Dzisiaj jest: 15.09.19. 




11.02.2013 - Mistrzostwa Polski Juniorów/Warszawa/09-10.02.2013
Mistrzostwa Polski Juniorów
Warszawa, 09-10.02.2013

5 medali dla Konina


Szabla kobiet indywidualnie

1. Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
2. Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
3. Karolina Walczak (TMS Sosnowiec)
3. Pamela Warszawska (TMS Sosnowiec)
5. Patrycja Pałczyńska (UKS Gocław 75 Warszawa)
6. Nicola Szumilas (AZS AWF Warszawa)
7. Małgorzata Turek (AZS AWF Warszawa)
8. Blanka Żądzińska (Dragon Łódź)
--------------------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

11. Michalina Kostrzewa
13. Marta Geraga
18. Sara Ciesielska
20. Gabriela Drygała
23. Dominika Siekacz
28. Sylwia Matuszak
33. Martyna Dziublewska
35. Katarzyna Lengowska

Ćwierćfinały:
Pamela Warszawska - Nicola Szumilas 15/11
Karolina Cieślar - Patrycja Pałczyńska 15/11
Angelika Wątor - Blanka Żądzińska 15/1
Karolina Walczak - Małgorzata Turek 15/14

Półfinały:
Karolina Cieślar - Pamela Warszawska 15/10
Angelika Wątor - Karolina Walczak 15/10

Finał:
Angelika Wątor - Karolina Cieślar 15/8


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
2. Michał Kochan (TMS Sosnowiec)
3. Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
3. Stanisław Świerk (KKSz Konin)

5. Mateusz Godlewski (KKSz Konin)
6. Jakub Ociński (AZS AWF Katowice)
7. Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa)
8. Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
----------------------------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

10. Artur Staszak
14. Adam Janasik
19. Mateusz Pychyński
22. Sebastian Korczakowski
24. Filip Jastrzębski
29. Kamil Siwek
35. Adrian Dzwoniarski
36. Bartosz Strejza
40. Patryk Jaskulski
41. Patryk Okrój
42. Dawid Ogły

Ćwierćfinały:
Michał Kochan – Hubert Szczepaniak 15/13
Damian Dzwoniarski – Jakub Ociński 15/13
Mikołaj Grzegorek – Kewin Chorchowski 15/10
Stanisław Świerk – Mateusz Godlewski 15/13

Półfinały:
Michał Kochan – Damian Dzwoniarski 15/7
Mikołaj Grzegorek – Stanisław Świerk 15/5

Finał:
Mikołaj Grzegorek – Michał Kochan 15/10


Szabla kobiet drużynowo

1. KKSZ KONIN I
- Sara Ciesielska
- Gabriela Drygała
- Marta Geraga
- Michalina Kostrzewa


2. AZS AWF WARSZAWA
- Karolina Rowińska
- Nicola Szumilas
- Martyna Trzmielewska
- Małgorzata Turek

3. TMS SOSNOWIEC I
- Kinga Drożdż
- Karolina Walczak
- Pamela Warszawska
- Angelika Wątor
----------------------------------------
6. KKSZ KONIN II
- Martyna Dziublewska
- Katarzyna Lengowska
- Sylwia Matuszak
- Dominika Siekacz

Półfinały:
KKSZ KONIN I – TMS SOSNOWIEC I 45/44
AZS AWF WARSZAWA – TMS SOSNOWIEC II 45/44

Finał:
KKSZ KONIN I – AZS AWF WARSZAWA 45/38

Walka o III miejsce:
TMS SOSNOWIEC I – TMS SOSNOWIEC II 45/20


Szabla mężczyzn drużynowo

1. AZS AWF KATOWICE
- Kamil Marzec
- Jakub Ociński
- Tomasz Pytel
- Ryszard Szymik

2. KKSZ KONIN I
- Kewin Chorchowski
- Damian Dzwoniarski
- Artur Staszak
- Stanisław Świerk

3. KKSZ KONIN II
- Mateusz Godlewski
- Adam Janasik
- Filip Jastrzębski
- Sebastian Korczakowski


Półfinały:
KKSZ KONIN I – KKSZ KONIN II 45/40
AZS AWF KATOWICE – TMS SOSNOWIEC 45/36

Finał:
AZS AWF KATOWICE – KKSZ KONIN I 45/40

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN II – TMS SOSNOWIEC 45/37


*********************************************











Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design