Dzisiaj jest: 12.11.19. 




31.03.2011 - III PPS - Konin - 16.04.2011




SZABLA KOBIET

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data urodzenia/Licencja PZSz

1. OSTOJSKA Matylda AZS AWF WARSZAWA POL 90051100
2. ZDROJEWSKA Agnieszka O.Ś. AZS POZNAŃ POL 88081900
3. WIĘCKOWSKA Irena O.Ś. AZS POZNAŃ POL 82021700
3. WĄTOR Marta TMS SOSNOWIEC POL 87010900
5. SOŁTYS Lidia TMS SOSNOWIEC POL 88080200
6. SAJEWICZ Izabela AZS AWF WARSZAWA POL 87080901
7. KĘDZIORA Katarzyna O.Ś. AZS POZNAŃ POL 90102300
8. CIWONIUK Anna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 88042500
9. PASTERNAK Magdalena AZS AWF KATOWICE POL 91050300
10. WĄTORA Martyna AZS AWF WARSZAWA POL 92021000
11. KOZACZUK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA POL 88060600
12. WALCZAK Karolina TMS SOSNOWIEC POL 93091400
13. RZEPKA Marika KKSZ KONIN POL 92013100
14. ŻĄDZIŃSKA Blanka DRAGON ŁÓDŹ POL 94060301
15. WĄTOR Angelika TMS SOSNOWIEC POL 94021901
16. SZUMILAS Nicola AZS AWF WARSZAWA POL 94081300
17. TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA POL 94042000
18. PUDA Marta TMS SOSNOWIEC POL 91011300
19. RAK Katarzyna TMS SOSNOWIEC POL 91012600
20. KAMIŃSKA Daria KKSZ KONIN POL 94112100
21. BIJAK Sylwia TMS SOSNOWIEC POL 93102700
22. GAŁCZYŃSKA Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93042400
23. MACIEJEWSKA Weronika KKSZ KONIN POL 92072301
24. ŁUCZAK Martyna KKSZ KONIN POL 92062200
25. KULIKOWSKA Laura UKS 13 BIAŁYSTOK POL 94081202
26. TRZMIELEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 96070100
27. KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 96011503
28. PAŁCZYŃSKA Patrycja UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 95032000
29. PLUTA Izabella UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 93102900
------------------------------------------------------------------
30. ROSIŃSKA Aleksandra DRAGON ŁÓDŹ POL 93060800
31. KOWNACKA Marta AZS AWF WARSZAWA POL 90082500
32. ZIAŁACKA Bogna O.Ś. AZS POZNAŃ POL 93031301
33. JASICZEK Agata KKSZ KONIN POL 93052200
34. OLBRYSZ Anna UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 93031003
34. SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN POL 95030701
34. WAGNER Paulina AZS AWF WARSZAWA POL 90070701


Ćwierćfinały:
Agnieszka Zdrojewska - Lidia Sołtys 15/7
Irena Więckowska - Katarzyna Kędziora 15/13
Marta Wątor - Izabela Sajewicz 15/9
Matylda Ostojska - Anna Ciwoniuk 15/14

Półfinały:
Agnieszka Zdrojewska - Irena Więckowska 15/14
Matylda Ostojska - Marta Wątor 15/12

Finał:
Matylda Ostojska - Agnieszka Zdrojewska 15/6


SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data urodzenia/Licencja PZSz

1. GÓRSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 84020700
2. CERANOWICZ Jakub AZS AWF KATOWICE POL 86122900
3. KONIUSZ Marcin AZS AWF KATOWICE POL 83091200
3. REGULEWSKI Maciej TMS SOSNOWIEC POL 90092800
5. SKRODZKI Adam AZS AWF KATOWICE POL 83122200
6. WIĘCH Sebastian AZS AWF WARSZAWA POL 89022200
7. CIESZKOWSKI Filip AZS AWF WARSZAWA POL 88101600
8. KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin AZS AWF WARSZAWA POL 89120600
9. STANISŁAWSKI Albert KKSZ KONIN POL 87121801
10. KONIUSZ Piotr AZS AWF KATOWICE POL 92081200
11. WRÓBEL Mariusz AZS AWF WARSZAWA POL 92071703
12. OLEJNIK Daniel AZS AWF WARSZAWA POL 88110700
13. SKUBISZEWSKI Damian TMS SOSNOWIEC POL 89031500
14. MAZUR Bartosz TMS SOSNOWIEC POL 89090100
15. STANISŁAWSKI Adrian KKSZ KONIN POL 87121800
16. KOSMAN Michał AZS AWF WARSZAWA POL 88123100
17. DOMINIK Grzegorz TMS SOSNOWIEC POL 83012800
18. KONIUSZ Bartosz AZS AWF KATOWICE POL 91011500
19. PIŃSKI Przemysław AZS AWF KATOWICE POL 91070100
20. TRZEBIŃSKI Karol TMS SOSNOWIEC POL 88040900
21. KARKOSZ Jan AZS AWF KATOWICE POL 86101700
22. KUTEK Łukasz TMS SOSNOWIEC POL 88110200
23. MARZEC Kamil TMS SOSNOWIEC POL 93190700
24. GAL Łukasz KKSZ KONIN POL 87121000
25. ŻELECHOWSKI Szymon O.Ś. AZS POZNAŃ POL 89080900
26. KOCHAN Michał TMS SOSNOWIEC POL 93081600
27. ŁYSIK Bartłomiej TMS SOSNOWIEC POL 92092002
28. OŁDYŃSKI Bartosz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK POL 88043000
29. DZWONIARSKI Damian KKSZ KONIN POL 94031000
30. GAL Michał KKSZ KONIN POL 89030300
31. JANASIK Adam KKSZ KONIN POL 94050800
32. STASZAK Artur KKSZ KONIN POL 94031800
33. RADWAŃSKI Maciej AZS AWF KATOWICE POL 87122300
34. STĘPIEŃ Krystian O.Ś. AZS POZNAŃ POL 93012400
35. WICHER Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 91042200
36. MAJZEL Marek AZS AWF KATOWICE POL 88070500
37. MAJCHERSKI Aleksander KKSZ KONIN POL 92072200
38. KWIATKOWSKI Paweł TMS SOSNOWIEC POL 87120500
39. CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 95021600
40. MILAS Artur KKSZ KONIN POL 94052600
41. DYNOWSKI Piotr KKSZ KONIN POL 94081400
42. WĘGLIŃSKI Paweł AZS AWF WARSZAWA POL 92061001
43. JASTRZĘBSKI Filip KKSZ KONIN POL 93040100
44. MAŃCZAK Mariusz KKSZ KONIN POL 93052100
45. PYTEL Tomasz AZS AWF KATOWICE POL 93082300
----------------------------------------------------------------
46. KOWALEWSKI Kamil AZS AWF KATOWICE POL 92100100
47. OCIŃSKI Jakub DRAGON ŁÓDŹ POL 93033001
48. GOŹDZIK Kamil KKSZ KONIN POL 95060300
49. CZARKOWSKI Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93013000
50. RYNKOWSKI Kornel UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93030500
51. SKWARA Jerzy PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 93091301
52. MALINOWSKI Kamil PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 94011200
53. ŁAZAR Kamil UKS 13 BIAŁYSTOK POL 93061800
54. ŚWIERK Stanisław KKSZ KONIN POL 95110400
55. SEWERYN Bartosz AZS AWF KATOWICE POL 93072200
56. HOSCHNA Jan SLEZAN OPAVA CZE
57. SZYMIK Ryszard AZS AWF KATOWICE POL 93042800

Ćwierćfinały:
Marcin Koniusz - Marcin Kościewlniakowski 15/11
Jakub Ceranowicz - Filip Cieszkowski 15/12
Maciej Regulewski - Sebastian Więch 15/7
Mateusz Górski - Adam Skrodzki 15/14

Półfinały:
Jakub Ceranowicz - Marcin Koniusz 15/14
Mateusz Górski - Maciej Regulewski 15/9

Finał:
Mateusz Górski - Jakub Ceranowicz 15/14


zaproszeni goście


trofea dla zwycięzców


finaliści i sędziowie


walka finałowa Matyldy Ostojskiej i Agnieszki Zdrojewskiej






walka finałowa Mateusza Górskiego i Jakuba Ceranowicza












podium w szabli kobiet


podium w szabli mężczyzn


zwycięzca Memoriału - Matusz Górski z trenerem Tadeuszem Pigułą



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design