Dzisiaj jest: 20.07.19. 




22.09.2011 - OT o Puchar Dyrektora MOS - Konin - 08.10.2011
Ogólnopolski Turniej
w kategorii 11-12 lat i 13-14 lat
o Puchar Dyrektora MOS Konin
Konin, 08.10.2011


Zmagania szermiercze w kategorii 11-12 lat czas zacz±ć


Otwarcia turnieju dokonał Dyrektor MOS Konin - Pan Tomasz Sękowski
i Wiceprezes ds. sportowych Konińskiego Klubu Szermierczego - Pan Tomasz Piguła




















walka finałowa Marciniak Agata kontra Nowinowska Natalia




SZABLA DZIEWCZˇT 11-12 LAT

Miejsce / Nazwisko i imię / Klub / Data ur. / Licencja PZSz

1. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ 1999-01-10 99011000
2. NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN 1999-11-21 99112100
3. KURZYNA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK 2000-12-29 00122900
3. SIEDLEC Ewelina UKS SZABLA ZˇBKI 1999-09-30 99093004
5. JANICKA Weronika UKS DZIKA ¦WIERZNO 1999-09-03 99090300
6. SOBCZYK Kalina UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 1999-03-05 99030500
7. FIC Michalina KKSZ KONIN 1999-02-08 99020800
8. DOMAŃSKA Lidia DRAGON ŁÓD¬ 1999-06-26 99062602
9. CIE¦LAR Zuzanna TMS SOSNOWIEC 2000-11-08 00110801
10. KŁY¦ Alina TMS SOSNOWIEC 1999-09-19 99091900
11. MALEC Kinga DRAGON ŁÓD¬ 1999-12-05 99120502
12. TURAŁA Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ 2000-12-15 00121501
13. ZAWODNIAK Małgorzata KKSZ KONIN 2000-02-16 00021600
14. KĘSY Julianna KKSZ KONIN 1999-12-17 99121700
15. ROMAŃSKA Paulina UKS POWA 1999-08-15 99081501
16. KACZMARZEWSKA Agata KKSZ KONIN 2000-04-04 00040401
17. DARMOFALSKA Aleksandra UKS SZABLA ZˇBKI 1999-05-10 99051001
18. TESKOWSKA Daria KKSZ KONIN 1999-10-17 99101701
19. RUTECKA Eliza KKSZ KONIN 1999-04-13 99041302
20. STRZYCZKOWSKA Magdalena UKS VICTOR WARSZAWA 2000-04-21 00042102
21. GRABARCZUK Natalia UKS VICTOR WARSZAWA 2000-01-23 00012301
22. MANIK Ewelina UKS VICTOR WARSZAWA 2000-09-18 00091801
-----------------------------------------------------------
23. MATUSZEWSKA Kinga UKS SZABLA ZˇBKI 2000-11-14 00111403
24. GORGOLEWSKA Martya UKS POWA 2000-10-15 0010150
25. GŁOWACKA Paulina UKS VICTOR WARSZAWA 2000-09-14 00091401
26. JARZĘBSKA Joanna UKS VICTOR WARSZAWA 2000-09-26 00092601
27. KRONOWIECKA Nikola KKSZ KONIN 1999-01-03 99010302
27. SIUPA Oliwia KKSZ KONIN 2000-05-01 00050100

Ćwierćfinały:
Kurzyna Urszula – Sobczyk Kalina 10/5
Nownowska Natalia – Domańska Lidia 10/3
Siedlec Ewelina – Fic Michalina 10/5
Marciniak Agata – Janicka Weronika 10/3

Półfinały:
Nowinowska Natalia – Kurzyna Urszula 10/6
Marciniak Agata – Siedlec Ewelina 10/2

