Dzisiaj jest: 14.11.19. 




04.03.2011 - MPJ - Warszawa - 12-13.03.2011
Mistrzostwa Polski Juniorów
Warszawa, 12-13.03.2011
-srebro i brąz dla Konina-





SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Marta Puda (TMS Sosnowiec)
2. Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
3. Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
3. Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
5. Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
6. Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
7. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
8. Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
--------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

12. Martyna Trzmielewska
13. Martyna Łuczak
14. Marika Rzepka
21. Gabriela Drygała
25. Daria Kamińska
29. Sara Ciesielska
30. Dominika Siekacz
31. Agata Jasiczek
41. Adrianna Konon
45. Michalina Kostrzewa

Startowało 45 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Karolina Walczak - Weronika Maciejewska 15/10
Małgorzata Turek - Kinga Drożdż 15/13
Marta Puda - Magdalena Pasternak 15/7
Angelika Wątor - Martyna Wątora 15/13

Półfinały:
Karlina Walczak - Małgorzata Turek 15/8
Marta Puda - Angelika Wątor 15/6

Finał:
Marta Puda - Karolina Walczak 15/12


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
2. Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
3. Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)
3. Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
5. Krystian Stępień (O.Ś. AZS Poznań)
6. Kamil Marzec (TMS Sosnowiec)
7. Paweł Węgliński (AZS AWF Warszawa)
8. Michał Kosman (TMS Sosnowiec)
----------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

9. Mariusz Mańczak
11. Damian Dzwoniarski
12. Aleksander Majcherski
16. Kamil Goździk
19. Artur Staszak
21. Piotr Dynowski
25. Stanisław Świerk
29. Artur Milas
35. Kewin Chorchowski
36. Filip Jastrzębski
39. Mateusz Walicki
40. Sebastian Korczakowski
42. Adam Pyzder
45. Adam Janasik
47. Kamil Siwek
50. Krzysztof Woźny

Startowało 50 zawodników

Ćwierćfinały:
Adam Sęczek - Michał Kosman 15/7
Piotr Koniusz - Krystian Stępień 15/12
Bartosz Koniusz - Paweł Węgliński 15/13
Mariusz Wróbel - Kamil Marzec 15/12

Półfinały:
Adam Sęczek - Piotr Koniusz 15/11
Mariusz Wróbel - Bartosz Koniusz 15/6

Finał:
Mariusz Wróbel - Adam Sęczek 15/12


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. TMS Sosnowiec I
2. AZS AWF Warszawa
3. KKSz Konin I
- Daria Kamińska
- Weronika Maciejewska
- Marika Rzepka
- Martyna Łuczak

4. TMS Sosnowiec II
5. KKSz Konin II
- Gabriela Drygała
- Agata Jasiczek
- Dominika Siekacz
- Martyna Trzmielewska
6. UKS Gocław 75 Warszawa
7. UKS 13 Białystok I
8. Kolejarz 24 Katowice

Startowało 10 drużyn

Ćwierćfinały:
TMS Sosnowiec I - Kolejarz 24 Katowice 45/12
KKSz Konin I - KKSz Konin II 45/15
TMS Sosnowiec II - UKS 13 Białystok I 45/31
AZS AWF Warszawa - UKS Gocław 75 Warszawa 45/29

Półfinały:
TMS Sosnowiec I - KKSz Konin I 45/31
AZS AWF Warszawa - TMS Sosnowiec II 45/41

Finał:
TMS Sosnowiec I - AZS AWF Warszawa 45/41

Walka o 3 miejsce:
KKSz Konin I - TMS Sosnowiec II 45/25


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. AZS AWF Katowice I
2. KKSz Konin I
- Damian Dzwoniarski
- Filip Jastrzębski
- Aleksander Majcherski
- Mariusz Mańczak

3. TMS Sosnowiec
4. UKS Victor Warszawa
5. AZS AWF Warszawa
6. KKSz Konin II
- Piotr Dynowski
- Kamil Goździk
- Artur Staszak
- Mateusz Walicki
7. AZS AWF Katowice II
8. Kolejarz 24 Katowice

Startowało 10 drużyn

Ćwierćfinały:
AZS AWF Katowice I - AZS AWF Katowice II 45/28
UKS Victor Warszawa - AZS AWF Warszawa 45/38
KKSz Konin I - KKSz Konin II 45/39
TMS Sosnowiec - Kolejarz 24 Katowice 45/31

Półfinały:
AZS AWF Katowice I - UKS Victor Warszawa 45/36
KKSz Konin I - TMS Sosnowiec 45/37

Finał:
AZS AWF Katowice I - KKSz Konin I 45/36

Walka o 3 miejsce:
TMS Sosnowiec - UKS Victor Warszawa 45/42




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design