Dzisiaj jest: 15.09.19. 




21.09.2012 - V Puchar Europy Kadetów - Konin - 21-23.09.2012



-folder turnieju-





TURNIEJ INDYWIDUALNY - 21-22.09.2012


SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data urodz/Licencja EFC

1 KOSSUTH Balint UTE BUDAPEST HUN 1996-06-26 00002777
2. CHIN Edward USA USA 1996-08-04 00831642
3. KWONG Samuel USA USA 1998-01-01 00833479
3. SHPUNOV Vladislav NATIONAL TEAM RUS 1996-01-05 00831723
5. YAKOVENKO Nikita NATIONAL TEAM RUS 1997-01-06 00832662
6. NOVIKAU Artsiom BLR BLR 1996-05-02 00830861
7. BANCSICS Mate GEAC HUN 1996-01-03 00004282
8. VORONOV Kostyantyn NIKOLAEV UKR 1996-09-17 00002847
9. FITZGERALD Jonathan USA USA 1996-05-22 00833478
10. SHAINBERG Jonah USA USA 1996-01-31 00831647
11. PLATONOV Bogdan NIKOLAEV UKR 1996-10-12 00002841
12. ILYIN Ivan NATIONAL TEAM RUS 1997-06-25 00830879
13. LIN Benjamin USA USA 1996-03-31 00833477
14. EFIMOV Kirill RUS RUS 1996-12-11 00833751
15. GOKEA Siegfried USA USA 1996-11-15 00833483
16. LECCI Marco SOCIETA VARESINA ITA 1996-06-13 00006895
17. MENG Jason USA USA 1996-04-30 00831646
18. KOVACS Istvan BSE HUN 1996-12-12 00004071
19. STEPANOV Artemiy RUS RUS 1996-07-28 00830937
20. SEMIN Ilya RUS RUS 1996-03-13 00830939
21. DADAEV Alexey NATIONAL TEAM RUS 1996-09-12 00832645
22. DARKO Botond HUN HUN 1998-03-06 00833469
23. GEMESI Huba GEAC HUN 1996-12-10 00004281
24. MURPHY Blake USA USA 1996-04-26 00833484
25. GLADKOV Andrey RUS RUS 1997-07-18 00830928
26. VAN HOFFELEN Raphael GEMENOS FRA 1997-05-16 00803221
27. HABONY Viktor BUDAPEST V.S.C. HUN 1996-06-16 00004008
28. WITKOWSKI Stefan PALAC MLODZIEZY KATO POL 1996-11-10 00827899
29. FLORENCIA Hector MEX MEX 1996-03-11 00833760
30. RULEV Vladimir NATIONAL TEAM RUS 1996-11-06 00830867
31. KISIEL Michal UKS VICTOR WARSZAWA POL 1997-10-03 00831713
32. WALKER Alex USA USA 1997-08-06 00833489
33. LIANG Calvin USA USA 1997-06-05 00831644
33. SIWEK Kamil KKSZ KONIN POL 1996-01-22 00827911
35. TRYFONOV Yevgen NIKOLAEV UKR 1998-01-18 00832606
36. VASIAEV Alexander NATIONAL TEAM RUS 1996-01-22 00830869
37. DALLI Jeffrey USA USA 1996-10-08 00832893
38. MERCHANT Julian USA USA 1997-05-12 00833480
39. SZATKOWSKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA POL 1996-04-04 00831733
40. DAVIS Joseph USA USA 1996-02-11 00833482
41. RASIC Stefan CTG KOBLENZ GER 1997-04-07 00704307
42. NOKHRIN Ilya NATIONAL TEAM RUS 1996-05-05 00832646
43. HAMELMANN Martin TSC EINTRACHT DORTMU GER 1996-07-13 00702662
44. KEYZEROV Daniil RUS RUS 1996-05-15 00830934
45. NATANZON Benjamin USA USA 1997-05-06 00833486
46. TARYKYN Viktor KHMELNITSKIY UKR 1996-09-10 00004323
47. DEMYANOV Dmytro UKR UKR 1996-05-08 00827941
48. BYKOV Miroslav NATIONAL TEAM RUS 1996-02-12 00830884
49. KURUDIMOV Viktor NATIONAL TEAM RUS 1997-12-09 00832668
50. BOROJERDI Ameen USA USA 1996-05-20 00833481
51. BOBYLEV Andrey RUS RUS 1997-10-29 00833701
51. KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAN POL 1997-04-10 00003088
53. MATUZ Mark GEAC HUN 1997-01-02 00830811
54. EDWARDS Jackson USA USA 1996-05-21 00833487
55. RUBAN Vladimir NATIONAL TEAM RUS 1996-09-06 00832649