Finał:
Marciniak Agata – Nowinowska Natalia 10/6


finałowa ósemka w szabli dziewcz±t

Natalia Nowinowska - II miejsce




SZABLA CHŁOPCÓW 11-12 LAT

Miejsce / Nazwisko i imię / Klub / Data ur. / Licencja PZSz

1. KUPCZYŃSKI Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ 1999-03-13 99031304
2. LADEMANN Karol UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 1999-06-14 99061400
3. BORKIEWCZ Krystian UKS POWA 1999-07-01 99070101
3. RZEPKA Antek UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 1999-06-22 99062201
5. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN 1999-01-18 99011802
6. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 1999-08-23 99082300
7. BIAŁECKI Arkadiusz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 1999-06-13 99061300
8. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN 1999-02-23 99022300
9. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ 1999-11-12 99111200
10. MIELECH Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK 1999-01-24 99012400
11. IZDEBSKI Aleksander UKS VICTOR WARSZAWA 1999-04-13 99041303
12. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓD¬ 1999-04-07 99040700
13. MIKICIAK VEL MIKITA Jermi UKS SZABLA ZˇBKI 1999-12-06 99120602
14. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN 1999-07-22 99072200
15. KOWALSKI Jakub UKS POWA 2000-04-25 00042502
16. ROWIŃSKI Dawid TMS SOSNOWIEC 1999-11-30 99113001
17. SIROCKI Michał UKS VICTOR WARSZAWA 2000-01-08 00010801
18. TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ 1999-03-30 99033003
19. JAMRÓZ Szymon UKS POWA 2000-10-23 00102301
20. KARCZEWSKI Norbert UKS POWA 2000-05-19 00051900
21. MICHALSKI Maciej UKS VICTOR WARSZAWA 1999-12-27 99122702
22. SOSULSKI Piotr TMS SOSNOWIEC 2000-04-01 00040100
23. DZIUBLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN 2000-09-08 00090800
24. SZCZEPANIK Piotr UKS VICTOR WARSZAWA 2000-12-11 00121102
25. KALIŃSKI Jonasz TMS SOSNOWIEC 2000-06-06 00060603
26. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓD¬ 2000-02-25 00022502
27. GLASNER Hubert KKSZ KONIN 2000-07-18 00071800
28. ŁAKOMY Grzegorz TMS SOSNOWIEC 1999-08-10 99081001
29. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN 1999-04-09 99040902
30. STODOLNY Igor KKSZ KONIN 2000-06-06 00060602
31. SIKORSKI Tomasz KKSZ KONIN 2000-06-05 00060502
32. PIETRZAK Jakub KKSZ KONIN 2000-11-13 00111300
----------------------------------------------------------------
33. FLORCZYŃSKI Łukasz DRAGON ŁÓD¬ 2000-07-06 00070602
34. FILIPIAK Fabian KKSZ KONIN 2000-03-17 00031700
35. WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN 2000-06-27 00062703
36. GRUSZCZYŃSKI Adam KKSZ KONIN 2000-12-09 00120901
37. BANASIAK Michał KKSZ KONIN 1999-07-20 99072000
38. NOWAK Adam KKSZ KONIN 2000-12-08 00120802
38. WASZAK Krystian KKSZ KONIN 2000-01-15 00011502
40. PLUCIŃSKI Jakub KKSZ KONIN 2000-12-28 00122802
40. POWĘSKA Łukasz UKS POWA 2000-08-29 00082900

Ćwierćfinały:
Lademann Karol – Zandecki Michał 10/3
Rzepka Antek – Mikołajczyk Bartosz 10/4
Borkiewicz Krystian – Białecki Arkadiusz 10/6
Kupczyński Łukasz – Prokopowicz Mateusz 10/2

Półfinały:
Lademann Karol – Rzepka Antek 10/5
Kupczyński Łukasz – Borkiewicz Krystian 10/5

