Dzisiaj jest: 23.07.19. 




19.03.2012 - MPJ - Warszawa - 17-18.03.2012
Mistrzostwa Polski Juniorów
Warszawa, 17-18.03.2012

trzy medale (brąz, srebro i złoto) dla Konina


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
2. Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
3. Kinga Drożdż (TMS Sosnowiec)
3. Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
5. Marika Rzepka (KKSz Konin)
6. Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
7. Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
8. Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
--------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

12. Martyna Trzmielewska
13. Gabriela Drygała
18. Dominika Siekacz
24. Katarzyna Lengowska
25. Martyna Łuczak
26. Sara Ciesielska
31. Marta Geraga
40. Michalina Kostrzewa

Startowało 45 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Kinga Drożdż - Małgorzata Turek 15/9
Martyna Wątora - Marika Rzepka 15/3
Weronika Maciejewska - Angelika Wątor 15/7
Pamela Warszawska - Nicola Szumilas 15/6

Półfinały:
Martyna Wątora - Kinga Drożdż 15/8
Weronika Maciejewska - Pamela Warszawska 15/11

Finał:
Martyna Wątora - Weronika Maciejewska 15/13




SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
2. Jakub Ociński (Dragon Łódź)
3. Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
3. Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice)
5. Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
6. Krystian Stępień (O.Ś. AZS Poznań)
7. Michał Kosman (TMS Sosnowiec)
8. Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
-------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Artur Staszak
12. Adam Janasik
16. Mateusz Walicki
17. Kewin Chorchowski
18. Mariusz Mańczak
19. Kamil Goździk
20. Aleksander Majcherski
21. Stanisław Świerk
26. Filip Jastrzębski
27. Krzysztof Woźny
28. Sebastian Korczakowski
51. Kamil Siwek

Startowało 54 zawodników

Ćwierćfinały:
Piotr Koniusz - Damian Dzwoniarski 15/14
Mariusz Wróbel - Michał Kosman 15/6
Marcin Wystel - Adam Sęczek 15/13
Jakub Ociński - Krystian Stępień 15/7

Półfinały:
Mariusz Wróbel - Piotr Koniusz 15/11
Jakub Ociński - Marcin Wystel 15/8

Finał:
Mariusz Wróbel - Jakub Ociński 15/12




SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. AZS AWF WARSZAWA I
2. TMS SOSNOWIEC I
3. KKSZ KONIN I
- Gabriela Drygała
- Weronika Maciejewska
- Marika Rzepka
- Martyna Trzmielewska

4. TMS SOSNOWIEC II
5. KKSZ KONIN II
- Sara Ciesielska
- Michalina Kostrzewa
- Dominika Siekacz
- Martyna Łuczak
6. UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA
7. UKS 13 BIAŁYSTOK I
8. UKS 13 BIAŁYSTOK II

Startowało 9 drużyn

Ćwierćfinały:
TMS SOSNOWIEC I - UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 45/16
TMS SOSNOWIEC II - UKS 13 BIAŁYSTOK I 45/36
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 45/23
AZS AWF WARSZAWA I - UKS 13 BIAŁYSTOK II 45/22

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC I - TMS SOSNOWIEC II 45/31
AZS AWF WARSZAWA I - KKSZ KONIN I 45/33

Finał:
AZS AWF WARSZAWA I - TMS SOSNOWIEC I 45/44

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN I - TMS SOSNOWIEC II 45/29




SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Damian Dzwoniarski
- Adam Janasik
- Mariusz Mańczak
- Artur Staszak

2. UKS VICTOR WARSZAWA
3. AZS AWF WARSZAWA
4. AZS AWF KATOWICE I
5. TMS SOSNOWIEC
6. KKSZ KONIN II
- Kewin Chorchowski
- Kamil Goździk
- Aleksander Majcherski
- Mateusz Walicki
7. KOLEJARZ 24 KATOWICE
8. O.Ś. AZS POZNAŃ

Startowało 11 drużyn

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - KOLEJARZ 24 KATOWICE 45/40
AZS AWF WARSZAWA - KKSZ KONIN II 45/33
UKS VICTOR WARSZAWA - O.Ś. AZS POZNAŃ 45/33
AZS AWF KATOWICE I - TMS SOSNOWIEC 45/36

Półfinały:
KKSZ KONIN I - AZS AWF WARSZAWA 45/42
UKS VICTOR WARSZAWA - AZS AWF KATOWICE I 45/39

Finał:
KKSZ KONIN I - UKS VICTOR WARSZAWA 45/34

Walka o III miejsce:
AZS AWF WARSZAWA - AZS AWF KATOWICE I 45/38



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design