ŁÓD¬ POL 94070801
32. KWIATKOWSKA Zofia UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 96040702
33. DUSZYŃSKA Marta KKSZ KONIN POL 95052300
34. NITCZYŃSKA Katarzyna UKS SZABLA ZˇBKI POL 95120300
-------------------------------------------------------
35. RADOLSKA Weronika KKSZ KONIN POL 96010401
36. PALUSZKIEWICZ Hanna UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 96091200
37. SMARDZEWSKA Alicja AZS AWF WARSZAWA POL 95112901
38. KWIKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA POL 95012902
39. JANASIK Donata KKSZ KONIN POL 96020500
39. PORSZKE Klaudia AZS AWF KATOWICE POL 95042600
41. SMÓLSKA Aleksandra UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 96120701
41. KORYCKA Karolina UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 96091000

Ćwierćfinały:
Angelika W±tor - Dominika Siekacz 15/7
Nicola Szumilas - Gabriela Drygała 15/13
Małgorzata Turek - Patrycja Pałczyńska 15/13
Daria Kamińska - Kinga Drożdż - 15/8

Półfinały:
Angelika W±tor - Nicola Szumilas 15/5
Małgorzata Turek - Daria Kamińska 15/7

Finał:
Angelika W±tor - Małgorzata Turek 15/14


SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce / Nazwisko i imię / Klub / Kraj / Licencja PZS

1. SZCZEPANIAK Hubert AZS AWF WARSZAWA POL 94091100
2. JANASIK Adam KKSZ KONIN POL 94050800
3. STASZAK Artur KKSZ KONIN POL 94031800
3. DZWONIARSKI Damian KKSZ KONIN POL 94031000

5. WYSTEL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 94120300
6. GRZEGOREK Mikołaj UKS VICTOR WARSZAWA POL 94072200
7. CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 95021600
8. GO¬DZIK Kamil KKSZ KONIN POL 95060300

9. JASKOT Jakub O.¦. AZS POZNAŃ POL 95090201
10. ¦WIERK Stanisław KKSZ KONIN POL 95110400
11. KANAREK Krzysztof AZS AWF WARSZAWA POL 94051900
12. MILAS Artur KKSZ KONIN POL 94052600
13. DYNOWSKI Piotr KKSZ KONIN POL 94081400

14. JAROMIN Paweł KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 94021500
15. STUCHLIK Marek PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 94052700
16. KORCZAKOWSKI Sebastian KKSZ KONIN POL 95042803
17. KOBESZKO Maciej UKS 13 BIAŁYSTOK POL 95030900
18. WO¬NY Krzysztof KKSZ KONIN POL 96033100
19. PYZDER Adam KKSZ KONIN POL 95022801

20. MALINOWSKI Kamil PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 94011200
21. SIWEK Kamil KKSZ KONIN POL 96012200
22. MARCZEWSKI Dominik AZS AWF WARSZAWA POL 94102500
23. RÓŻYCKI Michał UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 96091802
24. SZATKOWSKI Mateusz UKS SZABLA ZˇBKI POL 96040400
25. MIMIER Aleksander KKSZ KONIN POL 96051601
26. PRACZ Maksymilian O.¦. AZS POZNAŃ POL 96052300
27. WITKOWSKI Stefan PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 96111002
28. MARCINIAK Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ POL 94062500
29. ZAPA¦NIK Janusz KKSZ KONIN POL 96072001
30. LADORSKI Adam O.¦. AZS POZNAŃ POL 95112800
31. ŁABĘDA Paweł O.¦. AZS POZNAŃ POL 95012800
32. PIEŃ Aleksander KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 94091200
33. KAWALIŁO Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 96091501
34. KIPPER Bartłomiej O.¦. AZS POZNAŃ POL 95102100
35. LADORSKI Konrad O.¦. AZS POZNAŃ POL 95112801
36. OKRÓJ Patryk KKSZ KONIN POL 96011802
37. NASUTA Paweł UKS 13 BIAŁYSTOK POL 96101801
38. KANIA Sylwester O.¦. AZS POZNAŃ POL 95101701
39. GRUCHAŁA Jędrzej DRAGON ŁÓD¬ POL 96101100
40. GOLEWSKI Rafał KKSZ KONIN POL 96050700
41. JANKOWSKI Patryk KKSZ KONIN POL 95110101

---------------------------------------------------
42. OSAJDA Tomasz KKSZ KONIN POL 96122201
43. WIECZORKIEWICZ Patryk KKSZ KONIN POL 96040401

44. GRONIECKI Kamil TMS SOSNOWIEC POL 96012100
45. ŁOCHOWSKI Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK POL 96090400
46. BURSKI Jan DRAGON ŁÓD¬ POL 96111500
46. FILIPCZAK Oliwier DRAGON ŁÓD¬ POL 96061500
46. NOWAK Piotr KKSZ KONIN POL 96090601
49. ŁUKASZEWICZ Michał UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 96091901
50. POZIEMSKI Jakub UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 96110405
51. WYSOCKI Dariusz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 96050501

Ćwierćfinały:
Hubert Szczepaniak - Marcin Wystel 15/14
Damian Dzwoniarski - Kamil GoĽdzik 15/12
Artur Staszak - Kewin Chorchowski 15/11
Adam Janasik - Mikołaj Grzegorek 15/7

Półfinały:
Hubert Szczepaniak - Damian Dzowniarski 15/12
Adam Janasik - Artur Staszak 15/14

Finał:
Hubert Szczepaniak - Adam Janasik 15/11


zawodniczki, zawodnicy i sędziowie przed walkami półfinałowymi i finałowymi




walka finałowa w szabli kobiet




walka finałowa w szabli mężczyzn


podium w szabli kobiet


podium w szabli meżczyzn



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design