Dzisiaj jest: 18.10.19. 




11.05.2011 - OOM Białystok 2011
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
w szabli dziewcząt i chłopców
Białystok, 04-06.05.2011

złoto, srebro i dwa brązowe medale dla Konina


SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa)
2. Artur Staszak (KKSz Konin)
3. Adam Janasik (KKSz Konin)

3. Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)
5. Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
5. Krzysztof Kanarek (AZS AWF Warszawa)
7. Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
8. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

11. Sebastian Korczakowski
12. Kamil Siwek
13. Kamil Goździk
16. Piotr Dynowski
17. Stanisław Świerk
18. Krzysztof Woźny
23. Adam Pyzder
26. Artur Milas
26. Aleksander Mimier
28. Patryk Okrój
36. Janusz Zapaśnik
39. Tomasz Osajda
40. Rafał Golewski
41. Mikołaj Mazur

Startowało 48 zawodników

Ćwierćfinały:
Hubert Szczepaniak - Mikołaj Grzegorek 15/8
Adam Janasik - Kewin Chorchowski 15/8
Marcin Wystel - Krzysztof Kanarek 15/10
Artur Staszak - Damian Dzwoniarski 15/10

Półfinały:
Hubert Szczepaniak - Adama Janasik 15/13
Artur Staszak - Marcin Wystel 15/14

Finał:
Hubert Szczepaniak - Artur Staszak 15/10




SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Kewin Chorchowski
- Damian Dzwoniarski
- Adam Janasik
- Atru Staszak

2. AZS AWF WARSZAWA
3. KOLEJARZ 24 KATOWICE
4. KKSZ KONIN II
- Kamil Goździk
- Sebastian Korczakowski
- Kamil Siwek
- Stanisław Świerk

5. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
6. O.Ś. AZS POZNAŃ I
7. O.Ś. AZS POZNAŃ II
8. UKS 13 BIAŁYSTOK
9. DRAGON ŁÓDŹ
10. TMS SOSNOWIEC

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - O.Ś. AZS POZNAŃ II 45/13
KKSZ KONIN II - PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 45/22
KOLEJARZ 24 KATOWICE - O.Ś. AZS POZNAŃ 45/32
AZS AWF WARSZAWA - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/35

Półfinały:
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 45/41
AZS AWF WARSZAWA - KOLEJARZ 24 KATOWICE 45/30

Finał:
KKSZ KONIN I - AZS AWF WARSZAWA 45/38

Walka o 3 miejsce:
KOLEJARZ 24 KATOWICE - KKSZ KONIN II 45/34






SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
2. Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
3. Patrycja Pałczyńska (UKS Gocław 75 Warszawa)
3. Blanka Żądzińska (Dragon Łódź)
5. Daria Kamińska (KKSz Konin)
6. Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
7. Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
8. Katarzyna Tomczuk (UKS Gocław 75 Warszawa)
---------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. Gabriela Drygała
13. Sara Ciesielska
16. Martyna Trzmielewska
19. Michalina Kostrzewa
20. Marta Geraga
25. Adrianna Konon
30. Monika Chatłas
31. Monika Gieryn
32. Magdalena Nadworna
33. Donata Janasik
34. Magdalena Mazur
35. Patrycja Piotrowska
37. Natalia Turkiewicz
38. Weronika Radolska

Startowało 39 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Małgorzata Turek - Katarzyna Tomczuk 15/5
Blanka Żądzińska - Kinga Drożdż 15/13
Patrycja Pałczyńska - Daria Kamińska 15/10
Angelika Wątor - Nicola Szumilas 15/4

Półfinały:
Małgorzata Turek - Blanka Żądzińska 15/11
Angelika Wątor - Patrycja Pałczyńska 15/4

Finał:
Angelika Wątor - Małgorzata Turek 15/10




SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC
2. AZS AWF WARSZAWA
3. KKSZ I KONIN
- Sara Ciesielska
- Gabriela Drygała
- Daria Kamińska
- Martyna Trzmielewska

4. UKS 13 BIAŁYSTOK
5. KOLEJARZ 24 KATOWICE
6. DRAGON ŁÓDŹ
7. KKSZ II KONIN
- Marta Geraga
- Monika Gieryn
- Adrianna Konon
- Michalina Kostrzewa

Ćwierćifnały:
UKS 13 BIAŁYSTOK - DRAGON ŁÓDŹ 45/35
KKSZ KONIN I - KOLEJARZ 24 KATOWICE 45/25
AZS AWF WARSZAWA - KKSZ KONIN II 45/36

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/31
AZS AWF WARSZAWA - KKSZ KONIN I 45/42

Finał:
TMS SOSNOWIEC - AZS AWF WARSZAWA 45/42

Walka o 3 miejsce:
KKSZ KONIN I - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/34




Klasyfikacja klubowa punktowa (szermierka)

1. KKSz Konin - 132

2. AZS AWF Warszawa - 89
3. MKS Kusy Szczecin - 72,75
4. SIETOM AZS AWFiS Gdańsk - 59
5. Piast Gliwice - 54
6. KKS Kraków - 45
7. Budowlani Toruń - 44
8. UKS Atena Gdańsk - 43

(sklasyfikowano 55 klubów)

Klasyfikacja najlepszych 30 klubów w XVII OOM "Podlaskie 2011"
(klub / województwo / ilość punktów)

1. TS Wisła Kraków / MŁP / 178,43
2. AZS AWF Poznań / WLP / 178,00
3. ZKS Stal Rzeszów / PKR / 161,00
4. KKSZ Konin / WLP / 130,00
5. BKSG Zawisza Bydgoszcz / KPM / 121,00
6. MKS Kusy Szczecin / ZPM / 117,50
7. Cement - Gryf Chełm / LUB / 112,00
8. UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa / MAZ / 111,50




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design