Dzisiaj jest: 20.07.19. 




02.09.2011 - IV PEK - Konin - 17-18.09.2011


Komunikat organizacyjny turnieju znajduje się w kalendarium !

-folder turnieju-





















SZABLA MĘŻCZYZN - 17.09.2011

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data urodz/Licencja EFC

1 DERSHWITZ Eli USA USA 1995-09-23 00827870
2 DANILENKO Dmitriy NATIONAL TEAM RUS 1995-05-29 00003064
3 MACKIEWICZ Andrew USA USA 1995-12-12 00831645
3 COSTIN Michael USA USA 1995-03-03 00830997
5 LECCI Marco SOCIETA VARESINA ITA 1996-06-13 00006895
6 SHAINBERG Jonah USA USA 1996-01-31 00831647
7 VORONOV Kostyantyn NIKOLAEV UKR 1996-09-17 00002847
8 REDWANZ Rouven KONIGSBACHER SC GER 1995-07-27 00728358
9 LIANG Calvin USA USA 1997-06-05 00831644
10 MENG Jason USA USA 1996-04-30 00831646
11 VASIAEV Alexander NATIONAL TEAM RUS 1996-01-22 00830869
12 ALKONYI Vilmos BUDAPEST V.S.C. HUN 1995-10-24 00002790
13 ARGENZIO Vincent USA USA 1995-01-19 00831641
14 CHIN Edward USA USA 1996-08-04 00831642
15 SEMIN Ilya NATIONAL TEAM RUS 1996-03-13 00830939
16 VILGUSEVICH Vadim NATIONAL TEAM RUS 1995-03-07 00830954
17 BUCHWALD Isaac USA USA 1995-03-14 00827869
18 PALABRICA Alex Rey USA USA 1995-02-23 00827874
19 SHPUNOV Vladislav NATIONAL TEAM RUS 1996-01-05 00831723
20 KEYZEROV Daniil NATIONAL TEAM RUS 1996-05-15 00830934
21 ZHAO Eric USA USA 1995-10-27 00831648
22 BYKOV Miroslav NATIONAL TEAM RUS 1996-02-12 00830884
23 FARKAS Miklos NTE HUN 1995-09-20 00004278
24 TOTH Tas-Sebestyen BUDAPEST V.S.C. HUN 1995-11-01 00004007
25 HERCZAK Andrew USA USA 1995-10-31 00831643
26 NIKITIN Iurii CHERKASY UKR 1996-09-25 00002851
27 BUCHKOVSKIY Artem NATIONAL TEAM RUS 1995-04-05 00830940
28 KRASILNIKOV Rostislav NATIONAL TEAM RUS 1995-03-27 00830245
29 TARYKYN Viktor KHMELNITSKIY UKR 1996-09-10 00004323
30 GOSUDARENKOV Dmitriy NATIONAL TEAM RUS 1995-03-09 00831725
31 DELCHAMPS Alistair USA USA 1995-05-04 00831649
32 KOMAROV Vladislav NATIONAL TEAM RUS 1995-09-08 00831724
33 POSTOEV Dmitriy NATIONAL TEAM RUS 1995-12-12 00830864
34 KOSSUTH Balint UTE BUDAPEST HUN 1996-06-26 00002777
35 GOZDZIK Kamil KKSZ KONIN POL 1995-06-03 00002959
35 TYRKIN Gleb NATIONAL TEAM RUS 1995-08-24 00003060
37 VOROS Balint BUDAPEST V.S.C. HUN 1995-03-02 00002791
38 PILLER Gergely HUNGARY HUN 1996-08-26 00830330
39 ANDREEV Ilya NATIONAL TEAM RUS 1995-02-13 00003049
40 BANCSICS Mate GEAC HUN 1996-01-03 00004282
41 HABONY Viktor BUDAPEST V.S.C. HUN 1996-06-16 00004008
42 VINOKURTSEV Mikhail NATIONAL TEAM RUS 1995-02-19 00003071
43 PAK Peter USA USA 1995-07-06 00827873
44 KARASSZON Ervin BHSE HUN 1995-04-26 00004073
45 CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 1995-02-16 00002958
46 BUBENCHIKOV Danil NATIONAL TEAM RUS 1995-09-10 00830865
47 SIWEK Kamil KKSZ KONIN POL 1996-01-22 00827911
48 KOVACS Istvan BHSE HUN 1996-12-12 00004071
48 MURADYAN Artur NATIONAL TEAM RUS 1995-05-06 00003056
50 KHANAEV Egor NATIONAL TEAM RUS 1995-12-16 00830932
51 PLATONOV Bogdan NIKOLAEV UKR 1996-10-12 00002841
52 KORCZAKOWSKI Sebastian KKSZ KONIN POL 1995-04-28 00002962
53 JASKOT Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-09-02 00002885
54 SWIERK Stanislaw KKSZ KONIN POL 1995-11-04 00002964
55 STEPANOV Artemiy NATIONAL TEAM RUS 1996-07-28 00830937
56 MALOMSOKI Daniel GEAC HUN 1996-09-11 00830279
57 PUKAL Bartosz USA USA 1995-09-15 00827876
58 KARAKAY Oleksandr UKRAINE UKR 1996-11-07 00830342
59 SZABO Zoltan DIAK VE HUN 1995-01-08 00830282
60 TSARENKO Oleksandr NIKOLAEV UKR 1996-09-17 00831833
61 HOLLO Aron HUNGARY HUN 1997-03-08 00776493
62 KISIEL Michal UKS VICTOR WARSZAWA POL 1997-10-03 00831713
63 KOBESZKO Maciej UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1995-03-09 00776339
64 KAPUSTYAN Yevheniy CHERKASY UKR 1995-12-05 00002848
65 MOLCHANOV Mykyta KHARKIV UKR 1995-04-25 00830345
66 KAWALILO Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 1996-09-09 00827887
