Dzisiaj jest: 11.11.19. 




31.03.2011 - MOJM - Konin - 21.04.2011
Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych
w szabli dziewcząt i chłopców
Konin, 21.04.2011


Szabla dziewcząt

1. Gabriela Drygała (KKSz Konin)
2. Martyna Trzmielewska (KKSz Konin)
3. Sara Ciesielska (KKSz Konin)
3. Daria Kamińska (KKSz Konin)
5. Dominika Siekacz (KKSz Konin)
6. Adrianna Konon (KKSz Konin)
7. Marta Geraga (KKSz Konin)
8. Sylwia Matuszak (KKSz Konin)
9. Katarzyna Lengowska (KKSz Konin)
10. Natalia Turkiewicz (KKSz Konin)
11. Monika Gieryn (KKSz Konin)
12. Magdalena Nadworna (KKSz Konin)
13. Patrycja Piotrowska (KKSz Konin)
14. Martyna Dziublewska (KKSz Konin)
15. Sandra Kwiatkowska (KKSz Konin)
16. Monika Chatłas (KKSz Konin)
17. Magdalena Mazur (KKSz Konin)
18. Donata Janasik (KKSz Konin)
19. Oliwia Drzewiecka (KKSz Konin)
20. Klaudia Staszak (KKSz Konin)
21. Sara Radzimska (KKSz Konin)
22. Paulina Brzoska (KKSz Konin)
22. Magdalena Kubacik (KKSz Konin)

Startowały 23 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Sara Ciesielska – Sylwia Matuszak 15/12
Martyna Trzmielewska – Dominika Siekacz 15/6
Gabriela Drygała – Adrianna Konon 15/8
Daria Kamińska – Marta Geraga 15/11

Półfinały:
Martyna Trzmielewska – Sara Ciesielska 15/9
Gabriela Drygała – Daria Kamińska 15/13

Finał:
Gabriela Drygała – Martyna Trzmielewska 15/10



Szabla chłopców

1. Stanisław Świerk (KKSz Konin)
2. Adam Pyzder (KKSz Konin)
3. Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
3. Adam Janasik (KKSz Konin)
5. Artur Milas (KKSz Konin)
6. Artur Staszak (KKSz Konin)
7. Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
8. Krzysztof Woźny (KKSz Konin)
9. Aleksander Mimier (KKSz Konin)
10. Jakub Jaskot (O.Ś. AZS Poznań)
11. Piotr Dynowski (KKSz Konin)
12. Maksymilian Prac (O.Ś. AZS Poznań)
13. Sebastian Korczakowski (KKSz Konin)
14. Łukasz Marciniak (O.Ś. AZS Poznań)
15. Tomasz Osajda (KKSz Konin)
16. Rafał Golewski (KKSz Konin)
17. Konrad Ladorski (O.Ś. AZS Poznań)
18. Patryk Okrój (KKSz Konin)
19. Paweł Łabęda (O.Ś. AZS Poznań)
20. Adam Ladroski (O.Ś. AZS Poznań)
21. Kamil Siwek (KKSz Konin)
22. Patryk Wieczorkiewicz (KKSz Konin)
23. Patryk Jankowski (KKSz Konin)
24. Patryk Jaskulski (KKSz Konin)
25. Jakub Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
26. Kamil Goździk (KKSz Konin)
27. Sylwester Kania (O.Ś. AZS Poznań)
28. Mateusz Pychyński (KKSz Konin)
29. Bartosz Strejza (KKSz Konin)
30. Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)
30. Dawid Ogły (KKSz Konin)
32. Mateusz Godlewski (KKSz Konin)
--------------------------------------
33. Stefan Łysiak (KKSz Konin)
34. Tomasz Musiałek (O.Ś. AZS Poznań)
35. Patryk Kwiatkowski (KKSz Konin)
36. Piotr Nowak (KKSz Konin)
37. Mikołaj Mazur (KKSz Konin)
38. Adrian Rybarczyk (KKSz Konin)

Startowało 38 zawodników

Ćwierćfinały:
Adam Pyzder – Artur Milas 15/13
Adam Janasik – Krzysztof Woźny 15/7
Stanisław Świerk – Kewin Chorchowski 15/13
Damian Dzwoniarski – Artur Staszak 15/13

Półfinały:
Adam Pyzder – Adam Janasik 15/12
Stanisław Świerk – Damian Dzwoniarski 15/5

Finał:
Stanisław Świerk – Adam Pyzder 15/8


szabla dziewcząt


szabla chłopców



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design