Dzisiaj jest: 23.07.19. 




26.09.2011 - II PPJ Konin - 22.10.2011
II Puchar Polski Juniorów
22.10.2011, Konin








Finałowa czwórka w szabli kobiet i mężczyzn


Puchary dla laureatów turnieju




SZABLA KOBIET

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data urodz/Licencja PZS

1. TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA POL 1994-04-20 94042000
2. MACIEJEWSKA Weronika KKSZ KONIN POL 1992-07-23 92072301
3. WALCZAK Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1993-09-14 93091400
3. WĄTORA Martyna AZS AWF WARSZAWA POL 1992-02-10 92021000
5. WĄTOR Angelika TMS SOSNOWIEC POL 1994-02-19 94021901
6. WARSZAWSKA Pamela TMS SOSNOWIEC POL 1993-11-29 93112901
7. ŻĄDZIŃSKA Blanka DRAGON ŁÓDŹ POL 1994-06-03 94060301
8. WASILEWSKA Izabella UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1995-08-14 95081401
9. DROŻDŻ Kinga TMS SOSNOWIEC POL 1994-09-06 94090600
10. CIOS Anna TMS SOSNOWIEC POL 1996-06-13 96061301
11. BIJAK Sylwia TMS SOSNOWIEC POL 1993-10-27 93102700
12. PAŁCZYŃSKA Patrycja UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1995-03-20 95032000
13. KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-01-15 96011503
14. KONON Adrianna KKSZ KONIN POL 1995-11-29 95112900
15. DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN POL 1995-01-11 95011101
16. GAŁCZYŃSKA Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1993-04-24 93042400
17. WĄTOR Joanna TMS SOSNOWIEC POL 1996-12-04 96120401
18. KORDAS Aleksandra IKS BUSHIDO RYBNIK POL 1996-03-13 96031300
19. ZIAŁACKA Bogna O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1993-03-13 93031301
20. TRZMIELEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 1996-07-01 96070100
21. TOMCZUK Katarzyna UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1994-04-13 94041301
22. CIEŚLAR Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1996-04-26 96042600
23. CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 1996-09-15 96091500
24. REDUCHA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1995-10-02 95100200
25. KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 1996-04-07 96040701
26. SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN POL 1995-03-07 95030701
27. WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-10-28 97102801
28. DOBIŃSKA Julia TMS SOSNOWIEC POL 1996-08-19 96081902
29. KWIATKOWSKA Sandra KKSZ KONIN POL 1995-03-12 95031201
30. OLBRYSZ Anna UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1993-03-10 93031003
31. RZEPKA Marika KKSZ KONIN POL 1992-01-31 92013100
32. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-11-16 97111600
33. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-04-11 97041101
34. GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 1996-04-12 96041200
35. BŁASZCZYK Aleksandra UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1995-07-08 95070800
36. RADZIMSKA Sandra KKSZ KONIN POL 1997-02-12 97021201
----------------------------------------------------------
37. DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 1997-02-20 97022001
38. SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZĄBKI POL 1997-08-26 97082601
39. STASZAK Klaudia KKSZ KONIN POL 1997-08-26 97082604
40. RADOLSKA Weronika KKSZ KONIN POL 1996-01-04 96010401
41. SMARDZEWSKA Alicja AZS AWF WARSZAWA POL 1995-11-29 95112901
42. DRZEWIECKA Oliwia KKSZ KONIN POL 1997-11-03 97110300
43. KACZMAREK Katarzyna KKSZ KONIN POL 1997-07-08 97070800
44. GRUDZIEŃ Oktawia KKSZ KONIN POL 1997-09-17 97091701
45. KUBACIK Magdalena KKSZ KONIN POL 1997-07-09 97070900

Ćwierćfinały:
Martyna Wątora - Blanka Żądzińska 15/4
Małgorzata Turek - Izabella Wasilewska 15/6
Karolina Walczak - Pamela Warszawska 15/11
Weronika Maciejewska - Angelika Wątor 15/10

Półfinały:
Małgorzata Turek - Martyna Wątora 15/9
Małgorzata Turek - Weronika Maciejewska 15/14

