Dzisiaj jest: 07.12.19. 




29.03.2012 - MPM - Śrem - 30-31.03.2012
Mistrzostwta Polski Młodzieżowców
Śrem, 30-31.03.2012

brązowy medal indywidualnie
i srebrny medal drużynowo dla Konina


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Katarzyna Kędziora (O.Ś. AZS Poznań)
2. Marta Puda (TMS Sosnowiec)
3. Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
3. Katarzyna Szczypińska (TMS Sosnowiec)
5. Marta Stefańska (AZS AWF Warszawa)
6. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
7. Katarzyna Rak (TMS Sosnowiec)
8. Anna Bozacka (KU AZS Poznań)

Startowało 20 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Katarzyna Kędziora - Anna Bozacka 15/5
Katarzyna Szczypińska - Marta Stefańska 15/14
Matylda Ostojska - Magdalena Pasternak 15/5
Marta Puda - Katarzyna Rak 15/7

Półfinały:
Katarzyna Kędziora - Katarzyna Szczypińska 15/9
Marta Puda - Matylda Ostojska 15/14

Finał:
Katarzyna Kędziora - Marta Puda 15/8


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC
2. AZS AWF WARSZAWA I
3. KU AZS POZNAŃ
4. AZS AWF WARSZAWA

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC - AZS AWF WARSZAWA II 45/29
AZS AWF WARSZAWA I - KU AZS POZNAŃ 45/30

Finał:
TMS SOSNOWIEC - AZS AWF WARSZAWA I 45/44

Walka o III miejsce:
KU AZS POZNAŃ - AZS AWF WARSZAWA II 45/42


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)
2. Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)
3. Jakub Kacprzak (KKSz Konin)
3. Marcin Kościelniakowski (AZS AWF Warszawa)
5. Michał Gal (KKSz Konin)
6. Przemysław Piński (AZS AWF Katowice)
7. Szymon Żelechowski (O.Ś. AZS Poznań)
8. Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)
--------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Bartosz Jastrzębski
13. Kacper Jaskólski

Startowało 16 zawodników

Ćwierćfinały:
Maciej Regulewski - Michał Gal 15/8
Marcin Kościelniakowski - Przemysław Piński 15/9
Damian Skubiszewski - Szymon Żelechowski 15/3
Jakub Kacprzak - Jan Wojnowski - przez wykluczenie

Półfinały:
Maciej Regulewski - Marcin Kościelniakowski 15/11
Damian Skubiszewski - Jakub Kacprzak 15/13

Finał:
Damian Skubiszewski - Maciej Regulewski 15/10

SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC
2. KKSZ KONIN
- Michał Gal
- Kacper Jaskólski
- Bartosz Jastrzębski
- Jakub Kacprzak

3. AZS AWF KATOWICE
4. AZS AWF WARSZAWA

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC - AZS AWF KATOWICE 45/37
KKSZ KONIN - AZS AWF WARSZAWA 45/40

Finał:
TMS SOSNOWIEC - KKSZ KONIN 45/40

Walka o III miejsce:
AZS AWF KATOWICE - AZS AWF WARSZAWA 45/44






Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design