Dzisiaj jest: 15.09.19. 




06.06.2011 - Mistrzostwa Polski Młodzików - 11-12.06.2011
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików
w szabli dziewcz±t i chłopców
pod Patronatem Prezydenta Miasta Konina
Konin, 11-12.06.2011

indywiudalnie - 2 br±zowe medale
drużynowo - srebrny i br±zowy medal


SZABLA DZIEWCZˇT INDYWIDUALNIE

Miejsce / Nazwisko i imię / Licencja PZSz

1. KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC 97052700
2. WIDERA Paulina TMS SOSNOWIEC 97022400
3. MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK 98072003
3. SAŁAŃSKA Urszula UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 97050500
5. MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ 97090900
6. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK 97041101
7. BROL Oliwia KOLEJARZ 24 KATOWICE 98092501
8. JEŻEWSKA Wiktoria TMS SOSNOWIEC 97052800
9. ADAMASZEK Magdalena KOLEJARZ 24 KATOWICE 98071701
10. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN 97111600
11. UBOWSKA Natalia TMS SOSNOWIEC 97022800
12. SOKOŁOWSKA Agnieszka UKS 13 BIAŁYSTOK 98041100
13. LENGOWSKA Katarzyna KKSZ KONIN 97020400
14. WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC 98071002
15. KUBACIK Magdalena KKSZ KONIN 97070900
16. COŁTA Kinga O.¦. AZS POZNAŃ 98053000
17. FIC Michalina KKSZ KONIN 99020800
18. AL DAHABI Aida UKS SZABLA ZˇBKI 98082601
19. STRYSLOWSKA Agnieszka AZS AWF POZNAŃ 97042401
20. DˇBROWSKA Ewelina UKS VICTOR WARSZAWA 97122602
21. DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN 97022001
22. NITCZYŃSKA Izabela UKS SZABLA ZˇBKI 97041900
23. KULIKOWSKA Oliwia UKS 13 BIAŁYSTOK 98070200
24. DOMAŃSKA Lidia DRAGON ŁÓD¬ 99062602
25. MISTERKA Paulina KOLEJARZ 24 KATOWICE 98062501
26. SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZˇBKI 97082601
27. WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK 97102801
28. LUBASZKA Aleksandra TMS SOSNOWIEC 97110200
29. PERLAK Nikol TMS SOSNOWIEC 98021101
30. PURZYŃSKA Magdalena KOLEJARZ 24 KATOWICE 98070701
31. KURKUS Zuzanna UKS VICTOR WARSZAWA 97112101
32. SIEDLEC Ewelina UKS SZABLA ZˇBKI 99093004
33. OLSZEWSKA Aleksandra KKSZ KONIN 99052101
34. NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN 99112100
35. WŁODARSKA Weronika DRAGON ŁÓD¬ 97050604
36. TESKOWSKA Daria KKSZ KONIN 99101701
37. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ 99011000
38. PORSZKE Dominika AZS AWF KATOWICE 97022601
39. GÓROWSKA Natalia DRAGON ŁÓD¬ 98031800
40. BRZOSKA Paulina KKSZ KONIN 97062101
41. GICZAN Daria UKS 13 BIAŁYSTOK 97011801
42. STASZAK Klaudia KKSZ KONIN 97082604
43. KACZMAREK Katarzyna KKSZ KONIN 97070800
44. POPCZYK Emilia TMS SOSNOWIEC 98100801
44. DURNA¦ Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ 98022401
46. MIANOWSKA Maria DRAGON ŁÓD¬ 97072400
47. DOMŻAŁOWSKA Natalia UKS POWA 98072902
47. DRZEWIECKA Oliwia KKSZ KONIN 97110300
49. KĘSY Julianna KKSZ KONIN 99121700
50. ZAWADZKA Julita UKS 13 BIAŁYSTOK 97031501
51. KRZYŻOSTANIAK Eliza UKS POWA 98073102
52. GRUDZIEŃ Oktawia KKSZ KONIN 97091701
------------------------------------------------------
53. WALCZAK Karolina KKSZ KONIN 98061300
54. RADZIMSKA Sandra KKSZ KONIN 97021201
55. ROMAŃSKA Paulina UKS POWA 99081501
56. MALEC Kinga DRAGON ŁÓD¬ 99120502
56. MIKOŁAJCZAK Natalia AZS AWF POZNAŃ 98061302
58. NOWICKA Anna KKSZ KONIN 99062000
59. REMLEIN Antonina O.¦. AZS POZNAŃ 97061501
60. KOPROWSKA Pamela KKSZ KONIN 99032303
61. TOMASZEWSKA Joanna AZS AWF POZNAŃ 98052200
61. RUTECKA Eliza KKSZ KONIN 99041302
61. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN 98021902
64. ORCZYK Weronika KKSZ KONIN 98071001
65. KRONOWIECKA Nikola KKSZ KONIN 99010302

