Dzisiaj jest: 18.09.19. 




15.06.2012 - Mistrzostwa Miasta Konina - Konin - 15.06.2012
Otwarte Mistrzostwa Miasta Konina
Szkół Gimnazjalnych i Szkół Podstawowych (klas IV, V i VI)
Konin, 15.06.2012


SZKOŁY GIMNAZJALNE

Szabla dziewcząt

1. Sara Ciesielska (SMS GIM 6 Konin)
2. Michalina Kostrzewa (SMS GIM 6 Konin)
3. Katarzyna Lengowska (SMS GIM 6 Konin)
3. Martyna Trzmielewska (SMS GIM 6 Konin)

Półfinały:
Sara Ciesielska – Katarzyna Lengowska 15/10
Michalina Kostrzewa – Martyna Trzmielewska 15/14

Finał:
Sara Ciesielska – Michalina Kostrzewa 15/8


Szabla chłopców

1. Adrian Dzwoniarski (SMS GIM 6 Konin)
2. Krzysztof Woźny (SMS GIM 6 Konin)
3. Rafał Golewski (SMS GIM 6 Konin)
3. Bartosz Strejza (SMS GIM 6 Konin)

Półfinały:
Krzysztof Woźny – Bartosz Strejza 15/14
Adrian Dzwoniarski – Rafał Golewski 15/6

Finał:
Adrian Dzwoniarski – Krzysztof Woźny 15/11



SZKOŁY PODSTAWOWE

Szabla dziewcząt klas IV

1. Wiktoria Szczęsna (SP 8 Konin)
2. Wiktoria Marciniak (SP 10 Konin)
3. Michalina Trojanowska (SP 1 Konin)
3. Weronika Waleriańczyk (SP 6 Konin)

Półfinały:
Wiktoria Marciniak – Weronika Waleriańczyk 6/2
Wiktoria Szczęsna – Michalina Trojanowska 6/1

Finał:
Wiktoria Szczęsna – Wiktoria Marciniak 6/4



Szabla chłopców klas IV

1. Miłosz Paściak (SP 15 Konin)
2. Maciej Licheniak (SP 8 Konin)
3. Filip Białobrzeski (SP 5 Konin)
3. Hubert Krakowski (SP 8 Konin)

Półfinały:
Maciej Licheniak – Hubert Krakowski 6/5
Miłosz Paściak – Filip Białobrzeski 6/2

Finał:
Miłosz Paściak – Maciej Licheniak 6/3



Szabla dziewcząt klas V

1. Małgorzata Zawodniak (SP 12 Konin)
2. Agata Kaczmarzewska (SP 15 Konin)
3. Wiktoria Pik (SP 15 Konin)
3. Nikola Rutecka (SP 1 Konin)

Półfinały:
Małgorzata Zawodniak – Wiktoria Pik 8/4
Agata Kaczmarzewska – Nikola Rutecka 8/4

Finał:
Małgorzata Zawodniak – Agata Kaczmarzewska 8/4



Szabla chłopców klas V

1. Szymon Wojtasik (SP 10 Konin)
2. Sebastian Kopejko (SP 6 Konin)
3. Adam Nowak (SP 12 Konin)
3. Krystian Waszak (SP 12 Konin)

Półfinały:
Szymon Wojtasik – Krystian Waszak 8/3
Sebastian Kopejko – Adam Nowak 8/1

Finał:
Szymon Wojtasik – Sebastian Kopejko 8/7




Szabla dziewcząt klas VI

1. Michalina Fic (SP 15 Konin)
2. Natalia Nowinowska (SP 12 Konin)
3. Julia Kęsy (SP 1 Konin)
3. Eliza Rutecka (SP 1 Konin)

Półfinały:
Natalia Nowinowska – Eliza Rutecka 10/0
Michalina Fic – Julia Kęsy 10/6

Finał:
Michalina Fic – Natalia Nowinowska 10/7



Szabla chłopców klas VI

1. Michał Zandecki (SP Stare Miasto)
2. Maurycy Dziublewski (SP 9 Konin)
3. Hubert Glasner (SP 4 Konin)
3. Krystian Wysocki (SP 4 Konin)

Półfinały:
Michał Zandecki – Hubert Glasner 10/5
Maurycy Dziublewski – Krystian Wysocki 10/9

Finał:
Michał Zandecki – Maurycy Dziublewski 10/5




Klasyfikacja punktowa Szkół Podstawowych:

1. SP 15 Konin – 14 pkt.
2. SP 12 Konin – 13 pkt.
3. SP 1 Konin – 11 pkt.


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design