56. YANG Peter USA USA 1996-04-08 00833488
57. KISHCHENKOV Mikhail RUS RUS 1997-10-03 00830938
58. PILLER Gergely HUN HUN 1996-08-26 00830330
59. TRUNTAEV Daniil RUS RUS 1997-10-12 00830930
60. TSARENKO Oleksandr NIKOLAEV UKR 1996-09-17 00831833
61. DOBO Istvan NTE HUN 1997-06-25 00830237
62. STREJZA Bartosz KKSZ KONIN POL 1997-06-24 00831690
63. GLEESON Andrew USA USA 1996-08-21 00833490
64. BRAJDIC Josip MFC CRO 1996-08-12 00831631
------------------------------------------------
65. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC POL 1997-11-01 00831714
66. KAWALILO Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 1996-09-09 00827887
67. NIKANOV Andrey NATIONAL TEAM RUS 1998-06-30 00832655
68. THOMPSON Khalil USA USA 1997-02-03 00833485
69. LOKHANOV Konstantin RUS RUS 1998-11-10 00833700
70. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 00831684
71. LOVINS Antons LAT LAT 1998-11-05 00831658
72. HANCHAROU David SCAF RB BLR 1997-03-10 00832588
73. FARKAS Vendel HUN HUN 1998-10-16 00833468
74. KIRPICHOU Kirill SCAF RB BLR 1998-05-17 00833639
75. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-09-06 00831685
76. OSAJDA Tomasz KKSZ KONIN POL 1996-12-22 00827908
77. NAGY Martin HUN HUN 1998-08-24 00833464
78. ROZYCKI Michal UKS GOCLAW 75 POL 1996-08-18 00005426
79. HOLLO Aron HUN HUN 1997-03-08 00776493
80. OKROJ Patryk KKSZ KONIN POL 1996-01-18 00827907
81. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1997-10-28 00831683
81. PYCHYNSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-10-08 00831689
83. PLONER Jiri SK HOUSTKA CZE 1996-03-14 00004056
84. PRACZ Maksymilian OS AZS POZNAN POL 1996-05-23 00831734
85. MAISEYEU Artsiom SC TUFB BLR 1999-04-22 00833637
86. RAHACHEUSKI Pavel SC TUFB BLR 1998-07-16 00833638
87. VASS Benjamin UTE BUDAPEST HUN 1996-03-24 00002778
88. LAWRESZ Damian UKS 13 BIALYSTOK POL 1996-06-27 00831730
89. POZIEMSKI Jakub UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1996-11-04 00831744
90. PASCUAL Johannes USA USA 1997-01-03 00833491
91. KUPCZYNSKI Jakub OS AZS POZNAN POL 1997-03-31 00831741
92. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIALYSTOK POL 1999-08-23 00831756
93. GRONIECKI Kamil TMS SOSNOWIEC POL 1996-01-21 00827879
93. LEBEK Marcell GEAC HUN 1997-11-06 00832022
95. GALGOCZY Tamas VASAS HUN 1997-05-04 00832098
95. KUPCZYNSKI Lukasz OS AZS POZNAN POL 1997-03-13 00831749
97. NEZBEDA Daniel DDM SERM CHOMUTOV CZE 1997-06-12 00832195
98. BIALECKI Cezary UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1999-06-13 00833647
99. LADEMANN Karol UKS GOCLAW 75 POL 1999-06-14 00831750
100. GRZESKOWIAK Bartosz AZS AWF POZNAN POL 1997-07-20 00003087
101. DYRSMID David DDM SERM CHOMUTOV CZE 1996-06-03 00832194
102. MARCZAK Jakub AZS AWF WARSZAWA POL 1997-07-09 00831819
103. MAREK Nikodem AZS AWF WARSZAWA POL 1997-02-15 00833775
104. KRUSZEWSKI Jan UKS GOCLAW 75 POL 1998-07-30 00833738
105. WERNER Mateusz AZS AWF POZNAN POL 1997-08-02 00833729
106. OGLY Dawid KKSZ KONIN POL 1997-09-27 00831688
107. KURZYNA Piotr UKS 13 BIALYSTOK POL 1998-08-19 00831760
108. TROC Jedrzej OS AZS POZNAN POL 1999-03-30 00833682

