Dzisiaj jest: 20.09.19. 




22.09.2011 - PEK - Godollo - 01-02.10.2011
Puchar Europy Kadetów
01-02.10.2011, Godollo (Węgry)


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Yana Obvintseva (Rosja)
2. Anastasia Gogoleva (Rosja)
3. Valeria Bolshakova (Rosja)
3. Ilgin Sarban (Turcja)
5. Adrienne Jarocki (USA)
6. Francesca Russo (USA)
7. Ann-Sophie Kindler (Niemcy)
8. Lili Drajko (Węgry)
------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

51. Gabriela Drygała
83. Martyna Trzmielewska

Startowały 142 zawodniczki

Ćwierćfinały:
Ilgin Sarban - Francesca Russo 15/9
Anastasia Gogoleva - Adrienne Jarocki 15/14
Yana Obvintseva - Ann-Sophie Kindler 15/10
Valeri Bolshakova - Lili Drajko 15/11

Półfinały:
Anastasia Gogoleva - Ilgin Sarban 15/10
Yana Obvintseva - Valeri Bolshakova 15/10

Finał:
Yana Obvintseva - Anastasia Gogoleva 15/9


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Dmitriy Danilenko (Rosja)
2. Ilya Adnreev (Rosja)
3. Marco Lecci (Włochy)
3. Alexander Vasiaev(Rosja)
5. Peter Pak (USA)
6. Enver Yildirim (Turcja)
7. Eli Dershwitz (USA)
8. Jules-Emile De Visscher (Belgia)
-----------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

23. Kewin Chorchowski
51. Kamil Goździk
74. Sebastian Korczakowski
87. Stanisław Świerk
89. Kamil Siwek
110. Krzysztof Woźny

Startowało 175 zawodników

Ćwierćfinały:
Marco Lecci - Jules-Emile De Visscher 15/9
Ilya Andreev - Peter Pak 15/11
Dmitriy Danilenko - Enver Yildirim 15/9
Alexander Vasiaev - Eli Dershwitz 15/10

Półfinały:
Ilya Andreev - Marco Lecci15/10
Dmitriy Danilenko - Alexander Vasiaev 15/8

Finał:
Dmitriy Danilenko - Ilya Andreev 15/10


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. ROSJA IV
2. USA
3. ROSJA I
4. ROSJA II (MOSKWA)
5. WĘGRY
6. TURCJA I
7. WŁOCHY I
8. ROSJA III

Ćwierćfinały:
ROSJA I - ROSJA III 45/28
ROSJA IV - TURCJA I 45/42
ROSJA II (MOSKWA) - WŁOCHY I 45/43
USA - WĘGRY 45/43

Półfinały:
ROSJA IV - ROSJA I 45/43
USA - ROSJA II (MOSKWA) 45/34

Finał:
ROSJA IV - USA 45/34

Walka o III miejsce:
ROSJA I - ROSJA II (MOSKWA)

Startowało 25 drużyn


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. NIEMCY I
2. ROSJA I
3. UKRAINA I
4. WŁOCHY
5. ROSJA IV
6. ROSJA II
7. NIEMCY II
8. USA
------------
14. POLSKA I
- Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
- Kamil Goździk (KKsz Konin)
- Sebastian Korczakowski (KKSz Konin)
- Jakub Jaskot (O.Ś. AZS Poznań)
27. POLSKA II
- Kamil Siwek (KKSz Konin)
- Stanisław Świerk (KKSz Konin)
- Krzysztof Woźny (KKSz Konin)
- Maciej Kobeszko (KS Jagielończyk Białystok)

Startowało 35 drużyn

Ćwierćfinały:
ROSJA I - USA 45/44
WŁOCHY - ROSJA II 45/39
NIEMCY I - NIEMCY II 45/42
UKRAINA I - ROSJA IV 45/43

Półfinały:
ROSJA I - WŁOCHY 45/34
NIEMCY I - UKRAINA I 45/42

Finał:
NIEMCY I - ROSJA I 45/40

Walka o III miejsce:
UKRAINA I - WŁOCHY 45/41



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design