Dzisiaj jest: 17.09.19.

30.01.2007 -
Jedno II i trzy III miejsca na II Pucharze Polski Seniorów

W ostatnią sobotę stycznia (27.01.2007) zawodnicy Konińskiego Klubu Szermierczego wystartowali w II Pucharze Polski Seniorów. W turnieju przeprowadzonym w Łodzi wzięło udział 99 uczestników (39 zawodniczek i 60 zawodników).

W szabli kobiet zwyciężyła Bogna Jóźwiak (O.Ś AZS POZNAŃ). Drugie miejsce zajęła Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF WARSZAWA). Miejsce III na podium wywalczyły sobie: nasza zawodniczka Katarzyna Karpińska oraz klubowa koleżanka Małgorzaty – Irena Więckowska. W pierwszej „8” znalazła się jeszcze jedna zawodniczka naszego klubu – Karolina Bunda, która w ogólnej klasyfikacji zajęła pozycję z nr 5. Pozostałe nasze zawodniczki uplasowały się na następujących miejscach: Magdalena Mejer – 17, Katarzyna Ceglewska – 18, Anna Wesołowska – 19, Agata Grodzka – 23, Justyna Mirkiewicz – 24 oraz Anna Bozacka – 35.

W szabli mężczyzn niepokonany okazał się Adam Skrodzki (AZS AWF KATOWICE). Dalsze miejsca na podium należały już do zawodników naszego klubu: II – Patryk Pałasz, III Mateusz Górski i Adrian Stanisławski. W zawodach wystartowało jeszcze 13 innych zawodników KKSz Konin. Zajęli oni następujące pozycje: Jakub Broniarczyk – 11, Damian Skubiszewski – 14, Łukasz Wiewióra 15, Łukasz Gal 19, Michał Gal – 26, Jakub Kacprzak – 31, Albert Stanisławski – 32, Patryk Borowski – 45, Marcin Marciniak 47, Robert Buciak – 48, Kacper Jaskólski – 51, Hubert Marciniak – 55, Bartosz Jastrzębski – 59.

Napisał: tomek