Dzisiaj jest: 16.09.19. 




30.01.2007 -
II Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny do OOM 2007

W dniu 28.01.2007 roku w Ośrodku Szermierczym w Koninie rozegrano II Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny do OOM 2007 w szabli dziewcząt i chłopców do lat 15 – VI Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 6 w Koninie. Poniżej zamieszczamy skrót wyników.

Szabla dziewcząt

Ćwierćfinały:
Wątora Martyna (AZS AWF WARSZAWA) - Rzepka Marika (KKSZ KONIN) 15/9
Kałka Paulina (MKS KUSY SZCZECIN) - Trzmielewska Angelika (KKSZ KONIN) 15/10
Marchwicka Marta (DRAGON ŁÓDŹ) - Sulik Agnieszka (UKS 13 BIAŁYSTOK) 15/8
Maciejewska Weronika (KKSZ KONIN) - Wrona Żaneta (MOSiR SOSNOWIEC) 15/11

Półfinały:
Wątora Martyna (AZS AWF WARSZAWA) - Kałka Paulina (MKS KUSY SZCZECIN) 15/5
Maciejewska Weronika (KKSZ KONIN) - Marchwicka Marta (DRAGON ŁÓDŹ) 15/12

Finał:
Maciejewska Weronika (KKSZ KONIN) - Wątora Martyna (AZS AWF WARSZAWA) 15/14

Kolejność:
1. Maciejewska Weronika (KKSZ KONIN)
2. Wątora Martyna (AZS AWF WARSZAWA)
3. Kałka Paulina (MKS KUSY SZCZECIN)
3. Marchwicka Marta (DRAGON ŁÓDŹ)
5. Trzmielewska Angelika (KKSZ KONIN)
6. Wrona Żaneta (MOSiR SOSNOWIEC)
7. Rzepka Marika (KKSZ KONIN)
8. Sulik Agnieszka (UKS 13 BIAŁYSTOK)

--------------------------------------------------------------------
Miejsca pozostałych zawodniczek KKSZ KONIN

10 - Eliza Walczak
11 - Martyna Malińska
13 - Martyna Łuczak
17 - Natalia Budna
21 - Monika Włodarczyk
28 - Agata Jasiczek
30 - Aleksandra Dobrasiak
35 - Paula Trafas
36 - Daria Szymczyk
38 - Klaudia Kazimierczak
41 - Karolina Borowska
43 - Maja Szczerbakowska

W szabli dziewcząt startowało 49 zawodniczek.

Szabla chłopców

Ćwierćfinały:
Kałek Jakub (O.Ś. AZS POZNAŃ) - Przybysz Bartosz (AZS AWF WARSZAWA) 15/7
Rupiński Krzysztof (SKS KONSTANCIN) - Tomasiak Michał (VICTOR WARSZAWA) 15/10
Wróbel Mariusz (AZS AWF WARSZAWA) - Walicki Mateusz (KKSZ KONIN) 15/7
Koniusz Piotr (AZS AWF KATOWICE) - Jastrzębski Filip (KKSZ KONIN) 15/6

Półfinały:
Kałek Jakub (O.Ś. AZS POZNAŃ) - Rupiński Krzysztof (SKS KONSTANCIN) 15/14
Wróbel Mariusz (AZS AWF WARSZAWA) - Koniusz Piotr (AZS AWF KATOWICE) 15/6

Finał:
Kałek Jakub (O.Ś. AZS POZNAŃ) - Wróbel Mariusz (AZS AWF WARSZAWA) 15/14

Kolejność:
1. Kałek Jakub (O.Ś. AZS POZNAŃ)
2. Wróbel Mariusz (AZS AWF WARSZAWA)
3. Koniusz Piotr (AZS AWF KATOWICE)
3. Rupiński Krzysztof (SKS KONSTANCIN)
5. Walicki Mateusz (KKSZ KONIN)
6. Jastrzębski Filip (KKSZ KONIN)
7. Przybysz Bartosz (AZS AWF WARSZAWA)
8. Tomasiak Michał (VICTOR WARSZAWA)

--------------------------------------------------------------------
Miejsca pozostałych zawodników KKSZ KONIN

13 - Aleksander Majcherski
16 - Mateusz Wróbel
21 - Daniel Till
25 - Mariusz Mańczak
31 - Mateusz Giszter
38 - Damian Szczepaniak
40 - Adam Kacprzak
41 - Arkadiusz Janiak
45 - Bartosz Grodzki

W szabli chłopców startowało 48 zawodników.


Napisał: tomek

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design