Dzisiaj jest: 23.09.19. 




02.07.2012 - OOM - Kraków -01-02.07.2012
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Kraków, 01-02.07.2012
8 medali dla Konina: dwa złote, trzy srebrne i trzy brązowe


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Patrycja Pałczyńska (UKS Gocław 75 Warszawa)
2. Gabriela Drygała (KKSz Konin)
3. Sara Ciesielska (KKSz Konin)
3. Martyna Trzmielewska (KKSz Konin)

5. Marta Geraga (KKSz Konin)
6. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
7. Anna Cios (TMS Sosnowiec)
8. Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
-------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

11. Dominika Siekacz
18. Sylwia Matuszak
19. Katarzyna Lengowska
25. Michalina Kostrzewa
32. Martyna Dziublewska
33. Katarzyna Kaczmarek
37. Klaudia Staszak
39. Oktawia Grudzień
42. Sandra Radzimska


Ćwierćfinały:
Patrycja Pałczyńska - Karolina Kaleta 15/9
Martyna Trzmielewska - Nadia Królikowska 15/12
Sara Ciesielska - Marta Geraga 15/10
Gabriela Drygała - Anna Cios 15/9

Półfinały:
Patrycja Pałczyńska - Martyna Trzmielewska 15/6
Gabriela Drygała - Sara Ciesielska 15/10

Finał:
Patrycja Pałczyńska - Gabriela Drygała 15/9


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
2. Jakub Jaskot (O.Ś. AZS Poznań)
3. Maciej Kobeszko (UKS 12 Białystok)
3. Sebastian Korczakowski (KKSz Konin)
5. Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)
6. Matuesz Godlewski (KKSz Konin)
7. Jan Burski (Dragon Łódź)
8. Kamil Siwek (KKSz Konin)
-----------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Stanisław Świerk
11. Kamil Goździk
12. Bartosz Strejza
16. Krzysztof Woźny
20. Rafał Golewski
21. Mateusz Pychyński
23. Tomasz Osajda
27. Aleksander Mimier
33. Patryk Jaskulski
35. Patryk Wieczorkiewicz
36. Patryk Okrój
39. Dawid Ogły
40. Patryk Kwiatkowski
42. Janusz Zapaśnik


Ćwierćfinały:
Kewin Chorchowski - Kamil Siwek 15/14
Sebastian Korczakowski - Adrian Dzwoniarski 15/12
Maciej Kobeszko - Mateusz Godlewski 15/12
Jakub Jaskot - Jan Burski 15/8

Półfinały:
Kewin Chorchowski - Sebastian Korczakowski 15/12
Jakub Jaskot - Maciej Kobeszko 15/10

Finał:
Kewin Chorchowski - Jakub Jaskot 15/9


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. TMS SOSNOWIEC I
- Karolina Cieślar
- Anna Cios
- Nadia Królikowska
- Joanna Wątor
2. KKSZ KONIN I
- Sara Ciesielska
- Gabriela Drygała
- Dominika Siekacz
- Martyna Trzmielewska

3. TMS SOSNOWIEC II
- Julia Dobińska
- Aleksandra Lubaszka
- Natalia Ubowska
- Paulina Widera
4. AZS AWF WARSZAWA
5. KKSZ KONIN II
6. UKS 13 BIAŁYSTOK I
7. UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA
8. KOLEJARZ 24 KATOWICE

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - KOLEJARZ 24 KATOWICE 45/20
AZS AWF WARSZAWA - KKSZ KONIN II 45/39
TMS SOSNOWIEC II - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/34
TMS SOSNOWIEC I - UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 45/28

Półfinały:
KKSZ KONIN I - AZS AWF WARSZAWA 45/26
TMS SOSNOWIEC I - TMS SOSNOWIEC II 45/24

Finał:
TMS SOSNOWIEC I - KKSZ KONIN I 45/43

Walka o III miejsce:
TMS SOSNOWIEC II - AZS AWF WARSZAWA 45/39


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Kewin Chorchowski
- Kamil Goździk
- Sebastian Korczakowski
- Kamil Siwek
2. KKSZ KONIN II
- Adrian Dzwoniarski
- Mateusz Godlewski
- Bartosz Strejza
- Stanisław Świerk

3. O.Ś. AZS POZNAŃ
- Jakub Jaskot
- Adam Ladorski
- Konrad Ladorski
- Maksymilian Pracz
4. TMS SOSNOWIEC
5. UKS 13 BIAŁYSTOK
6. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
7. AZS AWF POZNAŃ
8. DRAGON ŁÓDŹ

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I - PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 45/15
TMS SOSNOWIEC - DRAGON ŁÓDŹ 45/30
O.Ś. AZS POZNAŃ - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/34
KKSZ KONIN II - AZS AWF POZNAŃ 45/38

Półfinały:
KKSZ KONIN I - TMS SOSNOWIEC 45/28
KKSZ KONI II - O.Ś. AZS POZNAŃ 45/43

Finał:
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 45/33

Walka o III miejsce:
O.Ś. AZS POZNAŃ - TMS SOSNOWIEC 45/27


Klasyfikacja klubowa punktowa (47 klubów)

Miejsce/Nazwa klubu/Woj/Punkty

1. KKSZ KONIN WLP 145
2. UKS ATENA GDAŃSK POM 84
3. AZS AWF WARSZAWA MAZ 59
3. TMS SOSNOWIEC ŚL 59
5. KKS KRAKÓW MŁP 58
6. KS SZPADA WROCŁAW DŚL 51
7. WROCŁAWIANIE DŚL 46
8. AZS AWF POZNAŃ WLP 45










Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design