Finał:
Małgorzata Turek - Weronika Maciejewska 15/13


Walka ćwierćfinałowa Weroniki Maciejewskiej










Walka ćwierćfinałowa Małgorzata Turek kontra Martyna Wątora




Walka finałowa w szabli kobiet














Najlepsza czwórka w szabli kobiet


Weronika Maciejewska - II miejsce





SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data urodz/Licencja PZS

1. SĘCZEK Adam UKS VICTOR WARSZAWA POL 1992-10-14 92101400
2. MARZEC Kamil TMS SOSNOWIEC POL 1993-10-07 93190700
3. MAŃCZAK Mariusz KKSZ KONIN POL 1993-05-21 93052100
3. WĘGLIŃSKI Paweł AZS AWF WARSZAWA POL 1992-06-10 92061001
5. OCIŃSKI Jakub DRAGON ŁÓDŹ POL 1993-03-30 93033001
6. JASTRZĘBSKI Filip KKSZ KONIN POL 1993-04-01 93040100
7. GRZEGOREK Mikołaj UKS VICTOR WARSZAWA POL 1994-07-22 94072200
8. MAJCHERSKI Aleksander KKSZ KONIN POL 1992-07-22 92072200
9. SZCZEPANIAK Hubert AZS AWF WARSZAWA POL 1994-09-11 94091100
10. STASZAK Artur KKSZ KONIN POL 1994-03-18 94031800
11. KONIUSZ Piotr AZS AWF KATOWICE POL 1992-08-12 92081200
12. GOŹDZIK Kamil KKSZ KONIN POL 1995-06-03 95060300
13. SZYMIK Ryszard AZS AWF KATOWICE POL 1993-04-28 93042800
14. ŁYSIK Bartłomiej TMS SOSNOWIEC POL 1992-09-20 92092002
15. KOCHAN Michał TMS SOSNOWIEC POL 1993-08-16 93081600
16. WRÓBEL Mariusz AZS AWF WARSZAWA POL 1992-07-17 92071703
17. WYSTEL Marcin KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1994-12-03 94120300
18. STĘPIEŃ Krystian O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1993-01-24 93012400
19. DZWONIARSKI Damian KKSZ KONIN POL 1994-03-10 94031000
20. TOMASIAK Michał UKS VICTOR WARSZAWA POL 1992-06-01 92060100
21. PYTEL Tomasz AZS AWF KATOWICE POL 1993-08-23 93082300
22. JASKOT Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-09-02 95090201
23. KOWALEWSKI Kamil AZS AWF KATOWICE POL 1992-10-01 92100100
24. MIMIER Aleksander KKSZ KONIN POL 1996-05-16 96051601
25. JAROMIN Paweł KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1994-02-15 94021500
26. GOLEWSKI Rafał KKSZ KONIN POL 1996-05-07 96050700
27. SIWEK Kamil KKSZ KONIN POL 1996-01-22 96012200
28. PIEŃ Aleksander KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1994-09-12 94091200
29. CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 1995-02-16 95021600
30. STUCHLIK Marek AZS AWF KATOWICE POL 1994-05-27 94052700
31. CZARKOWSKI Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1993-01-30 93013000
32. ZIELIŃSKI Stanisław AZS AWF WARSZAWA POL 1992-05-01 92050100
33. SEWERYN Bartosz AZS AWF KATOWICE POL 1993-07-22 93072200
34. KANAREK Krzysztof AZS AWF WARSZAWA POL 1994-05-19 94051900
35. KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-04-10 97041000
36. JANASIK Adam KKSZ KONIN POL 1994-05-08 94050800
37. MALINOWSKI Kamil PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1994-01-12 94011200
38. KISIEL Michał UKS VICTOR WARSZAWA POL 1997-10-03 97100301
39. PRACZ Maksymilian O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1996-05-23 96052300
40. RÓŻYCKI Michał UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1996-09-18 96091802
40. SZATKOWSKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA POL 1996-04-04 96040400
42. SKWARA Jerzy PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1993-09-13 93091301
43. WOŹNY Krzysztof KKSZ KONIN POL 1996-03-31 96033100
44. RYNKOWSKI Kornel UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1993-03-05 93030500
45. ŁAWRESZ Damian UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1996-06-27 96062700
46. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC POL 1997-11-01 97110102
47. PYCHYŃSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-10-08 97100800
48. WIECZORKIEWICZ Patryk KKSZ KONIN POL 1996-04-04 96040401
49. STREJZA Bartosz KKSZ KONIN POL 1997-06-24 97062400
50. MARCINIAK Łukasz O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1994-06-25 94062500
51. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-09-06 97090600
52. GRZEŚKOWIAK Bartosz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-07-20 97072000
53. WALICKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1992-06-25 92062500
54. BADURA Beniamin PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1997-03-15 97031500
55. ŚWIERK Stanisław KKSZ KONIN POL 1995-11-04 95110400
56. LADORSKI Konrad O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 95112801
57. KORCZAKOWSKI Sebastian KKSZ KONIN POL 1995-04-28 95042803
58. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 97041801
----------------------------------------------------------
59. LADORSKI Adam O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 95112800
60. KAWALIŁO Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 1996-09-15 96091501
61. POZIEMSKI Jakub UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1996-11-04 96110405
62. ZAPAŚNIK Janusz KKSZ KONIN POL 1996-07-20 96072001
63. NASUTA Paweł UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1996-10-18 96101801
64. OKRÓJ Patryk KKSZ KONIN POL 1996-01-18 96011802
65. OSAJDA Tomasz KKSZ KONIN POL 1996-12-22 96122201
66. KANIA Sylwester O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-10-17 95101701
67. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1997-10-28 97102802
68. ŁOGWINOWICZ Dawid UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-07-21 97072100
69. KOBESZKO Maciej UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1995-03-09 95030900
70. MAZUR Mikołaj KKSZ KONIN POL 1996-04-20 96042000
71. OGŁY Dawid KKSZ KONIN POL 1997-09-27 97092701
72. KWIATKOWSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-10-02 97100203
72. ŁYSIAK Stefan KKSZ KONIN POL 1997-08-23 97082300

Ćwierćfinały:
Kamil Marzec - Aleksander Majcherski 15/14
Paweł Węgliński - Mikołaj Grzegorek 15/12
Adam Sęczek - Filip Jastrzębski 15/5
Mariusz Mańczak - Jakub Ociński 15/13

Półfinały:
Kamil Marzec - Paweł Węgliński 15/8
Adam Sęczek - Mariusz Mańczak 15/7

Finał:
Adam Sęczek - Kamil Marzec 15/12

Mariusz Mańczak w walce ćwierćfinałowej


Walka finałowa w szabli mężczyzn




Najlepsza czwórka w szabli mężczyzn


Mariusz Mańczak - III miejsce


Trener Tadeusz Piguła z najepszymi konińskimi zawodnikami
-Weroniką Maciejewską, Aleksandrem Majcherskim i Mariuszem Mańczakiem



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design