Ćwierćfinały:
Urszula Sałańska - Oliwia Brol 12/5
Paulina Widera - Wiktoria Jeżewska 12/7
Marta Mazurek - Weronika Michalak 12/8
Nadia Królikowska - Martyna Tobiaszewska 12/3

Półfinały:
Paulina Widera - Urszula Sałańska 12/6
Nadia Królikowska - Marta Mazurek 12/7

Finał:
Nadia Królikowska - Paulina Widera 12/4



walka finałowa dziewcz±t


najlepsza ósemka




SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

Miejsce / Nazwisko i imię / Licencja PZSz

1. KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ 97041000
2. KISIEL Michał UKS VICTOR WARSZAWA 97100301
3. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN 97102802
3. PYCHYŃSKI Mateusz KKSZ KONIN 97100800

5. STREJZA Bartosz KKSZ KONIN 97062400
6. SZWAJCA Marek PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 97030500
7. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC 97110102
8. BADURA Beniamin PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 97031500
9. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN 97090600
10. GRZEGOREK Filip UKS VICTOR WARSZAWA 97061400
11. GRZE¦KOWIAK Bartosz AZS AWF POZNAŃ 97072000
12. KUPCZYŃSKI Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ 99031304
13. KUPCZYŃSKI Jakub O.¦. AZS POZNAŃ 97033101
14. LADEMANN Karol UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 99061400
15. OGŁY Dawid KKSZ KONIN 97092701
16. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN 97041801
17. DAMS Jakub AZS AWF POZNAŃ 97121700
18. OSEK Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK 98041603
19. ROGUZ Michał DRAGON ŁÓD¬ 97010200
20. ŁOGWINOWICZ Dawid UKS 13 BIAŁYSTOK 97072100
21. RZEPKA Antek UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 99062201
22. GˇDZIK Tomasz KOLEJARZ 24 KATOWICE 98100400
23. ZALEWSKI Łukasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 98031702
24. ZAREMBA Patryk UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 97060200
25. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 99082300
26. DˇBROWSKI Mateusz UKS VICTOR WARSZAWA 97122601
27. ŁUBA Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 97010202
28. ANCZYK Oskar KOLEJARZ 24 KATOWICE 98101801
29. BIAŁECKI Arkadiusz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 99061300
29. KWIATKOWSKI Patryk KKSZ KONIN 97100203
31. KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK 98082001
32. GRABIEC Krzysztof UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 98111500
33. MAJCHROWSKI Konrad KKSZ KONIN 98082301
34. BORKIEWCZ Krystian UKS POWA 99070101
35. SOBCZYK Piotr UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 97062301
36. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN 99022300
37. RYCZKOWSKI Paweł DRAGON ŁÓD¬ 98021402
37. MIERZCHAŁA Mateusz KOLEJARZ 24 KATOWICE 98073101
39. CIENKUSZEWSKI Jakub KKSZ KONIN 98103003
40. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN 99072200
41. LACH Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK 98062301
42. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN 99011802
43. HAK Adam KKSZ KONIN 99091800
44. TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ 99033003
45. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ 99111200
46. SKOBIEJ Jan UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 97050601
47. MIELECH Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK 99012400
48. ZAKRZEWSKI Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 98072901
49. JACEK Sebastian UKS POWA 97120501
50. KUB¦ Bogdan UKS POWA 97082000
51. WEGNER Mateusz AZS AWF POZNAŃ 97080200
------------------------------------------------
52. PAJEWSKI Grzegorz UKS SZABLA ZˇBKI 97121402
53. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN 99040902
54. KRUSZEWSKI Jan UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 98073002
55. MAROSZCZUK Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 99041202
56. BRYL Kamil KKSZ KONIN 99010900
57. WESOŁY Jakub DRAGON ŁÓD¬ 98051701
58. MIKICIAK VEL MIKITA Jermi UKS SZABLA ZˇBKI 99120602
58. JASKÓLSKI Filip KKSZ KONIN 98091800
60. BANASIAK Michał KKSZ KONIN 99072000
60. WALCZAK Szymon UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 98091402
62. ERENC Nikodem KKSZ KONIN 98111701
62. TADEUSZ Jakub KKSZ KONIN 99071500
64. STEFANIAK Mariusz UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 99080700

