Dzisiaj jest: 18.09.19. 




11.12.2006 - 10.12.2006 - Poznań - PPS
Puchar Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn - 10.12.2006 - Poznań

W Poznaniu 10 grudnia bieżącego roku rozegrano Puchar Polski Seniorów w szabli kobiet i meżczyzn - XV Memoriał Fechtmistrza Leona Kozy-Kozarskiego.

W szabli kobiet wystartowało 8 naszych zawodniczek, lecz żadna z nich nie weszła do pierwszej "8". Do turnieju w szabli mężczyzn Koniniński Klub Szermierczy wystawił 11 zawodników, z czego czterech zakwalifikowało się do najlepszej "8", a dwóch szablistów - Pałasz Patryk i Stanisławski Albert - zajęło trzecie miejsce na podium. Skrót wyników znajduje się poniżej.

SZABLA KOBIET

Kolejność:
1.Socha Aleksandra (AZS AWF WARSZAWA)
2.Puda Marta (MOSiR SOSNOWIEC)
3.Jóźwiak Bogna (O.Ś. AZS POZNAŃ)
3.Sołtys Lidia (MOSiR SOSNOWIEC)
5.Wątor Marta (MOSiR SOSNOWIEC)
6.Sajewicz Izabela (AZS AWF WARSZAWA)
7.Kozaczuk Małgorzata (AZS AWF WARSZAWA)
8.Ciwoniuk Anna (UKS 13 BIAŁYSTOK)

**************************************************
10. Mejer Magdalena (KKSZ KONIN)
11. Budna Karolina (KKSZ KONIN)
12. Karpińska Katarzyna (KKSZ KONIN)
16. Wesołowska Anna (KKSZ KONIN)
19. Ceglewska Katarzyna (KKSZ KONIN)
20. Grodzka Agata (KKSZ KONIN)
26. Mirkiewicz Justyna (KKSZ KONIN)
29. Bozacka Anna (KKSZ KONIN)

Startowało 39 zawodniczek.


Ćwierćfinały:
Jóźwiak Bogna (O.Ś. AZS POZNAŃ)-Kozaczuk Małgorzata (AZS AWF WARSZAWA) 15/12
Puda Marta (MOSiR SOSNOWIEC)-Sajewicz Izabela (AZS AWF WARSZAWA) 15/9
Sołtys Lidia (MOSiR SOSNOWIEC)-Wątor Marta (MOSiR SOSNOWIEC) 15/8
Socha Aleksandra (AZS AWF WARSZAWA)-Ciwoniuk Anna (UKS 13 BIAŁYSTOK) 15/7

Półfinały:
Puda Marta (MOSiR SOSNOWIEC)-Jóźwiak Bogna (O.Ś. AZS POZNAŃ) 15/2
Socha Aleksandra (AZS AWF WARSZAWA)-Sołtys Lidia (MOSiR SOSNOWIEC) 15/12

Finał:
Socha Aleksandra (AZS AWF WARSZAWA)-Puda Marta (MOSiR SOSNOWIEC) 15/6


SZABLA MĘŻCZYZN

Kolejność:
1.Koniusz Marcin (AZS AWF KATOWICE)
2.Dominik Grzegorz (MOSiR SOSNOWIEC)
3.Pałasz Patryk (KKSZ KONIN)
3.Stanisławski Albert (KKSZ KONIN)
5.Skrodzki Adam (AZS AWF KATOWICE)
6.Stanisławski Adrian (KKSZ KONIN)
7.Górski Mateusz (KKSZ KONIN)
8.Karkosz Jan (AZS AWF KATOWICE)

**************************************************
13. Gal Michał (KKSZ KONIN)
14. Gal Łukasz (KKSZ KONIN)
23. Broniarczyk Jakub (KKSZ KONIN)
24. Wiewióra Łukasz (KKSZ KONIN)
26. Skubiszewski Damian (KKSZ KONIN)
27. Marciniak Marcin (KKSZ KONIN)
31. Borowski Patyk (KKSZ KONIN)
50. Kacprzak Jakub (KKSZ KONIN)

Startowało 58 zawodników.


Ćwierćfinały:
Pałasz Patyk (KKSZ KONIN)-Stanisławski Adrian (KKSZ KONIN) 15/13
Koniusz Marcin (AZS AWF KATOWICE)-Górski Mateusz (KKSZ KONIN) 15/10
Dominik Grzegorz (MOSiR SOSNOWIEC)-Skrodzki Adam (AZS AWF KATOWICE) 15/11
Stanisławski Albert (KKSZ KONIN)-Karkosz Jan (AZS AWF KATOWICE) 15/9

Półfinały:
Koniusz Marcin (AZS AWF KATOWICE)-Pałasz Patyk (KKSZ KONIN) 15/9
Dominik Grzegorz (MOSiR SOSNOWIEC)-Stanisławski Albert 9KKSZ KONIN) 15/14

Finał:
Koniusz Marcin (AZS AWF KATOWICE)-Dominik Grzegorz (MOSiR SOSNOWIEC) 15/14

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Napisał: tomek

Komentarze
brawo panowie
12.12.2006 o 15:00 · Adam
świetnie poszło panom ale szkoda że tak słabo panią

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design