Dzisiaj jest: 18.09.19. 




07.12.2006 - Turniej Mikołajkowy
06.12.2006 – Turniej Mikołajkowy

W dniu 6 grudnia bieżącego roku w naszym klubie rozegrano Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców klas IV, V i VI. Poniżej znajdują się wyniki (tylko pierwsze ósemki).

Szabla dziewcząt

Klasa IV

Półfinały:
Rak Kaja (SP 6 Konin) - Krygier Adrianna (SP 6 Konin) 8/2
Pawłowska Weronika (SP 6 Konin) - Radolska Weronika (SP 6 Konin) 8/4

Finał:
Pawłowska Weronika (SP 6 Konin) - Rak Kaja (SP 6 Konin) 8/6

Kolejność:
1. Pawłowska Weronika (SP 6 Konin)
2. Rak Kaja (SP 6 Konin)
3. Krygier Adrianna (SP 6 Konin)
3. Radolska Weronika (SP 6 Konin)
5. Trzmielewska Martyna (SP 9 Konin)
6. Geraga Marta (SP 15 Konin)
7. Czerniak Emilia (SP 6 Konin)


Klasa V

Półfinały:
Drygała Gabriela (SP 12 Konin) - Pawlak Anna (SP 9 Konin) 10/8
Kowalska Marta (SP 6 Konin) - Włodarek Anna (SP 9 Konin) 10/6

Finał:
Drygała Gabriela (SP 12 Konin) - Kowalska Marta (SP 6 Konin) 10/8

Kolejność:
1. Drygała Gabriela (SP 12 Konin)
2. Kowalska Marta (SP 6 Konin)
3. Pawlak Anna (SP 9 Konin)
3. Włodarek Anna (SP 9 Konin)
5. Kwiatkowska Sandra (SP 4 Konin)
6. Siekacz Dominika (SP 6 Konin)
7. Piotrowska Patrycja (SP 6 Konin)
8. Milas Patrycja (SP 6 Konin)


Klasa VI

Półfinały:
Nowińska Natalia (SP 12 Konin) - Jasińska Paulina (SP 15 Konin) 12/6
Kamińska Daria (SP 12 Konin) - Gieryn Monika (SP 6 Konin) 12/10

Finał:
Nowińska Natalia (SP 12 Konin) - Kamińska Daria (SP 12 Konin) 12/10

Kolejność:
1 Nowińska Natalia (SP 12 Konin)
2. Kamińska Daria (SP 12 Konin)
3. Gieryn Monika (SP 6 Konin)
3. Jasińska Paulina (SP 15 Konin)
5. Mazur Magdalena (SP 6 Konin)
6. Turkiewicz Natalia (SP 6 Konin)
7. Dzióbczyńska Patrycja (SP 15 Konin)
8. Simińska Martyna (SP 8 Konin)



Szabla chłopców

Klasa IV

Półfinały:
Mimier Olek (SP 4 Konin) - Tomczak Marcin (SP 6 Konin) 8/4
Mrówczyński Miłosz (SP 4 Konin) - Woźny Krzysztof (SP 4 Konin) 8/7

Finał:
Mimier Olek (SP 4 Konin) - Mrówczyński Miłosz (SP 4 Konin) 8/6

Kolejność:
1. Mimier Olek (SP 4 Konin)
2. Mrówczyński Miłosz (SP 4 Konin)
3. Tomczak Marcin (SP 6 Konin)
3. Woźny Krzysztof (SP 4 Konin)
5. Popielec Jakub (SP 4 Konin)
6. Osajda Tomasz (SP 6 Konin)
7. Mazur Mikołaj (SP 6 Konin)
8. Żywica Stanisław (SP 9 Konin)


Klasa V

Półfinały:
Świerk Stanisław (SP 8 Konin) - Chorchowski Kewin (SP 6 Konin) 10/9
Kotarski Karol (SP 12 Konin) - Kubiak Wiktor (SP 15 Konin) 10/5

Finał:
Kotarski Karol (SP 12 Konin) - Świerk Stanisław (SP 8 Konin) 10/9

Kolejność:
1. Kotarski Karol (SP 12 Konin)
2. Świerk Stanisław (SP 8 Konin)
3. Chorchowski Kewin (SP 6 Konin)
3. Kubiak Wiktor (SP 15 Konin)
5. Goździk Kamil (SP 12 Konin)
6. Korczakowski Sebastian (SP 6 Konin)
7. Kaczmarek Szymon (SP Ślesin)
8. Janiak Mateusz (SP 12 Konin)


Klasa VI

Półfinały:
Kubaczyk Adrian (SP 4 Konin) - Matuszak Sebastian (SP 6 Konin) 12/11
Janasik Adam (SP 15 Konin) - Rak Amadeusz (SP 6 Konin) 12/4

Finał:
Kubaczyk Adrian (SP 4 Konin) - Janasik Adam (SP 15 Konin) 12/7

Kolejność:
1 Kubaczyk Adrian (SP 4 Konin)
2. Janasik Adam (SP 15 Konin)
3. Matuszak Sebastian (SP 6 Konin)
3. Rak Amadeusz (SP 6 Konin)
5. Dzwoniarski Damian (SP 6 Konin)
6. Krygier Łukasz (SP 6 Konin)
7. Dynowski Piotr (SP 4 Konin)
8. Kubaszewski Jan (SP 4 Konin)


Napisał: tomek

Komentarze
29.12.2006 o 10:20 · Janosik
:D a ni nie przeszkadza teraz,że jestem 2, ale bede 1:D
tuż za ósemkę
08.12.2006 o 18:01 · Adam
co za pech 9 z klas 5

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design