66 PRACZ Maksymilian O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1996-05-23 00831734
68 PLATONOV Sergiy NIKOLAEV UKR 1995-07-18 00002840
69 OKROJ Patryk KKSZ KONIN POL 1996-01-18 00827907
70 MIMIER Aleksander KKSZ KONIN POL 1996-05-16 00827905
71 LADORSKI Adam O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 00002879
72 KUKSENKO Roman CHERKASY UKR 1998-06-14 00831832
73 HANUS Adam SK HOUSTKA CZE 1995-04-23 00003099
74 WOZNY Krzysztof KKSZ KONIN POL 1996-03-31 00827902
75 RULEV Vladimir NATIONAL TEAM RUS 1996-11-06 00830867
76 JANKOWSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1995-11-01 00002960
77 DOBO Istvan HUNGARY HUN 1997-06-25 00830237
---------------------------------------------------
78 KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-04-10 00003088
79 ROZYCKI Michal UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1996-08-18 00005426
80 DOHI Zoltan SARVAR HUN 1995-01-22 00003850
81 RUDOLF Jonatan KARPATI VE HUN 1995-03-24 00004225
82 BADURA Beniamin PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1997-03-15 00827898
83 WITKOWSKI Stefan PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1996-11-10 00827899
84 JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-09-06 00831685
85 ZAPASNIK Janusz KKSZ KONIN POL 1996-07-20 00827901
86 FILIPCZAK Oliwier DRAGON ŁÓDŹ POL 1996-06-15 00831739
87 GRONIECKI Kamil TMS SOSNOWIEC POL 1996-01-21 00827879
88 LADORSKI Konrad O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 00002880
89 SADOVETS Vlavyslav UKRAINE UKR 1997-06-09 00831830
90 VASS Benjamin UTE BUDAPEST HUN 1996-04-29 00002778
90 OSAJDA Tomasz KKSZ KONIN POL 1996-12-22 00827908
90 KANIA Sylwester O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-10-17 00831736
93 STREJZA Bartosz KKSZ KONIN POL 1997-06-24 00831690
93 IURCHENKO Artem UKRAINE UKR 1997-02-09 00831831
95 KUPCZYNSKI Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1997-03-31 00831741
96 MORAVEC Tomas SK HOUSTKA CZE 1995-01-01 00777473
97 LOVINS Antons LATVIA LAT 1998-11-05 00831658
98 LAWRESZ Damian UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1996-06-27 00831730
99 MOCA Alessandro ITALY ITA 1999-01-31 00831703
100 DEMYANOV Dmytro UKRAINE UKR 1996-05-08 00827941
101 SZATKOWSKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA POL 1996-04-04 00831733
102 KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC POL 1997-11-01 00831714
103 GOLEWSKI Rafal KKSZ KONIN POL 1996-05-07 00827912
104 MAZUR Mikolaj KKSZ KONIN POL 1996-04-20 00827904
105 PYCHYNSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-10-08 00831689
106 BEREUTER Roman AUSTRIA AUT 1996-05-31 00828103
107 DAMS Jakub AZS AWF POZNAŃ POL 1997-12-17 00831740
107 ILCSIK Daniel HUNGARY HUN 1995-03-06 00830775
109 BIAŁECKI Arkadiusz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1999-09-16
110 MROCZEK Michal DRAGON ŁÓDŹ POL 1996-11-01 00831738
110 GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 00831684
112 GRZESKOWIAK Bartosz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-07-20 00003087
113 DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1997-10-28 00831683
114 TIKVICKI Luka MK SPARTAK SRB 1996-05-29 00830175
115 DI PAOLO Salvatore ITALY ITA 1999-06-07 00831702
115 POZIEMSKI Jakub UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1996-11-04 00831744
117 KLJAJIC Marko MK SPARTAK SRB 1996-02-17 00830174
117 BURSKI Jan DRAGON ŁÓDŹ POL 1996-11-15 00831742
117 KWIATKOWSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-10-02
120 WIECZORKIEWICZ Patryk KKSZ KONIN POL 1996-04-04 00827903
120 LADEMANN Karol UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1999-06-14 00831750
122 RYBARCZYK Adrian KKSZ KONIN POL 1996-03-29
123 SZWAJCA Marek PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1997-03-05 00831746