Finał:
Kupczyński Łukasz – Lademann Karol 10/7

finałowa ósemka w szabli chłopców



*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*


czas rozpocz±ć zmagania starszych koleżanek i kolegów








SZABLA DZIEWCZˇT 13-14 LAT

Miejsce / Nazwisko i imię / Klub / Data ur. / Licencja PZSz

1.JEŻEWSKA Wiktoria TMS SOSNOWIEC 1997-05-28 97052800
2. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK 1997-04-11 97041101
3. KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC 1997-05-27 97052700
3. LENGOWSKA Katarzyna KKSZ KONIN 1997-02-04 97020400
5. UBOWSKA Natalia TMS SOSNOWIEC 1997-02-28 97022800
6. MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-07-20 98072003
7. SOKOŁOWSKA Agnieszka UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-04-11 98041100
8. SAŁAŃSKA Urszula UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 1997-05-05 97050500
9. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN 1997-11-16 97111600
10. MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ 1997-09-09 97090900
11. WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK 1997-10-28 97102801
12. BROL Oliwia KOLEJARZ 24 KATOWICE 1998-09-25 98092501
13. ADAMASZEK Magdalena KOLEJARZ 24 KATOWICE 1998-07-17 98071701
14. KACZMAREK Katarzyna KKSZ KONIN 1997-07-08 97070800
15. STASZAK Klaudia KKSZ KONIN 1997-08-26 97082604
16. GÓROWSKA Natalia DRAGON ŁÓD¬ 1998-03-18 98031800
17. KULIKOWSKA Oliwia UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-07-02 98070200
18. STRYSLOWSKA Agnieszka AZS AWF POZNAŃ 1997-04-24 97042401
19. SZYMAŃSKA Karolina KOLEJARZ 24 KATOWICE 1998-10-16 98101601
20. DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN 1997-02-20 97022001
21. DˇBROWSKA Ewelina UKS VICTOR WARSZAWA 1997-12-26 97122602
22. NITCZYŃSKA Izabela UKS SZABLA ZˇBKI 1997-04-19 97041900
23. WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC 1998-07-10 98071002
24. KURKUS Zuzanna UKS VICTOR WARSZAWA 1997-11-21 97112101
25. WIDERA Paulina TMS SOSNOWIEC 1997-02-24 97022400
26. KUBACIK Magdalena KKSZ KONIN 1997-07-09 97070900
27. MICHALSKA Monika AZS AWF POZNAŃ 1997-06-13 97061300
28. RADZIMSKA Sandra KKSZ KONIN 1997-02-12 97021201
29. WŁODARSKA Weronika DRAGON ŁÓD¬ 1997-05-06 97050604
30. ZAJKOWSKA Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-06-09 98060901
31. MISTERKA Paulina KOLEJARZ 24 KATOWICE 1998-06-25 98062501
32. ŻUREK Wiktoria KOLEJARZ 24 KATOWICE 1998-11-11 98111101
------------------------------------------------------------------
33. AL DAHABI Aida UKS SZABLA ZˇBKI 1998-08-26 98082601
34. SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZˇBKI 1997-08-26 97082601
35. DURNA¦ Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ 1998-02-24 98022401
35. KOCHAŃSKA Marta KKSZ KONIN 1998-07-14 98071401
37. OWCZARCZAK Izabela KKSZ KONIN 1998-01-02 98010201
37. REMLEIN Antonina O.¦. AZS POZNAŃ 1997-06-15 97061501
39. MIKOŁAJCZAK Natalia AZS AWF POZNAŃ 1998-06-13 98061302
40. KRZYŻOSTANIAK Eliza UKS POWA 1998-07-31 98073102
41. ŁAKOMY Natalia TMS SOSNOWIEC 1998-06-30 98063004
42. DRZEWIECKA Oliwia KKSZ KONIN 1997-11-03 97110300
42. GRUDZIEŃ Oktawia KKSZ KONIN 1997-09-17 97091701
44. DOMŻAŁOWSKA Natalia UKS POWA 1998-07-29 98072902
44. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN 1998-02-19 98021902

Ćwierćfinały:
Jeżewska Wiktoria - Sokołowska Agnieszka 15/2
Królikowska Nadia - Sałańska Urszula 15/13
Lengowska Katarzyna - Ubowska Natalia 15/13
Tobiaszewska Martyna - Mazurek Marta 15/8