Ćwierćfinały:
Mateusz Knez - Krzysztof Kaczkowski 12/7
Mateusz Pychyński - Baniamin Badura 12/11
Adrian Dzwoniarski - Bartosz Strejza 12/10
Michał Kisiel - Marek Szwajca 12/7

Półfinały:
Mateusz Knez - Mateusz Pychyński 12/9
Michał Kisiel - Adrian Dzwoniarski 12/9

Finał:
Mateusz Knez - Michał Kisiel 12/7



walka finałowa chłopców


najlepsza ósemka


Z okazji jubileuszu 45 lecia szermierki w Koninie w trakcie trwania turnieju indywidualnego najlepszym zawodnikom klubu wręczono odznaczenia Wielkopolskiego Okręgowego Zwi±zku Szermierczego, a przedstawicielom mediów za wieloletni± współpracę wręczono szable.

Odznaczenia z r±k Prezesa Wielkopolskiego Okręgowego Zwi±zku Szermierczego – Pana Jana Wachowiaka otrzymali:

- Złota Odznaka: Pałasz Patryk, Górski Mateusz, Stanisławski Albert, Gal Łukasz, Owczarek Ewelina, Stanisławski Adrian i Gal Michał



- Srebrna Odznaka: Kacprzak Jakub, Jastrzębski Bartosz, Jastrzębski Filip i Staszak Artur



– Br±zowa Odznaka: Mańczak Mariusz, Drygała Gabriela, Jasiczek Agata, Kamińska Daria i Janasik Adam




Pami±tkowe szable z r±k Pani Edyty Ryszewskiej i Pana Tadeusza Piguły otrzymali
Panowie: Stanisław Piguła, Jerzy Nowak, Sławomir Papiera i Janusz Lipiński




SZABLA DZIEWCZˇT DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC I
2. UKS BIAŁYSTOK I
3. KKSZ KONIN I
4. KOLEJARZ 24 KATOWICE
5. TMS SOSNOWIEC II
6. UKS BIAŁYSTOK II
7. UKS SZABLA ZˇBKI
8. AZS AWF POZNAŃ
9. O.¦. AZS POZNAŃ
10. KKSZ KONIN II
11. UKS POWA

Ćwierćfinały:
TMS SOSNOWIEC I - UKS BIAŁYSTOK II 36/16
KOLEJARZ 24 KATOWICE - UKS SZABLA ZˇBKI 36/27
KKSZ KONIN I - TMS SOSNOWIEC II 36/22
UKS BIAŁYSTOK I - AZS AWF POZNAŃ 36/17

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC I - KOLEJARZ 24 KATOWICE 36/14
UKS BIAŁYSTOK I - KKSZ KONIN I 36/24

Finał:
TMS SOSNOWIEC I - UKS BIAŁYSTOK I 36/28

Walka o 3 miejsce:
KKSZ KONIN I - KOLEJARZ 24 KATOWICE 36/23


Skład drużyn

Nazwisko i imię / Klub / Licencja PZSz

MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ 97090900
MIKOŁAJCZAK Natalia AZS AWF POZNAŃ 98061302
STRYSLOWSKA Agnieszka AZS AWF POZNAŃ 97042401
TOMASZEWSKA Joanna AZS AWF POZNAŃ 98052200
DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN I 97022001
KUBACIK Magdalena KKSZ KONIN I 97070900
LENGOWSKA Katarzyna KKSZ KONIN I 97020400
MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN I 97111600

FIC Michalina KKSZ KONIN II 99020800
NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN II 99112100
OLSZEWSKA Aleksandra KKSZ KONIN II 99052101
TESKOWSKA Daria KKSZ KONIN II 99101701
ADAMASZEK Magdalena KOLEJARZ 24 KATOWICE 98071701
BROL Oliwia KOLEJARZ 24 KATOWICE 98092501
MISTERKA Paulina KOLEJARZ 24 KATOWICE 98062501
PURZYŃSKA Magdalena KOLEJARZ 24 KATOWICE 98070701
COŁTA Kinga O.¦. AZS POZNAŃ 98053000
MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ 99011000
REMLEIN Antonina O.¦. AZS POZNAŃ 97061501
JEŻEWSKA Wiktoria TMS SOSNOWIEC I 97052800
KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC I 97052700
UBOWSKA Natalia TMS SOSNOWIEC I 97022800
WIDERA Paulina TMS SOSNOWIEC I 97022400
LUBASZKA Aleksandra TMS SOSNOWIEC II 97110200
PERLAK Nikol TMS SOSNOWIEC II 98021101
POPCZYK Emilia TMS SOSNOWIEC II 98100801
WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC II 98071002
GICZAN Daria UKS BIAŁYSTOK I 97011801
MAZUREK Marta UKS BIAŁYSTOK I 98072003
SOKOŁOWSKA Agnieszka UKS BIAŁYSTOK I 98041100
TOBIASZEWSKA Martyna UKS BIAŁYSTOK I 97041101
KULIKOWSKA Oliwia UKS BIAŁYSTOK II 98070200
WYSOCKA Monika UKS BIAŁYSTOK II 97102801
ZAWADZKA Julita UKS BIAŁYSTOK II 97031501
DOMŻAŁOWSKA Natalia UKS POWA 98072902
KRZYŻOSTANIAK Eliza UKS POWA 98073102
ROMAŃSKA Marta UKS POWA 99081501
AL DAHABI Aida UKS SZABLA ZˇBKI 98082601
NITCZYŃSKA Izabela UKS SZABLA ZˇBKI 97041900
SIEDLEC Ewelina UKS SZABLA ZˇBKI 99093004
SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZˇBKI 97082601




SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. AZS AWF POZNAŃ
2. KKSZ KONIN I
3. UKS VICTOR WARSZAWA
4. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
5. UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA
6. O.¦. AZS POZNAŃ
7. KKSZ KONIN II
8. UKS 13 BIAŁYSTOK I
9. KOLEJARZ 24 KATOWICE
10. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
11. UKS 13 BIAŁYSTOK II
12. UKS POWA

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - O.¦. AZS POZNAŃ 36/15
UKS VICTOR WARSZAWA - KKSZ KONIN II 36/14
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE - UKS 13 BIAŁYSTOK 1 36/14
AZS AWF POZNAŃ - UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 36/15

Półfinały:
KKSZ KONIN I - UKS VICTOR WARSZAWA 36/26
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE - AZS AWF POZNAŃ 36/23

Finał:
AZS AWF POZNAŃ - KKSZ KONIN I 36/33

Walka o 3 miejsce:
UKS VICTOR WARSZAWA - PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 36/30

Skład drużyn

Nazwisko i imię / Klub / Licencja PZSz

DAMS Jakub AZS AWF POZNAŃ 97121700
GRZE¦KOWIAK Bartosz AZS AWF POZNAŃ 97072000
KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ 97041000
WERNER Mateusz AZS AWF POZNAŃ 97080200
DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN I 97102802
JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN I 97090600
PYCHYŃSKI Mateusz KKSZ KONIN I 97100800
STREJZA Bartosz KKSZ KONIN I 97062400

GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN II 97041801
KWIATKOWSKI Patryk KKSZ KONIN II 97100203
OGŁY Dawid KKSZ KONIN II 97092701
ZANDECKI Michał KKSZ KONIN II 99022300
ANCZYK Oskar KOLEJARZ 24 KATOWICE 98101801
GˇDZIK Tomasz KOLEJARZ 24 KATOWICE 98100400
MIERZCHAŁA Mateusz KOLEJARZ 24 KATOWICE 98073101
KUPCZYŃSKI Jakub O.¦. AZS POZNAŃ 97033101
KUPCZYŃSKI Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ 99031304
STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ 99111200
TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ 99033003
BADURA Beniamin PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 97031500
MAROSZCZUK Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 99041202
SZWAJCA Marek PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 97030500
ZALEWSKI Łukasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 98031702
KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK I 98082001
OSEK Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK I 98041603
ŁOGWINOWICZ Dawid UKS 13 BIAŁYSTOK I 97072100
ŁUBA Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK I 97010202
LACH Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK II 98062301
MIELECH Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK II 99012400
PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK II 99082300
ZAKRZEWSKI Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK II 98072901
GRABIEC Krzysztof UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 98111500
KRUSZEWSKI Jan UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 98073002
LADEMANN Karol UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 99061400
RZEPKA Antek UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 99062201
BIAŁECKI Arkadiusz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 99061300
SOBCZYK Piotr UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 97062301
ZAREMBA Patryk UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 97060200
BORKIEWICZ Krystian UKS POWA 99070101
JACEK Sebastian UKS POWA 97120501
KUB¦ Bogdan UKS POWA 97080200
DˇBROWSKI Mateusz UKS VICTOR WARSZAWA 97122601
GRZEGOREK Filip UKS VICTOR WARSZAWA 97061400
KISIEL Michał UKS VICTOR WARSZAWA 97100301




srebrni medali¶ci z trenerem Tomaszem Piguł±




Napisał: KJ.

Komentarze
12.06.2011 o 20:49 · EffeCzka
Bartek.! Wymiatasz.! KC ;**
Tak wg to gratuluję wszystkim :D

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design