Ćwierćfinały:
Samuel Kwong - Mate Bancsics 15/9
Edward Chin - Artsiom Novikau 15/14
Balint Kossuth - Nikita Yakovenko 15/11
Vladislav Shpunov - Kostyantyn Voronov 15/14

Półfinały:
Edward Chin - Samuel Kwong 15/12
Balint Kossuth - Vladislav Shpunov 15/6

Finał:
Balint Kossuth - Edward Chin 15/10


SZABLA KOBIET

Miejsce/Nazwisko i imi/Klu/Kra/Data urod/Licencja EFC

1. KELECSENYI Mira BUDAPEST V.S.C. HUN 1998-02-09 00827856
2. STADNICHUK Polina RUS RUS 1996-12-04 00830893
3. GOGOLEVA Anastasia RUS RUS 1996-06-06 00827992
3. SHEVELEVA Svetlana RUS RUS 1997-01-26 00830918
5. TRZMIELEWSKA Martyna AZS AWF WARSZAWA POL 1996-07-01 00827913
6. MERZA Sarah USA USA 1996-09-09 00832889
7. BASHTA Anna RUS RUS 1996-07-10 00830895
7. CIESLAR Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1996-04-26 00827888
9. KRASNORUTSKAYA Kristina RUS RUS 1996-04-20 00830905
10. KOCHETOVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1997-11-19 00827998
11. BARNETT Mary USA USA 1999-02-21 00833472
12. SOLOVIEVA Anna NATIONAL TEAM RUS 1997-06-18 00830909
13. KASPIAROVICH Palina BLR BLR 1996-02-02 00832584
14. PODPASKOVA Evgenia RUS RUS 1998-03-29 00830924
15. MAZUREK Marta UKS 13 BIALYSTOK POL 1998-07-20 00831718
16. TOTH Reka HUN HUN 1997-08-24 00831632
17. PALMEDO Sage USA USA 1996-05-21 00827863
18. BAZHENOVA Anastasia RUS RUS 1996-03-23 00830916
18. IVANISHCHANKA Hanna RCPHES BLR 1996-12-31 00830875
20. KOPTILAYA Ekaterina RUS RUS 1996-06-20 00830913
21. MOSEYKO Alina NATIONAL TEAM RUS 1997-11-03 00830957
22. KELECSENYI Lena BUDAPEST V.S.C. HUN 1996-12-14 00827858
23. DRAJKO Lili KARPATI VE HUN 1996-03-18 00003104
24. JOHNSON Lena USA USA 1996-01-03 00827862
25. BODROVA Ksenia RUS RUS 1997-01-23 00830908
26. PINESCHI Anastasia USA USA 1996-04-16 00827864
27. KOSTINA Ekaterina NATIONAL TEAM RUS 1996-11-24 00827994
28. O'BRIEN Regina USA USA 1997-11-14 00833470
29. MAMEDOVA Milena NATIONAL TEAM RUS 1997-05-29 00006372
30. ZALEVSKA Diana NIKOLAEV UKR 1996-08-20 00002846
31. ROCKFORD Jessica USA USA 1997-07-08 00833474
32. HASSETT Tara USA USA 1997-03-13 00833471
33. AFANASYEVA Anastasia NATIONAL TEAM RUS 1997-10-16 00832624
34. CIOS Anna TMS SOSNOWIEC POL 1996-06-13 00827885
35. FISHER Haley USA USA 1996-05-18 00832890
36. CHEN Regina USA USA 1996-02-05 00832888
37. OSVALD Anna NTE HUN 1996-06-20 00004279
38. SARBAN Ilgin TED SK TUR 1996-08-19 00000923
39. GARZO Adrienn DIAK VE HUN 1996-04-08 00827860
40. KRASNORUTSKAYA Anna RUS RUS 1996-04-20 00830904
41. TARTAKOVSKY Gabrielle USA USA 1997-09-21 00833473
42. SCHULTZ Anna Nora DIAK VE HUN 1996-12-27 00830284
43. DOBINSKA Julia TMS SOSNOWIEC POL 1996-08-19 00827886
43. NIKITINA Olga NATIONAL TEAM RUS 1998-11-26 00832637
45. UBOWSKA Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1997-02-28 00831715
46. CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 1996-09-15 00827915
47. WIDERA Paulina TMS SOSNOWIEC POL 1997-02-24 00827967
48. JUHASZ Tekla DIAK VE HUN 1996-01-01 00827855
49. KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-01-15 00003977
50. SAPOZHNIKOV Yelizaveta USA USA 1996-12-27 00832891
51. VERNYEL Sara NTE HUN 1997-08-31 00832046