Ćwierćfinały:
Dmitriy Danilenko - Rauven Redwanz 15/12
Michael Costin - Kostyantyn Voronov 15/8
Andrev Mackiewicz - Jonah Shainberg 15/11
Eli Dershwitz - Marco Lecci 15/9

Półfinały:
Dmitriy Danilenko - Michael Costin 15/12
Eli Dershwitz - Andrev Mackiewicz 15/9

Finał:
Eli Dershwitz - Dmitriy Danilenko 15/12

puchary i nagrody na finalistów turnieju


nasz zawodnik - Kamil Goździk - udziela wywiadu


pełne trybuny oglądają zmagania zawodników




zmaganiom tym przyglądają się także zaproszeni goście




prezentacja finałowej ósemki i sędziów


ćwierćfinały rozpoczęte


Podziękowania dla sympatyków szermierki.
Pani Edyta Ryszewskia - Kierowniczka Biura, Pan Tadeusz Tylak - Prezes Klubu oraz Pan Tadeusz Piguła - trener dziękują Przewodniczącemu Rady Miasta Konina - Panu Wiesławowi Steinke


... Posłance na Sejm RP - Pani Elżbiecie Streker-Dembińskiej


... Prezesowi Wielkopolskiego Okręgowego Związku Szermierczego - Panu Janowi Wachowiakowi


