Dzisiaj jest: 19.09.19. 




11.06.2012 - MPMŁ - Białystok - 09-10.06.2012
Mistrzostwa Polski Młodzików
Białystok, 09-10.06.2012


INDYWIDUALNIE

Szabla dziewcz±t

1. Agnieszka Sokołowska (UKS13 Białystok)
2. Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
3. Magdalena Adamaszek (Kolejarz 24 Katowice)
3. Aleksandra Durna¶ (Dragon ŁódĽ)
5. Oliwia Brol (Kolejarz 24 Katowice)
6. Emilia Popczyk (TMS Sosnowiec)
7. Natalia Walas (TMS Sosnowiec)
8. Lidia Domańska (Dragon ŁódĽ)
---------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

9. Izabela Owczarczak
17. Martyna Maksym
21. Marta Kochańska
22. Natalia Nowinowska
26. Julianna Kęsy
31. Michalina Fic
32.Weronika Orczyk
42. Natalia Skompska

Startowało 46 dziewcz±t

Ćwierćfinały:
Magdalena Adamaszek - Lidia Domańska 12/3
Marta Mazurek - Oliwia Brol 12/11
Aleksandra Durna¶ - Emilia Popczyk 12/8
Agnieszka Sokołowska - Natalia Walas 12/9

Półfinały:
Marta Mazurek - Magdalena Adamaszek 12/8
Agnieszka Sokołowska - Aleksandra Durna¶ 12/2

Finał:
Agnieszka Sokołowska - Marta Mazurek 12/11


Szabla chłopców

1. Karol Lademann (UKS Gocław 75 Warszawa)
2. Tomasz G±dzik (Kolejarz 24 Katowice)
3. Łukasz Kupczyński (O.¦. AZS Poznań)
3. Mateusz Zakrzewski (UKS 13 Białystok)
5. Jakub Osek (UKS 13 Białystok)
6. Paweł Ryczkowski (Dragon ŁódĽ)
7. Oskar Anczyk (Kolejarz 24 Katowice)
8. Jan Kruszewski (UKS Gocław 75 Warszawa)
--------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

10. Michał Zandecki
21. Damian Żarczyński
22. Maurycy Dziublewski
24. Hubert Glasner
28. Szymon Wojtasik
30. Krystian Wysocki
35. Marcin Sobol
39. Bartosz Mikołajczyk

Startowało 48 zawodników

Ćwierćfinały:
Łukasz Kupczyński - Jan Kruszewski 12/8
Tomasz G±dzik - Jakub Osek 12/8
Mateusz Zakrzewski - Oskar Anczyk 12/9
Karol Lademann - Paweł Ryczkowski 12/2

Półfinały:
Tomasz G±dzik - Łukasz Kupczyński 12/8
Karol Lademann - Mateusz Zakrzewski 12/7

Finał:
Karol Lademann - Tomasz G±dzik 12/4


DRUŻYNOWO

Szabla dziewcz±t

1. UKS 13 BIAŁYSTOK I
- Oliwia Kulikowska
- Urszula Kurzyna
- Marta Mazurek
- Agnieszka Sokołowska
2. KOLEJARZ 24 KATOWICE
- Magdalena Adamaszek
- Oliwia Brol
- Paulina Misterka
- Karolina Szymańska
3. TMS SOSNOWIEC
- Zuzanna Cie¶lar
- Emilia Popczyk
- Natalia Walas
- Natalia Łakomy
4. DRAGON ŁÓD¬
5. KKSZ KONIN I
- Marta Kochańska
- Martyna Maksym
- Natalia Nowinowska
- Izabela Owczarczak
6. KKSZ KONIN II
- Michalina Fic
- Julianna Kęsy
- Weronika Orczyk
- Natalia Skompska

7. UKS 13 BIAŁYSTOK II
8. KS TEAM STARE MIASTO

Startowało 9 drużyn

Ćwierćfinały:
UKS 13 BIAŁYSTOK I - UKS 13 BIAŁYSTOK II 36/2
TMS SOSNOWIEC - KKSZ KONIN I 36/25
DRAGON ŁÓD¬ - KS TEAM STARE MIASTO 36/17
KOLEJARZ 24 KATOWICE - KKSZ KONIN II 36/12

Półfinały:
UKS 13 BIAŁYSTOK I - TMS SOSNOWIEC 36/17
KOLEJARZ 24 KATOWICE - DRAGON ŁÓD¬ 36/30

Finał:
UKS 13 BIAŁYSTOK I - KOLEJARZ 24 KATOWICE 36/34

Walka o III miejsce:
TMS SOSNOWIEC - DRAGON ŁÓD¬ 36/32

Szabla chłopców

1. UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA
- Jan Kruszewski
- Karol Lademann
- Kacper Narkiewicz
- Antek Rzepka
2. UKS 13 BIAŁYSTOK I
- Piotr Kurzyna
- Szymon Lach
- Jakub Osek
- Mateusz Prokopowicz
3. KOLEJARZ 24 KATOWICE
- Oskar Anczyk
- Tomasz G±dzik
- Mateusz Mierzchała
4. O.¦. AZS POZNAŃ
5. DRAGON ŁÓD¬
6. TMS SOSNOWIEC I
7. KKSZ KONIN I
- Maurycy Dziublewski
- Hubert Glasner
- Michał Zandecki
- Damian Żarczyński
8. KKSZ KONIN II
- Bartosz Mikołajczyk
- Marcin Sobol
- Szymon Wojtasik
- Krystian Wysocki


Startowało 11 drużyn

Ćwierćfinały:
UKS 13 BIAŁYSTOK - KKSZ KONIN II 36/18
O.¦. AZS POZNAŃ - DRAGON ŁÓD¬ 36/33
KOLEJARZ 24 KATOWICE - KKSZ KONIN I 36/22
UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA - TMS SOSNOWIEC I 36/14

Półfinały:
UKS 13 BIAŁYSTOK - O.¦. AZS POZNAŃ 36/27
UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA - KOLEJARZ 24 KATOWICE 36/27

Finał:
UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA - UKS 13 BIAŁYSTOK 36/30

Walka o III miejsce:
KOLEJARZ 24 KATOWICE - O.¦. AZS POZNAŃ 36/30



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design