52. KAMBER Ilana USA USA 1996-09-08 00832887
52. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIALYSTOK POL 1997-04-11 00831731
54. ZAHONYI Petra KARPATI VE HUN 1997-12-12 00831913
55. ONUFRIEVA Regina NATIONAL TEAM RUS 1998-04-23 00832638
56. KOCHETOVA Daria NATIONAL TEAM RUS 1997-11-19 00004331
57. KROLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-27 00827965
58. GUSEVA Maria NATIONAL TEAM RUS 1998-06-14 00832629
58. KIEFER Noemie CE SUD LUX 1996-07-05 00827890
60. GICZAN Daria UKS 13 BIALYSTOK POL 1997-01-18 00831732
61. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-11-16 00831698
62. SOKOLOWSKA Agnieszka UKS 13 BIALYSTOK POL 1998-04-11 00831856
-------------------------------------------------------------
63. IVANOFF Anastasia USA USA 1996-01-20 00831638
64. WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-07-10 00831869
65. LENGOWSKA Katarzyna KKSZ KONIN POL 1997-02-04 00831697
66. KUNGLI Borbala NTE HUN 1997-11-29 00832047
66. POPCZYK Emilia TMS SOSNOWIEC POL 1998-10-08 00831860
68. WYSOCKA Monika UKS 13 BIALYSTOK POL 1997-10-28 00831826
69. HORVATH Fanni Rita DKSE HUN 1996-12-25 00827857
69. VIQUEIRA Alexandra USA USA 1996-08-07 00833476
71. BROL Oliwia KS KOLEJARZ 24 KATOW POL 1998-09-25 00831855
72. WATOR Joanna TMS SOSNOWIEC POL 1996-12-04 00827891
73. GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 1996-04-12 00827916
74. DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 1997-02-20 00831693
75. KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 1996-04-07 00827918
75. VARGA Frida NTE HUN 1996-07-02 00004280
77. TSIKHANAVA Alina RCPHES BLR 1998-03-16 00833636
78. REMLEIN Antonina OS AZS POZNAN POL 1997-06-16 00831849
79. RYZHUK Alina SCAF RB BLR 1996-07-27 00833634
80. MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAN POL 1997-09-09 00831820
81. LEITNER Dora DKSE HUN 1998-04-08 00831712
82. FLUMBORT Sara NTE HUN 1998-05-16 00832048
83. KORDAS Aleksandra IKS BUSHIDO RYBNIK POL 1996-03-13 00002968
84. BLAT Rasel SALVO LAT 1997-07-04 00831656
85. BERCZY Dorottya HUN HUN 1999-03-24 00833503
86. KARL Mira HUN HUN 1998-12-20 00833504
86. ROWINSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-11-18 00831845
88. AFRA Eszter NTE HUN 1996-02-16 00831635
89. ZIKOVA Oldriska SK HOUSTKA CZE 1997-08-13 00830425
90. MAZANKOVA Jana SK HOUSTKA CZE 1997-09-21 00831043
91. ALENINA Yevgeniia NIKOLAEV UKR 1997-06-11 00831839
92. BENESOVA Michaela SK HOUSTKA CZE 1997-08-07 00832791
92. UTLIK Alisa SC TUFB BLR 1998-04-20 00833633
94. PASCUAL Justine USA USA 1999-02-27 00833475
95. KACZMAREK Katarzyna KKSZ KONIN POL 1997-07-08 00831695
96. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 00833612
97. SOBCZYK Kalina UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1999-03-05 00831859
98. STASZAK Klaudia KKSZ KONIN POL 1997-08-26 00831700
99. MICHALSKA Monika AZS AWF POZNAN POL 1997-06-13 00831821
99. OWCZARCZAK Izabela KKSZ KONIN POL 1998-01-02 00831867
101. CIESLAR Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2000-11-08 00833680
102. KUBACIK Magdalena KKSZ KONIN POL 1997-07-09 00831696
102. ORCZYK Weronika KKSZ KONIN POL 1998-07-10 00833613

