Dzisiaj jest: 22.10.19. 




11.05.2011 - Ogólnopolski Turniej - Poznań - 22.05.2011
Ogólnopolski Turniej Szermierczy "Wielkopolskie Talenty"
w szabli dziewcząt i chłopców
Poznań, 22.05.2011


KATEGORIA - DZIECI

Szabla dziewcząt

1. Natalia Nowinowska (KKSz Konin)
2. Michalina Fic (KKSz Konin)

3. Weronika Janicka (UKS Dzika Świerzno)
3. Agata Marciniak (O.Ś. AZS Poznań)
5. Lidia Domańska (Dragon Łódź)
6. Pamela Koprowska (KKSz Konin)
7. Daria Teskowska (KKSz Konin)

8. Paulina Romańska (UKS POWA)
---------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. Eliza Rutecka
10. Julianna Kęsy

Startowało 15 zaowdniczek

Ćwierćfinały:
Michalina Fic - Paulina Romańska 10/3
Weronika Janicka - Lidia Domańska 10/3
Natalia Nowinowska - Pamela Koprowska 10/5
Agata Marciniak - Daria Teskowska 10/3

Półfinały:
Michalina Fic - Weronika Janicka 10/4
Natalia Nowinowska - Agata Marciniak 10/3

Finał:
Natalia Nowinowska - Michalina Fic 10/9





Szabla chłopców

1. Karol Lademann (UKS Gocław 75 Warszawa)
2. Łukasz Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
3. Bartosz Mikołajczyk (KKSz Konin)
3. Antek Rzepka (UKS Gocław 75 Warszawa)
5. Michał Zandecki (KKSz Konin)
6. Michał Ryczkowski (Dragon Łódź)
7. Jędrzej Troć (O.Ś. AZS Poznań)
8. Jakub Tadeusz (KKSz Konin)
----------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Krystian Wysocki
11. Maurycy Dziublewski
15. Michał Banasiak
17. Hubert Glasner

Startowało 20 zawodników

Ćwierćfinały:
Karol Lademann - Jakub Tadeusz 10/1
Bartosz Mikołajczyk - Michał Zandecki 10/4
Antek Rzepka - Michał Ryczkowski 10/1
Łukasz Kupczyński - Jędrzej Troć 10/2

Półfinały
Karol Lademann - Bartosz Mikołajczyk 10/4
Łukasz Kupczyński - Antek Rzepka 10/3

Finał:
Karol Lademann - Łukasz Kupczyński 10/9





KATEGORIA - MŁODZIK

Szabla dziewcząt

1. Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
2. Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
3. Daria Giczan (UKS 13 Białystok)
3. Paulina Widera (TMS Sosnowiec)
5. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
6. Weronika Michalak (AZS AWF Poznań)
7. Monika Wysocka (UKS 13 Białystok)
8. Katarzyna Lengowska (KKSz Konin)
-----------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

11. Katarzyna Kaczmarek
13. Sandra Radzimska
15. Oktawia Grudzień
18. Magdalena Kubacik
19. Klaudia Staszak
23. Weronika Orczyk
24. Oliwia Drzewiecka

Startowało 26 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Marta Mazurek - Nadia Królikowska 12/10
Daria Giczan - Katarzyna Lengowska 12/7
Paulina Widera - Weronika Michalak 12/8
Martyna Tobiaszewska - Monika Wysocka 12/8

Półfinały:
Marta Mazurek - Daria Giczan 12/6
Martyna Tobiaszewska - Paulina Widera 12/10

Finał:
Martyna Tobiaszewska - Marta Mazurek 12/5





Szabla chłopców

1. Michał Kisiel (UKS Victor Warszawa)
2. Jakub Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
3. Jakub Dams (AZS AWF Poznań)
3. Patryk Jaskulski (KKSz Konin)
5. Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
5. Mateusz Pychyński (KKSz Konin)
7. Bartosz Grześkowiak (AZS AWF Poznań)
8. Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)
-----------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Bartosz Strejza
13. Mateusz Godlewski
16. Dawid Ogły
18. Stefan Łysiak
19. Patryk Kwiatkowski
20. Konrad Majchrowski
22. Damian Żarczyński
27. Jakub Cienkuszewski

Startowało 27 zawodników

Ćwierćfinały:
Michał Kisiel - Mateusz Pychyński 12/1
Patryk Jaskulski - Adrian Dzwoniarski 12/5
Jakub Kupczyński - Bartosz Grześkowiak 12/10
Jakub Dams - Mateusz Knez 12/10

Półfinały:
Michał Kisiel - Patryk Jaskulski 12/5
Jakub Kupczyński - Jakub Dams 12/9

Finał:
Michał Kisiel - Jakub Kupczyński 12/8





Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design