Dzisiaj jest: 15.11.19. 




25.03.2011 - Challenge Wratislavia - Wrocław - 28.03.2011
Turniej Międzynarodowy "Challenge Wratislavia"
w szabli dziewcząt i chłopców
Wrocław, 28.03.2011


JUNIORZY MŁODSI

Szabla dziewcząt

1. Lili Drajko (Węgry)
2. Martyna Trzmielewska (KKSz Konin)
3. Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
3. Kea Krueger (Niemcy)
5. Anna Bashta (Rosja)
6. Milena Mamedova (Rosja)
7. Ekaterina Kostina (Rosja)
8. Sara Ciesielska (KKSz Konin)
--------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

29. Weronika Radolska
39. Michalina Kostrzewa
44. Katarzyna Lengowska
60. Marta Geraga
66. Martyna Dziublewska
70. Katarzyna Kaczmarek
73. Oktawia Grudzień
76. Sandra Radzimska
77. Paulina Brzoska
78. Oliwia Drzewiecka

Startowało 80 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Karlina Cieślar - Milena Mamedova 15/14
Martyna Trzmielewska - Anna Bashta 15/11
Kea Krueger - Sara Ciesielska 15/13
Lili Drajko - Ekaterina Kostina 15/10

Półfinały:
Martyna Trzmielewska - Karolina Cieślar 15/13
Lili Drajko - Kea Krueger 15/10

Finał:
Lili Drajko - Martyna Trzmielewska 15/6



Szabla chłopców

1. Constantin Krause (Niemcy)
2. Ilya Semin (Rosja)
3. Huba Gemesi (Węgry)
3. Viktor Habony (Węgry)
5. Kostantyn Voronov (Ukraina)
6. Maksym Polishuk (Ukraina)
7. Artemy Stepanov (Rosja)
8. Miroslav Bykov (Rosja)
-------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

15. Rafał Golewski
24. Patryk Okrój
26. Krzysztof Woźny
30. Kamil Siwek
48. Tomasz Osajda
53. Bartosz Strejza
75. Adrian Dzwoniarski
84. Patryk Wieczorkiewicz
85. Mateusz Godlewski
87. Piotr Nowak
91. Mikołaj Mazur
97. Adrian Rybarczyk
99. Patryk Jaskulski
100. Mateusz Pychyński
113. Stefan Łysiak

Startowało 115 zawodników

Ćwierćfinały:
Huba Gemesi - Artemy Stepanov 15/4
Ilya Semin - Kostantyn Voronov 15/7
Viktor Habony - Maksym Polishuk 15/6
Constantin Krause - Miroslav Bykov 15/14

Półfinały:
Ilya Semin - Huba Gemesi 15/11
Constantin Krause - Viktor Habony 15/12

Finał:
Constantin Krause - Ilya Semin 15/13



MŁODZIKI

Szabla dziewcząt

1. Mirabella Kelecsenyi (Węgry)
2. Jessica Whang (USA)
3. Kira Eifler (Niemcy)
3. Maria Mekina (Rosja)
5. Ganna Sulatska (Ukraina)
6. Alexandra Skripets (Rosja)
7. Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
8. Margarita Smirnova (Ukraina)
----------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

19. Aleksandra Olszewska
26. Izabela Owczarczak
41. Michalina Fic
45. Natalia Nowinowska
50. Marta Kochańska
52. Weronika Orczyk

Startowało 56 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Mirabella Kelecsenyi - Marta Mazurek 12/5
Kira Eifler - Alexandra Skripets 12/2
Jessica Whang - Margarita Smirnova 12/4
Maria Mekina - Ganna Sulatska 12/8

Półfinały:
Mirabella Kelecsenyi - Kira Eifler 12/5
Jessica Whang - Maria Mekina 12/5

Finał:
Mirabella Kelecsenyi - Jessica Whang 12/9



Szabla chłopców

1. Federic Kindler (Niemcy)
2. Mark Stepanov (Rosja)
3. Roman Kuksenko (Ukraina)
3. Arseniy Panteleev (Rosja)
5. Vendel Farkas (Węgry)
6. Lukas Hartmann (Niemcy)
7. Vasileios Kakariaris (Grecja)
8. Bente Obdeijn (Holandia)
-------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

34. Krystian Wysocki
48. Michał Zandecki
67. Maurycy Dziublewski
68. Damian Żarczyński
87. Jakub Tadeusz
89. Bartosz Mikołajczyk

Startowało 89 zawodników

Ćwierćfinały:
Roman Kuksenko - Vasileios Kakariaris 12/9
Frederic Kindler - Lukas Hartmann 12/4
Mark Stepanov - Bente Obdeijn 12/5
Arseniy Panteleev - Vendel Farkas 12/11

Półfinały:
Frederic Kindler - Roman Kuksenko 12/9
Mark Stepanov - Arseniy Panteleev 12/1

Finał:
Frederic Kindler - Mark Stepanov 12/7

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design