Ćwierćfinały:
Anastasia Gogoleva - Sarah Merza 15/14
Polina Stadnichuk - Anna Bashta 15/14
Mira Kelecsenyi - Karolina Cieślar 15/14
Svetlana Sheveleva - Martyna Trzmielewska 15/5

Półfinały:
Polina Stadnichuk - Anastasia Gogolewa 15/14
Mira Kelescenyi - Svetlana Sheveleva 15/11

Finał:
Mira Kelescenyi - Svetlana Sheveleva 15/12


















finałowe czwórki w szabli kobiet i mężczyzn oraz sędziowie






walka finałowa w szabli mężczyzn



walka finałowa w szabli kobiet



najlepszy zawodnik w szabli mężczyzn - Balint Kossuth (Węgry)


finałowa ósemka w szabli mężczyzn

najlepsza zawodniczka w szabli kobiet - Mira Kelecsenyi (Węgry)

finałowa ósemka w szabli kobiet

najlepszy zawodnik z Konina - Kamil Siwek






TURNIEJ DRUŻYNOWY - 23.09.2012


SZABLA KOBIET

1. POLSKA I POL
2. RUS III RUS
3. RUS I RUS
4. RUS IV RUS
5. RUS II RUS
6. BELARUS BLR
7. TMS SOSNOWIEC POL
8. USA USA
9. POLSKA II POL
10. GIM 6 KONIN POL
11. WIELKOPOLSKA POL
12. KKSZ KONIN POL

Składy drużyn: (nazwisko i imię/kraj/drużyna)

IVANISHCHANKA Hanna BLR BELARUS
KASPIAROVICH Palina BLR BELARUS
TSIKHANAVA Alina BLR BELARUS
UTLIK Alisa BLR BELARUS
DZIUBLEWSKA Martyna POL GIM 6 KONIN
LENGOWSKA Katarzyna POL GIM 6 KONIN
MATUSZAK Sylwia POL GIM 6 KONIN
KACZMAREK Katarzyna POL KKSZ KONIN
MAKSYM Martyna POL KKSZ KONIN
OWCZARCZAK Izabela POL KKSZ KONIN
STASZAK Klaudia POL KKSZ KONIN
CIESLAR Karolina POL POLSKA I
CIOS Anna POL POLSKA I
KALETA Karolina POL POLSKA I
TRZMIELEWSKA Martyna POL POLSKA I
CIESIELSKA Sara POL POLSKA II
GERAGA Marta POL POLSKA II
KOSTRZEWA Michalina POL POLSKA II
WATOR Joanna POL POLSKA II
GOGOLEVA Anastasia RUS RUS I
KOSTINA Ekaterina RUS RUS I
SHEVELEVA Svetlana RUS RUS I
AFANASYEVA Anastasia RUS RUS II
KOPTILAYA Ekaterina RUS RUS II
STADNICHUK Polina RUS RUS II
BAZHENOVA Anastasia RUS RUS III
GUSEVA Maria RUS RUS III
MOSEYKO Alina RUS RUS III
NIKITINA Olga RUS RUS IV
ONUFRIEVA Regina RUS RUS IV
PODPASKOVA Evgenia RUS RUS IV
DOBINSKA Julia POL TMS SOSNOWIEC
KROLIKOWSKA Nadia POL TMS SOSNOWIEC
UBOWSKA Natalia POL TMS SOSNOWIEC
WIDERA Paulina POL TMS SOSNOWIEC
BARNETT Mary USA USA
HASSETT Tara USA USA
PASCUAL Justine USA USA
KUBACIK Magdalena POL WIELKOPOLSKA
MICHALAK Weronika POL WIELKOPOLSKA
ORCZYK Weronika POL WIELKOPOLSKA
REMLEIN Antonina POL WIELKOPOLSKA

