Dzisiaj jest: 20.07.19. 




22.09.2011 - MMM - Śrem - 26.09.2011
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
26.09.2011, Śrem

5 medali dla Konina: 2 x złoto, srebro,2 x brąz


SZABLA DZIEWCZĄT INDYWIDUALNIE

1. Weronika Michalak (AZS AWF Poznań)
2. Katarzyna Lengowska (KKSz Konin)
3. Natalia Mikołajczak (AZS AWF Poznań)
3. Agnieszka Stryszowska (AZS AWF Poznań)
5. Martyna Dziublewska (KKSz Konin)
6. Sylwia Matuszak (KKSz Konin)
7. Monika Michalska (AZS AWF Poznań)
8. Agata Marciniak (O.Ś. AZS Poznań)
------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. Sandra Radzimska
12. Katarzyna Kaczmarek
13. Klaudia Staszak
16. Marta Kochańska
17. Izabela Owczarczak
18. Magdalena Kubacik
20. Oktawia Grudzień
21. Martyna Maksym
23. Oliwia Drzewiecka

Startowały 23 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Agnieszka Stryszowska - Agata Marciniak 12/1
Weronika Michalak - Monika Michalska 12/4
Katarzyna Lengowska - Martyna Dziublewska 12/5
Natalia Mikołajczak - Sylwia Matuszak 12/4

Półfinały:
Weronika Michalak - Agnieszka Stryszowska 12/11
Katarzyna Lengowska - Natalia Mikołajczak 12/3

Finał:
Weronika Michalak - Katarzyna Lengowska 12/11

najlepsze zawodniczki - szabla dziewcząt indywidualnie



SZABLA CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE

1. Bartosz Grześkowiak (AZS AWF Poznań)
2. Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
3. Jakub Dams (AZS AWF Poznań)
3. Jakub Kupczyński (O.Ś. AZS Poznań)
5. Patryk Jaskulski (KKSz Konin)
6. Mateusz Pychyński (KKSz Konin)
7. Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)
8. Mateusz Godlewski (KKSz Konin)
----------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Bartosz Strejza
10. Patryk Kwiatkowski
16. Dawid Ogły
18. Stefan Łysiak
19. Dominik Michalski
20. Domian Żarczyński

Startowało 21 zawodników

Ćwierćfinały:
Bartosz Grześkowiak - Adrian Dzwoniarski 12/10
Jakub Dams - Mateusz Pychyński 12/11
Mateusz Knez - Patryk Jaskulski 12/3
Jakub Kupczyński - Mateusz Godlewski 12/6

Półfinały:
Bartosz Grześkowiak - Jakub Dams 12/8
Mateusz Knez - Jakub Kupczyński 12/5

Finał:
Bartosz Grześkowiak - Mateusz Knez 12/8

najlepsi zawodnicy - szabla chłopców indywidualnie



SZABLA DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Martyna Dziublewska
- Katarzyna Lengowska
- Sylwia Matuszak
- Sandra Radzimska

2. AZS AWF POZNAŃ
- Weronika Michalak
- Monika Michalska
- Natalia Mikołajczak
- Agnieszka Stryszowska
3. KKSZ KONIN II
- Katarzyna Kaczmarek
- Marta Kochańska
- Izabela Owczarczak
- Klaudia Staszak

4. UKS POWA STARE MIASTO
5. O.Ś. AZS POZNAŃ

Półfinały:
AZS AWF POZNAŃ - UKS POWA STARE MIASTO 36/12
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 32/17

Finał:
KKSZ KONIN I - AZS AWF POZNAŃ 36/31

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN II - UKS POWA STARE MIASTO 36/16

najlepsze ekipy - szabla dziewcząt drużynowo



SZABLA CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Adrian Dzwoniarski
- Patryk Jaskulski
- Mateusz Pychyński
- Bartosz Strejza

2. AZS AWF POZNAŃ
- Jakub Dams
- Bartosz Grześkowiak
- Mateusz Knez
- Mateusz Wegner
3. KKSZ KONIN II
- Mateusz Godlewski
- Patryk Kwiatkowski
- Dawid Ogły
- Stefan Łysiak

4. O.Ś. AZS POZNAŃ

Półfinały:
AZS AWF POZNAŃ - KKSZ KONIN II 36/26
KKSZ KONIN I - O.Ś. AZS POZNAŃ 36/31

Finał:
KKSZ KONIN I - AZS AWF POZNAŃ 36/34

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN II - O.Ś. AZS POZNAŃ 36/24

najlepsze ekipy - szabla chłopców drużynowo



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design