Dzisiaj jest: 18.10.19. 




23.05.2011 - Europejski Festiwal Szermierki-Poznań-4-5.06.2011
Europejski Festiwal Szermierki
w szabli dziewcząt i chłopców
Poznań, 04-05.06.2011


DZIECI

Szabla dziewcząt

1. Ksenia Neroba (Rosja)
2. Weronika Janicka (UKS Dzika Świerzno)
3. Kalina Sobczyk (UKS Hajduczek Olsztyn)
3. Evgenya Volkova (Rosja)
5. Agata Marciniak (O.Ś. AZS Poznań)
6. Lidia Domańska (Dragon Łódź)
7. Michalina Fic (KKSz Konin)
8. Daria Teskowska (KKSz Konin)

--------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. Julianna Kęsy
10. Aleksandra Olszewska]

Startowało 26 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Evgenya Volkova - Agata Marciniak 8/4
Weronika Janicka - Daria Teskowska 8/3
Kalina Sobczyk - Michalina Fic 8/5
Ksenia Neroba - Lidia Domańska 8/2

Półfinały:
Weronika Janicka - Evgenya Volkova 8/5
Ksenia Neroba - Kalina Sobczyk 8/4

Finał:
Ksenia Neroba - Weronika Janicka


Szabla chłopców

1. Karol Lademann (UKS Gocław 75 Warszawa)
2. Łukasz Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
3. Georgy Berezin (Rosja)
3. Arkadiusz Białecki (UKS Hajduczek Olsztyn)
5. Michał Zandecki (KKSz Konin)
6. Antek Rzepka (UKS Gocław 75 Warszawa)
7. Mateusz Prokopiwicz (UKS 13 Białystok)
8. Jędrzej Troć (O.Ś. AZS Poznań)
-----------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin
9. Krystian Wysocki
13. Jakub Tadeusz
14. Maurycy Dziublewski
16. Bartosz Mikołajczyk

Startowało 25 zawodników

Ćwierćfinały:
Łukasz Kupczyński - Jędrzej Troć 8/2
Arkadiusz Białecki - Michał Zandecki 8/7
Karol Lademann - Antek Rzepka 8/4
Georgy Berezin - Mateusz Prokopowicz 8/2

Półfinały:
Łukasz Kupczyński - Arkadiusz Białecki 8/4
Karol Lademann - Georgy Berezin 8/5

Finał:
Karol Lademann - Łukasz Kupczyński 8/6


MŁODZIKI

Szabla dziewcząt

1. Kristina Ten (Rosja)
2. Milena Mamedova (Rosja)
3. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
3. Urszula Sałańska (UKS Gocław 75 Warszawa)
5. Daira Kochetova (Rosja)
6. Anastasia Kochetova (Rosja)
7. Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
8. Natalia Ubowska (TMS Sosnowiec)
-----------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

9. Katarzyna Lengowska
20. Oktawia Grudzień
21. Katarzyna Kaczmarek
22. Martyna Dziublewska
32. Klaudia Staszak
36. Sandra Radzimska
39. Magdalena Kubacik
44. Oliwia Drzewiecka

Startowało 45 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Nadia Królikowska - Martyna Tobiaszewska 12/7
Milena Mamedova - Daria Kochetova 12/4
Urszula Sałańska - Natalia Ubowska 12/6
Kristina Ten - Anastasia Kochetova 12/8

Półfinały:
Milena Mamedova - Nadia Królikowska 12/6
Kristina Ten - Urszula Sałańska 12/3

Finał:
Kristina Ten - Milena Mamedova 12/9


Szabla chłopców

1. Artem Volkov (Rosja)
2. Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
3. Arsenii Logachev (Rosja)
3. Mateusz Pychyński (KKSz Konin)
5. Kirill Kovnat (Rosja)
6. Bartosz Strejza (KKSz Konin)
7. Bartosz Grzśkowiak (AZS AWF Poznań)
8. Patryk Zaremba (UKS Hajduczek Olsztyn)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Patryk Jaskulski
11. Adrian Dzwoniarski
12. Mateusz Godlewski
14. Dawid Ogły
16. Patryk Kwiatkowski
21. Stefan Łysiak

Startowało 27 zawodników

Ćwierćfinały:
Arsenii Logachev - Bartosz Grześkowiak 12/5
Mateusz Knez - Kiril Kovnat 12/5
Mateusz Pychyński - Patryk Zaremba 12/5
Artem Volkov - Bartosz Strejza 12/4

Półfinały:
Mateusz Knez - Arsenii Logachev 12/5
Artem Volkov - Mateusz Pychyński 12/10

Finał:
Artem Volkov - Mateusz Knez 12/4


JUNIORZY MŁODSI

Szabla dziewcząt

1. Patrycja Pałczyńska (UKS Gocław 75 Warszawa)
2. Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
3. Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
3. Adrianna Konon (KKSz Konin)
5. Martyna Trzmielewska (KKSz Konin)
6. Gabriela Drygała (KKSz Konin)

7. Joanna Wątor (TMS Sosnowiec)
8. Kristina Krasnorutksaya (Rosja)
----------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin
14. Sara Ciesielska
15. Marta Geraga
17. Dominika Siekacz
19. Patrycja Piotrowska
22. Michalina Kostrzewa

Startowało 29 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Adrianna Konon - Martyna Trzmielewska 15/14
Patrycja Pałczyńska - Gabriela Drygała 15/14
Karolina Kaleta - Kristina Krasnorutksaya 15/11
Karolina Cieślar - Joanna Wątor 15/14

Półfinały:
Patrycja Pałczyńska - Adrianna Konon 15/5
Karolina Kaleta - Karolina Cieślar 15/14

Finał:
Patrycja Pałczyńska - Karolina Kaleta 15/7


Szabla chłopców

1. Artem Bychcovskyi (Rosja)
2. Ilya Semin (Rosja)
3. Dmitri Gosudarenkov (Rosja)
3. Vladislav Tryphonov (Rosja)
5. Maciej Kobeszko (UKS 13 Białystok)
6. Stanisław Świerk (KKSz Konin)
7. Kamil Goździk (KKSz Konin)
8. Adam Pyzder (KKSz Konin)

----------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

11. Kamil Siwek
12. Kewin Chorchowski
14. Krzysztof Woźny
20. Aleksander Mimier
22. Patryk Wieczorkiewicz
24. Rafał Godlewski
26. Tomasz Osajda

Startowało 30 zawodników

Ćwierćfinały:
Artem Bychcovskyi - Kamil Goździk 15/8
Dmitri Gosudarenkov - Stanisław Świerk 15/7
Vladislav Trypkonov - Maciej Kobeszko 15/4
Ilya Semin - Adam Pyzder 15/10

Półfinały:
Artem Bychcovskyi - Dmitri Gosudarenkov 15/7
Ilya Semin - Vladislav Trypkonov 15/8

Finał:
Artem Bychcovskyi - Ilya Semin 15/10

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design