... byłemu Prezesowi Klubu - Panu Krzysztofowi Wiatrowskiemu


Prezes Klubu - Pan Tadeusz Tylak składa gratulacje Panu Kazimierzowi Pałaszowi, który z rąk Pan Jana Wachowiaka otrzymał odznakę jako Zasłużony dla Wielkopolskiej Szermierki




walka finałowa: Eli Dershwitz kontra Dmitriy Danilenko








najlepsza ósemka z pucharami i nagordami


najlepszy polski zawodnik - Kamil Goździk (KKSz Konin)


pamiątkowe zdjęcie na zakończenie zmagań w szabli mężczyzn




SZABLA KOBIET - 18.09.2011

czas rozpocząć zmagania w szabli kobiet





Miejsce Nazwisko i imię Klub Kraj Data urodz Licencja EFC

1 BOLSHAKOVA Valeria NATIONAL TEAM RUS 1995-07-13 00003028
2 ZHAO Erica USA USA 1995-01-04 00827865
3 ANTIPAS Alexa USA USA 1995-07-15 00831329
3 VOROBIEVA Ekaterina NATIONAL TEAM RUS 1995-01-19 00003034
5 RUSSO Francesca USA USA 1995-11-27 00002811
6 OBVINTSEVA Yana NATIONAL TEAM RUS 1995-12-19 00827995
7 CIESLAR Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1996-04-26 00827888
8 ZALEVSKA Diana NIKOLAEV UKR 1996-08-20 00002846
9 SARBAN Ilgin TED SK TUR 1996-08-19 00000923
10 KOCHETOVA Daria NATIONAL TEAM RUS 1997-11-19 00004331
11 GOGOLEVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1996-06-06 00827992
12 MIHALIK Nora BHSE HUN 1995-05-25 00000300
13 JOHNSON Lena USA USA 1996-01-03 00827862
14 CIOS Anna TMS SOSNOWIEC POL 1996-06-13 00827885
15 FULOP Krisztina KARPATI VE HUN 1995-03-14 00827853
16 KOCHETOVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1997-11-19 00827998
17 GOMEZ Alisha USA USA 1995-10-14 00002813
17 MAMEDOVA Milena NATIONAL TEAM RUS 1997-05-29 00006372
19 PINESCHI Anastasia USA USA 1996-04-16 00827864
20 SHCHUKLA Iryna KHMELNITSKIY UKR 1995-10-13 00827939
21 GOERG Marie KSC KOBLENZ GER 1996-03-10 00003077
22 KELECSENYI Mira BUDAPEST V.S.C. HUN 1998-02-09 00827856
23 PETROVETS Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1995-05-23 00830894
24 SHARAHY Annabel USA USA 1995-07-25 00003612
25 DRYGALA Gabriela KKSZ KONIN POL 1995-01-11 00002906
26 SAKOVA Anna NATIONAL TEAM RUS 1995-08-15 00830366
27 OSVALD Anna NTE HUN 1996-06-20 00004279
28 SZILAGYI Eva-Viktoria DVSE HUN 1995-07-26 00002779
29 KARPENKO Valeria NATIONAL TEAM RUS 1995-03-10 00003027
30 KELECSENYI Lena BUDAPEST V.S.C. HUN 1996-12-14 00827858
31 LEE Allison USA USA 1995-10-18 00002817
32 WASILEWSKA Izabella UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1995-08-14 00002989
33 PALCZYNSKA Patrycja UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1995-03-20 00002970
33 PALMEDO Sage USA USA 1996-05-21 00827863
35 KULMACZ Claudia USA USA 1995-11-17 00002814
36 TRZMIELEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 1996-07-01 00827913
37 SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN POL 1995-03-07 00002918
38 SOLOVIEVA Anna NATIONAL TEAM RUS 1997-06-18 00830909
39 LIPTAK Laura GEAC HUN 1995-03-03 00827859
40 RYABCHIKOVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1996-03-31 00830915
