Dzisiaj jest: 22.10.19. 




21.02.2011 - Turniej Walentynkowy - Konin - 25.02.2011
Turniej Walentynkowy Szkół Podstawowych klas IV, V i VI
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 25.02.2011


SZABLA DZIEWCZĄT KLAS IV

1. Małgorzata Zawodniak (SP 12 Konin)
2. Agata Kaczmarzewska (SP 15 Konin)
3. Nikola Szczepańska (SP 10 Konin)
3. Gabriela Walczak (SP 12 Konin)
5. Wiktoria Pik (SP 15 Konin)
6. Oliwia Siupa (SP 15 Konin)
7. Karolina Wapniarska (SP 4 Konin)
8. Nikola Rutecka (SP 1 Konin)
9. Martyna Przysło (SP 10 Konin)
10. Erika Świetanowska (SP 10 Konin)
11. Monika Tralewska (SP 6 Konin)
12. Witkoria Kowalska (SP 15 Konin)
13. Wiktoria Dojaś (SP 3 Konin)
14. Iga Najda (SP 15 Konin)

Ćwierćfinały:
Małgorzata Zawodniak – Nikola Szczepańska 6/2
Agata Kaczmarzewska – Gabriela Walczak 6/0

Finał:
Małgorzata Zawodniak – Agata Kaczmarzewska 6/3


SZABLA CHŁOPCÓW KLAS IV

1. Norbert Kromski (SP 4 Konin)
2. Bartosz Rychlewski (SP 4 Konin)
3. Oskar Siekierski (SP 6 Konin)
3. Tomasz Sikorski (SP 12 Konin)
5. Igor Stodolny (SP 12 Konin)
6. Adam Nowak (SP 12 Konin)
7. Szymon Wojtasik (SP 10 Konin)
8. Jakub Pietrzak (SP 15 Konin)
9. Mateusz Dziublewski (SP 12 Konin)
10. Jakub Pluciński (SP 12 Konin)
10. Bartosz Puchalski (SP 15 Konin)
12. Krystian Waszak (SP 12 Konin)
13. Jakub Chojnacki (SP 12 Konin)
14. Artur Sola (SP 10 Konin)

Ćwierćfinały:
Bartosz Rychlewski – Tomasz Sikorski 6/3
Norbert Kromski – Oskar Siekierski 6/4

Finał:
Norbert Kromski – Bartosz Rychlewski 6/3


SZABLA DZIEWCZĄT KLAS V

1. Michalina Fic (SP 15 Konin)
2. Natalia Nowinowska (SP 12 Konin)
3. Aleksandra Olszewska (SP 1 Konin)
3. Dagmara Wiśniewska (SP 15 Konin)
5. Pamela Koprowska (SP 8 Konin)
6. Marta Kaczmarzewska (SP 15 Konin)
7. Julianna Kęsy (SP 1 Konin)
8. Nikola Kronowiecka (SP 8 Konin)
9. Daria Teskowska (SP 15 Konin)
10. Eliza Rutecka (SP 1 Konin)
11. Anna Nowicka (SP Stare Miasto)
12. Agata Małek (SP 1 Konin)
13. Oliwia Grabka (SP 6 Konin)

Ćwierćfinały:
Natalia Nowinowska – Aleksandra Olszewska 8/4
Michalina Fic – Damgara Wiśniewska 8/5

Finał:
Michlina Fic – Natalia Nowinowska 8/6


SZABLA CHŁOPCÓW KLAS V

1. Bartosz Mikołajczyk (SP 1 Konin)
2. Michał Zandecki (SP Stare Miasto)
3. Eryk Michalski (SP 6 Konin)
3. Jakub Tadeusz (SP 4 Konin)
5. Krystian Wysocki (SP 4 Konin)
6. Wiktor Drygała (SP 12 Konin)
7. Michał Banasiak (SP 4 Konin)
8. Dawid Sobczak (SP 6 Konin)
9. Maurycy Dziublewski (SP 9 Konin)
9. Jacek Kubasik (SP 12 Konin)
11. Adam Hak (SP Stare Miasto)
12. Hubert Glasner (SP 4 Konin)

Ćwierćfinały:
Michał Zandecki – Jakub Tadeusz 8/6
Bartosz Mikołajczyk – Eryk Michalski 8/4

Finał:
Bartosz Mikołajczyk – Michał Zandecki 8/2


SZABLA DZIEWCZĄT KLAS VI

1. Izabela Owczarczak (SP 6 Konin)
2. Oliwia Robak (SP 12 Konin)
3. Marta Kochańska (SP 6 Konin)
3. Weronika Orczyk (SP 15 Konin)
5. Karolina Walczak (SP 12 Konin)
6. Julia Szymczak (SP 12 Konin)

Ćwierćfinały:
Izabela Owczarczak – Marta Kochańska 10/7
Oliwia Robak – Weronika Orczyk 10/4

Finał:
Izabela Owczarczak – Oliwia Robak 10/7


SZABLA CHŁOPCÓW KLAS VI

1. Jakub Burda (SP 12 Konin)
2. Maciej Kołacz (SP 12 Konin)
3. Nikodem Erenc (SP 9 Konin)
3. Damian Żarczyński (SP 3 Konin)
5. Michał Simiński (SP 9 Konin)
6. Dominik Wieczorek (SP 1 Konin)
7. Cezary Wojciechowski (SP 12 Konin)
8. Jakub Koziarski (SP 12 Konin)
9. Jakub Cieńkuszewski (SP 9 Konin)
10. Konrad Majchrowski (SP 3 Konin)
11. Eryk Staszak (SP 9 Konin)
12. Tobiasz Ciesielski (SP 9 Konin)
13. Maciej Nowicki (SP 10 Konin)

Ćwierćfinały:
Maciej Kołacz – Nikodem Erenc 10/5
Jakub Burda – Damian Żarczyński 10/1

Finał:
Jakub Burda – Maciej Kołacz 10/8

zmaganiom młodych szermierzy ...


kibicują Rodzice


szabla dziewcząt klas IV


szabla chłopców klas IV


szabla dziewcząt klas V


szabla dziewcząt klas VI


szabla chłopców klas VI












Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design