Dzisiaj jest: 07.12.19. 




06.03.2012 - MEK i J - Porec (Chorwacja) - 01-10.03.2012
Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w szabli
Porec (Chorwacja), 01-10.03.2012


KADECI

SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Anna Morton (Węgry)
2. Nora Mihalik (Węgry)
3. Chiara Mormile (Włochy)
3. Ilgin Sarban (Turcja)
5. Valeria Bolshakova (Rosja)
6. Sara Balzer (Francja)
7. Manon Brunet (Francja)
8. Yana Obvintseva (Rosja)
----------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

18. Gabriela Drygała

Startowało 48 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Nora Mihalik - Yana Obvintseva 15/7
Ilgin Sarban - Valeria Bolshakova 15/5
Chiara Mormile - Manon Brunet 15/8
Anna Marton - Sara Balzer 15/7

Półfinały:
Nora Mihalik - Ilgin Sarban 15/13
Anna Marton - Chiara Mormile 15/10

Finał:
Anna Marton - Nora Mihalik 15/10


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Iacopo Rinaldi (Włochy)
2. Edern Annic (Francja)
3. Ilya Andreev (Rosja)
3. Francesco Bonsanto (Włochy)
5. Balint Kossuth (Węgry)
6. Clement Cambeilh (Francja)
7. Dmitriy Danilenko (Rosja)
8. Eduart Gert (Niemcy)
--------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

9. Kewin Chorchowski
49. Sebastian Korczakowski
50. Kamil Goździk

Startowało 64 zawodników

Ćwierćfinały:
Francesco Bonsanto - Clement Sambeilh 15/14
Iacopo Rinaldi - Eduard Gert 15/12
Edern Annic - Dmitriy Danilenko 15/12
Ilya Andreev - Balint Kossuth 15/7

Półfinały:
Iacopo Rinaldi - Francesco Bonsanto 15/9
Edern Annic - Ilya Andreev 15/13

Finał:
Iacopo Rinaldi - Edern Annic 15/13


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. Rosja
2. Włochy
3. Węgry
4. Francja
5. Niemcy
6. Ukraina
7. Polska
- Gabriela Drygała (KKSz Konin)
- Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
- Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
- Patrycja Pałczyńska (UKS Gocław 75 Warszawa)
8. Turcja

Startowało 10 drużyn

Ćwierćfinały:
Rosja - Polska 45/31
Węgry - Niemcy 45/36
Włochy - Ukraina 45/43
Francja - Turcja 45/22

Półfinały:
Rosja - Węgry 45/39
Włochy - Francja 45/40

Finał:
Rosja - Włochy 45/40

Walka o III miejsce:
Węgry - Francja 45/37


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. Włochy
2. Francja
3. Ukraina
4. Rosja
5. Węgry
6. Polska
- Kewin Chorchowski
- Kamil Goździk
- Sebastian Korczakowski (wszyscy trzej KKSz Konin)
- Jakub Jaskot (O.Ś. AZS Poznań)
7. Niemcy
8. Niemcy

Startowało 13 drużyn

Ćwierćfinały:
Włochy - Polska 45/36
Ukraina - Niemcy 45/38
Rosja - Węgry 45/38
Francja - Rumunia 45/31

Półfinały:
Włochy - Ukraina 45/43
Francja - Rosja 45/39

Finał:
Włochy - Francja 45/36

Walka o III miejsce:
Ukraina - Rosja 45/42




JUNIORZY

SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Anna Morton (Węgry)
2. Yana Egorian (Rosja)
3. Alina Komashchuk (Ukraina)
3. Kata Varhelyi (Węgry)
5. Tatiana Sukhova (Rosja)
6. Beline Boulay (Francja)
7. Angelika Wątor (Polska, TMS Sosnowiec)
8. Kenza Boudad (Francja)
---------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

15. Weronika Maciejewska

Startowało 38 zawodczniek

Ćwierćfinały:
Kata Varhelyi - Angelika Wątor 15/13
Anna Morton - Tatiana Sukhova 15/5
Alina Komashchuk - Beline Boulay 15/14
Yana Egorian - Kenza Boudad 15/9

Półfinały:
Anna Morton - Kata Varhelyi 15/8
Yana Egorian - Alina Komashchuk 15/12

Finał:
Anna Morton - Yana Egorian 15/10

SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Andras Szatmari (Węgry)
2. Emmanuel Gans (Francja)
3. Stefano Scepi (Włochy)
3. Alexander Trushakov (Rosja)
5. Mathias Willau (Austria)
6. Siarhei Shachanin (Białoruś)
7. Christophe Buisson (Francja)
8. Ivan Tereshkin (Rosja)
-------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

18. Mariusz Mańczak

Startowało 61 zawodników

Ćwierćfinały:
Emmanuel Gans - Siarhei Shachanin 15/6
Alexander Trushakov - Mathias Willau 15/13
Andras Szatmari - Ivan Tereshkin 15/6
Stefano Scepi - Christophe Buisson 15/8

Półfinały:
Emmanuel Gans - Alexander Trushakov 15/11
Andras Szatmari - Stefano Scepi 15/11

Finał:
Andras Szatmari - Emmanuel Gans 15/9


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. Rosja
2. Ukraina
3. Węgry
4. Francja
5. Polska
- Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
- Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
- Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
- Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
6. Włochy
7. Niemcy
8. Hiszpania

Ćwierćfinały:
Rosja - Hiszpania 45/20
Francja - Polska 45/39
Węgry - Włochy 45/41
Ukraina - Niemcy 45/36

Półfinały:
Rosja - Francja 45/34
Ukraina - Węgry 45/32

Finał:
Rosja - Ukraina 45/37

Walka o III miejsce:
Węgry - Francja 45/34


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. Niemcy
2. Węgry
3. Rosja
4. Francja
5. Turcja
6. Wielka Brytania
7. Włochy
8. Białoruś
-----------------
12. Polska
- Mariusz Mańczak (KKSz Konin)
- Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
- Krystian Stępień (O.Ś. AZS Poznań)
- Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)

Startowało 13 drużyn

Ćwierćfinały:
Francja - Wielka Brytania 45/39
Niemcy - Włochy 45/41
Rosja - Białoruś 45/33
Węgry - Turcja 45/36

Półfinały:
Niemcy - Francja 45/39
Węgry - Rosja 45/40

Finał:
Niemcy - Węgry 45/37

Walka o III miejsce:
Rosja - Francja 45/23

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design