41 KEEHAN Sophie USA USA 1995-11-22 00003609
42 BAZHENOVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1996-03-23 00830916
43 JUHASZ Tekla DIAK VE HUN 1996-01-01 00827855
44 KOSTINA Ekaterina NATIONAL TEAM RUS 1996-11-24 00827994
45 KOPTILAYA Ekaterina NATIONAL TEAM RUS 1996-06-20 00830913
46 KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 1996-04-07 00827918
47 CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 1996-09-15 00827915
47 FOMINA Yulia NATIONAL TEAM RUS 1995-02-20 00004332
49 GOUDOURA Theodora A.E.K. GRE 1997-03-14 00830585
49 KURYS Valentina NATIONAL TEAM RUS 1995-02-16 00003035
51 AFRA Eszter MAV-NTE HUN 1996-02-16 00831635
52 KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-01-15 00003977
53 JAROCKI Adrienne USA USA 1995-06-30 00831639
54 MELNYK Kateryna KIEW UKR 1995-07-31 00830348
55 WANG Stephanie USA USA 1995-01-04 00831640
56 HORVATH Fanni DKSE HUN 1996-12-25 00827857
57 WATOR Joanna TMS SOSNOWIEC POL 1996-12-04 00827891
58 KROLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-27 00827965
59 REDWANZ Rabea KONIGSBACHER SC GER 1996-08-12 00700141
60 KORDAS Aleksandra IKS BUSHIDO RYBNIK POL 1996-03-13 00002968
61 TOTH Reka HUNGARY HUN 1997-08-24 00831632
62 SCHULTZ Anna Nora DIAK VE HUN 1996-12-27 00830284
63 SETALO Mirella BUDAPEST V.S.C. HUN 1995-09-25 00002831
64 REDUCHA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1995-10-02 00002986
65 GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 1996-04-12 00827916
66 KRASNORUTSKAYA Kristina NATIONAL TEAM RUS 1996-04-20 00830905
67 OZEROVA Daria CHERKASY UKR 1995-10-25 00002855
68 KOZAK Nadya KHMELNITSKIY UKR 1996-02-23 00004325
69 ROLSKA Maryana UKRAINE UKR 1998-01-06 00827938
70 TSYMBOTA Mariya KHMELNITSKIY UKR 1996-04-22 00831837
71 AVERY Cordelia USA USA 1995-02-02 00831637
72 WIDERA Paulina TMS SOSNOWIEC POL 1997-02-24 00827967
73 CSUTORKA Liliana UTE BUDAPEST HUN 1995-10-20 00831629
73 MARINI Greta ITALY ITA 1995-02-22 00831705
73 SZAB Judit BUDAPEST V.S.C. HUN 1995-08-27 00004035
76 BASHTA Anna NATIONAL TEAM RUS 1996-07-10 00830895
77 RADOLSKA Weronika KKSZ KONIN POL 1996-01-04 00827914
78 NIKOLAEVA Jelizaveta SALVO LAT 1997-12-24 00831657
79 HOURI Maria Georgia A.E.K. GRE 1999-01-11 00830587
80 YEDNORAL Anna KHMELNITSKIY UKR 1997-05-20 00831835
81 TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-04-11 00831731
-------------------------------------------------------------
82 SHIVE Maria NATIONAL TEAM RUS 1995-11-14 00830365
83 DRAJKO Lili KARPATI VE HUN 1996-03-18 00003104
84 UBOWSKA Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1997-02-28 00831715
85 GARZO Adrienn DIAK VE HUN 1996-04-08 00827860
85 PIOTROWSKA Patrycja KKSZ KONIN POL 1995-05-27 00002914
87 KWIATKOWSKA Sandra KKSZ KONIN POL 1995-03-12 00002910
88 HOURI Constantina - Storgi A.E.K. GRE 1997-03-31 00831636
88 LEITNER Dora DKSE HUN 1998-04-08 00831712
88 MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-07-20 00831718
