Dzisiaj jest: 23.07.19. 




26.03.2012 - Challenge Wratislavia - 26.03.2012
Miedzynarodowy Turniej XXXV Challenge Wratislavia
Wrocław, 26.03.2012


JUNIOR MŁODSZY

SZABLA DZIEWCZĄT

1. Anastasia Kochetova (Rosja)
2. Aleksandra Klimova (Rosja)
3. Anna Ermolova (Rosja)
3. Alexandra Hell (Niemcy)
5. Daria Kochetova (Rosja)
6. Wiktoria Jeżewska (Polska, TMS Sosnowiec)
7. Katarzyna Lengowska (Polska, KKSz Konin)
8. Paulina Widera (Polska, TMS Sosnowiec)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

29. Sylwia Matuszak
35. Klaudia Staszak
38. Martyna Maksym
42. Izabela Owczarczak
51. Martyna Dziublewska
52. Marta Kochańska
55. Katarzyna Kaczmarek
60. Oktawia Grudzień
69. Weronika Orczyk

Startowało 70 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Anastasia Kochetova - Daria Kochetova 15/11
Anna Ermolova - Katarzyna Lengowska 15/11
Alexandra Hell - Paulina Widera 15/14
Aleksandra Klimova - Wiktoria Jeżewska 15/9

Półfinały:
Anastasia Kochetova - Anna Ermolova 15/4
Aleksandra Klimova - Alexandra Hell 15/12

Finał:
Anastasia Kochetova - Aleksandra Klimova 15/14



najlepsza ósemka juniorek młodszych




Katarzyna Lengowska - VII miejsce



SZABLA CHŁOPCÓW

1. Nikita Iakovenko (Rosja)
2. Vasily Shirshov (Rosja)
3. Alexander Dmitriev (Rosja)
3. Michał Kisiel (Polska, UKS Victor Warszawa)
5. Borys Melnyk (Ukraina)
6. Thomas Schaich (Niemcy)
7. Aleksander Kurchev (Rosja)
8. Mikhail Kishchenko (Rosja)
--------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

14. Mateusz Godlewski
18. Patryk Jaskulski
33. Bartosz Strejza
36. Mateusz Pychyński
61. Adrian Dzwoniarski
93. Patryk Kwiatkowski
102. Dawid Ogły
105. Damian Żarczyński
110. Stefan Łysiak

Startowało 110 zawodników

Ćwierćfinały:
Alexander Dmitriev - Aleksander Kurchev 15/9
Vasily Shirshov - Borys Melnyk 15/7
Michał Kisiel - Mikhail Kishchenko 15/9
Nikita Iakovenko - Thomas Schaich 15/9

Półfinały:
Vasily Shirshov - Alexander Dmitriev 15/12
Nikita Iakovenko - Michał Kisiel 15/10

Finał:
Nikita Iakovenko - Vasily Shirshov 15/3


MŁODZIK

SZABLA DZIEWCZĄT

1. Laura Hirn (Niemcy)
2. Larissa Eifler (Niemcy)
3. Anna-Lena Burkart (Niemcy)
3. Anna Rychkova (Rosja)
5. Carol-Ann Kuhn (Niemcy)
6. Valeriia Hnidasheva (Ukraina)
7. Ksenia Rubashkina (Rosja)
8. Irem Icgul (Turcja)
--------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

19. Natalia Nowinowska
26. Michalina Fic
28. Julianna Kęsy
41. Daria Teskowska
48. Eliza Rutecka

Startowało 58 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Anna-Lena Burkart - Carol-Ann Kuhn 12/7
Larissa Eifler - Valeriia Hnidasheva 12/4
Anna Rychkova - Ksenia Rubashkina 12/2
Laura Hirn - Irem Icgul 12/2

Półfinały:
Larissa Eifler - Anna-Lena Burkart 12/9
Laura Hirn - Anna Rychkova 12/9

Finał:
Laura Hirn - Larissa Eifler 12/10


SZABLA CHŁOPCÓW

1. Vladislav Pozdniakov (Rosja)
2. Karol Lademann (Polska, UKS Gocław 75 Warszawa)
3. Viacheslav Bakharev (Rosja)
3. Nikolai Karnilov (Rosja)
5. Arseniy Panteleev (Rosja)
6. Ivan Lebedev (Rosja)
7. Matvey Zhukov (Rosja)
8. Aleksey Mizgulin (Rosja)
----------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

34. Krystian Wysocki
67. Michał Zandecki
73. Maurycy Dziublewski
82. Jakub Tadeusz
89. Hubert Glasner
93. Bartosz Mikołajczyk

Startowało 95 zawodników

Ćwierćfinały:
Vladislav Pozdniakov - Matvey Zhukov 12/8
Nikolai Karnilov - Arseniy Panteleev 12/10
Viacheslav Bakharev - Aleksey Nizgulin 12/6
Karol Lademann - Ivan Lebedev 12/6

Półfinały:
Vladislav Pozdniakov - Nikolai Kornilov 12/5
Karol Lademann - Viacheslav Bakharev 12/3

Finał:
Vladislav Pozdniakov - Karol Lademann 12/5

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design