Ćwierćfinały:
Rosja I - USA 45/41
Rosja III - Białoruś 45/30
Rosja IV - Rosja II 45/37
Polska I - TMS Sosnowiec 45/41

Półfinały:
Rosja III - Rosja I 45/40
Polska I - Rosja IV 45/39

Finał:
Polska I - Rosja III 45/30

Walka o III miejsce:
Rosja I - Rosja IV 45/33


SZABLA MĘŻCZYZN

1. RUS II RUS
2. RUS III RUS
3. RUS I RUS
4. USA USA
5. UKRAINA I UKR
6. POLSKA I POL
7. UKRAINA II UKR
8. SOSNOWIEC-POZNAŃ POL
9. RUS IV RUS
10. POLSKA II POL
11. BELARUS BLR
12. GODOLLO HUN
13. RUS V RUS
14. GIM 6 KONIN POL
15. KKSZ KONIN POL

Składy drużyn: (nazwisko i imię/kraj/drużyna)

HANCHAROU David BLR BELARUS
KIRPICHOU Kirill BLR BELARUS
NOVIKAU Artsiom BLR BELARUS
RAHACHEUSKI Pavel BLR BELARUS
JASKULSKI Patryk POL GIM 6 KONIN
PYCHYNSKI Mateusz POL GIM 6 KONIN
WITKOWSKI Stefan POL GIM 6 KONIN
GEMESI Huba HUN GODOLLO
HOLLO Aron HUN GODOLLO
LEBEK Marcell HUN GODOLLO
MATUZ Mark HUN GODOLLO
GRZESKOWIAK Bartosz POL KKSZ KONIN
OGLY Dawid POL KKSZ KONIN
OKROJ Patryk POL KKSZ KONIN
OSAJDA Tomasz POL KKSZ KONIN
DZWONIARSKI Adrian POL POLSKA I
KAWALILO Mateusz POL POLSKA I
SIWEK Kamil POL POLSKA I
SZATKOWSKI Mateusz POL POLSKA I
GODLEWSKI Mateusz POL POLSKA II
KISIEL Michal POL POLSKA II
KNEZ Mateusz POL POLSKA II
STREJZA Bartosz POL POLSKA II
DADAEV Alexey RUS RUS I
KEYZEROV Daniil RUS RUS I
VASIAEV Alexander RUS RUS I
ILYIN Ivan RUS RUS II
SHPUNOV Vladislav RUS RUS II
YAKOVENKO Nikita RUS RUS II
BYKOV Miroslav RUS RUS III
NOKHRIN Ilya RUS RUS III
RUBAN Vladimir RUS RUS III
BOBYLEV Andrey RUS RUS IV
EFIMOV Kirill RUS RUS IV
KURUDIMOV Viktor RUS RUS IV
RULEV Vladimir RUS RUS IV
KISHCHENKOV Mikhail RUS RUS V
LOKHANOV Konstantin RUS RUS V
NIKANOV Andrey RUS RUS V
GRONIECKI Kamil POL SOSNOWIEC-POZNAŃ
KACZKOWSKI Krzysztof POL SOSNOWIEC-POZNAŃ
KUPCZYNSKI Jakub POL SOSNOWIEC-POZNAŃ
PRACZ Maksymilian POL SOSNOWIEC-POZNAŃ
PLATONOV Bogdan UKR UKRAINA I
TRYFONOV Yevgen UKR UKRAINA I
VORONOV Kostyantyn UKR UKRAINA I
DEMYANOV Dmytro UKR UKRAINA II
TARYKYN Viktor UKR UKRAINA II
TSARENKO Oleksandr UKR UKRAINA II
LIN Benjamin USA USA
PASCUAL Johannes USA USA
YANG Peter USA USA

Ćwierćfinały:
Rosja II - Ukraina II 45/30
Rosja I - Polsja I 45/12
USA - Sosnowiec-Poznań 45/22
Rosja III - Ukraina I 45/44

Półfinały:
Rosja II - Rosja I 45/41
Rosja III - USA 45/28

Finał:
Rosja III - Rosja II 45/38

Walka o III miejsce:
Rosja I - USA 45/43















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design