91 SALANSKA Urszula UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1997-05-05 00827897
92 MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-11-16 00831698
93 LENGOWSKA Katarzyna KKSZ KONIN POL 1997-02-04 00831697
94 ALENINA Yevgeniia NIKOLAEV UKR 1997-06-11 00831839
95 VORONA Mariya UKRAINE UKR 1995-01-19 00831838
96 JEZEWSKA Wiktoria TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-28 00827964
96 NEGROBOVA Kateryna UKRAINE UKR 1995-10-10 00827936
98 BERNYEL Sara MAV-NTE HUN 1997-08-31 00831634
99 ROWINSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-11-18 00831845
100 WOLDAN Katarzyna DRAGON ŁÓDŹ POL 1995-07-03 00002925
101 IVANOFF Anastasia USA USA 1996-01-20 00831638
102 CHATLAS Monika KKSZ KONIN POL 1995-10-14 00002905
103 BLAT Rasel SALVO LAT 1997-07-04 00831656
104 CARDUCCI Giorgia ITALY ITA 1999-04-03 00831704
105 GICZAN Daria UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-01-18 00831732
106 SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZĄBKI POL 1997-08-26 00831847
107 DOBINSKA Julia TMS SOSNOWIEC POL 1996-08-19 00827886
108 KACZMAREK Katarzyna KKSZ KONIN POL 1997-07-08 00831695
109 GRUDZIEN Oktawia KKSZ KONIN POL 1997-09-17 00831694
110 KIEFER Noemie CE SUD LUX 1996-07-05 00827890
111 KRAVCHUK Ivanna KHMELNITSKIY UKR 1998-10-09 00831836
112 MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ POL 1997-09-09 00831820
113 KWIKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA POL 1995-01-29 00831825
114 PIZNYUR Iryna KHMELNITSKIY UKR 2000-04-09 00831834
115 STRYSLOWSKA Agnieszka AZS AWF POZNAŃ POL 1997-04-24 00831822
116 MPENOU Klairi A.E.K. GRE 1996-02-22 00777659
117 DOMINIAK Katarzyna DRAGON ŁÓDŹ POL 1995-04-29 00831818
118 KUKULA Alicja AZS AWF WARSZAWA POL 1995-04-08 00831846
119 JANASIK Donata KKSZ KONIN POL 1996-02-05 00827917
120 KUSMIERCZYK Hanna DRAGON ŁÓDŹ POL 1996-05-20 00831829
121 RADZIMSKA Sandra KKSZ KONIN POL 1997-02-12 00831699
122 STASZAK Klaudia KKSZ KONIN POL 1997-08-26 00831700
123 DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 1997-02-20 00831693
124 KLJAJIC Bojana MK SPARTAK SRB 1997-11-18 00831682
124 MICHALSKA Monika AZS AWF POZNAŃ POL 1997-06-13 00831821
126 DRZEWIECKA Oliwia KKSZ KONIN POL 1997-11-03 00831692
126 KUBACIK Magdalena KKSZ KONIN POL 1997-07-09 00831696
128 BRZOSKA Paulina KKSZ KONIN POL 1997-06-21 00831691

Ćwierćfinały:
Erica Zhao - Francesca Russo 15/14
Alexa Antipas - Yana Obvintseva 15/10
Ekaterina Vorobieva - Karolina Cieślar 15/10
Valeria Bolshakova - Diana Zalevska 15/12

Półfinały:
Erica Zhao - Alexa Antipas 15/14
Valeria Bolshakova - Ekaterina Vorobieva 15/8

Finał:
Valeria Bolshakova - Erica Zhao 15/14


puchary i nagrody na finalistek turnieju


walka ćwierćifnałowa Karoliny Cieślar (TMS Sosnowiec)






walka finałowa: Valeria Bolshakova kontra Erica Zhao






finałowa ósemka z pucharami i nagordami oraz Gabriela Drygała - najlepsza zawodniczka z Konina








Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design