Półfinały:
Jeżewska Wiktoria – Królikowska Nadia 15/11
Tobiaszewska Martyna - Lengowska Katarzyna 15/5

Finał:
Jeżewska Wiktoria - Tobiaszewska Martyna 15/9

finałowa ósemka w szabli dziewcz±t


Katarzyna Lengowska - III miejsce




SZABLA CHŁOPCÓW 13-14 LAT

Miejsce / Nazwisko i imię / Klub / Data ur. / Licencja PZSz

1. KISIEL Michał UKS VICTOR WARSZAWA 1997-10-03 97100301
2. GRZE¦KOWIAK Bartosz AZS AWF POZNAŃ 1997-07-20 97072000
3. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN 1997-10-28 97102802
3. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN 1997-09-06 97090600
5. PYCHYŃSKI Mateusz KKSZ KONIN 1997-10-08 97100800
6. STREJZA Bartosz KKSZ KONIN 1997-06-24 97062400

7. KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ 1997-04-10 97041000
8. DAMS Jakub AZS AWF POZNAŃ 1997-12-17 97121700
9. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC 1997-11-01 97110102
10. DˇBROWSKI Mateusz UKS VICTOR WARSZAWA 1997-12-26 97122601
11. OSEK Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-04-16 98041603
12. ŁOGWINOWICZ Dawid UKS 13 BIAŁYSTOK 1997-07-21 97072100
13. ANCZYK Oskar KOLEJARZ 24 KATOWICE 1998-10-18 98101801
14. GˇDZIK Tomasz KOLEJARZ 24 KATOWICE 1998-10-04 98100400
15. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN 1997-04-18 97041801
16. ZAKRZEWSKI Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-07-29 98072901
17. GRABIEC Krzysztof UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 1998-11-15 98111500
18. KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-08-20 98082001
19. ŁYSIAK Stefan KKSZ KONIN 1997-08-23 97082300
20. KUB¦ Bogdan UKS POWA 1997-08-20 97082000
21, KWIATKOWSKI Patryk KKSZ KONIN 1997-10-02 97100203
22. WESOŁY Jakub DRAGON ŁÓD¬ 1998-05-17 98051701
23. LACH Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-06-23 98062301
24. KRUSZEWSKI Jan UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 1998-07-30 98073002
25. WEGNER Mateusz AZS AWF POZNAŃ 1997-08-02 97080200
26. WASIELEWSKI Daniel DRAGON ŁÓD¬ 1997-12-07 97120700
-----------------------------------------------------------
27. MILEWSKI Paweł UKS VICTOR WARSZAWA 1997-04-09 97040902
28. RYCZKOWSKI Paweł DRAGON ŁÓD¬ 1998-02-14 98021402
29. ŻARCZYŃSKI Damian KKSZ KONIN 1998-03-27 98032700
30. POGORZELSKI Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-10-23 98102300
31. SZEPIETOWSKI Bartosz UKS 13 BIAŁYSTOK 1998-12-25 98122500
32. MICHALSKI Dominik KKSZ KONIN 1998-07-25 98072502

Ćwierćfinały:
Kisiel Michał - Dams Jakub 15/14
Jaskulski Patryk - Strejza Bartosz 15/14
Dzwoniarski Adrian - Knez Mateusz 15/12
Grze¶kowiak Bartosz - Pychyński Mateusz 15/9

Półfinały:
Kisiel Michał – Jaskulski Patryk 15/6
Grze¶kowiak Bartosz - Dzwoniarski Adrian 15/14

Finał:
Kisiel Michał – Grze¶kowiak Bartosz 15/8


finałowa ósemka w szabli chłopców


Adrian Dzwoniarski - III miejsce


Patryk Jaskulski - III miejsce


Mateusz Pychyński - V miejsce


Bartosz Strejza - VI miejsce


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design