Dzisiaj jest: 15.09.19. 




27.02.2013 - Mistrzostwa Europy K i J-Budapeszt-6.02-07.03.2013
Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów
Budapeszt (Węgry), 26.02-07.03.2013


KADECI

Szabla dziewcząt indywidualnie

1. Anastasia Gogoleva (Rosja)
2. Margaux Rifkiss (Francja)
3. Oceane Chery-Emmanuel (Francja)
3. Karolina Cieślar (Polska - TMS Sosnowiec)
5. Polina Stadnichuk (Rosja)
6. Ilgin Sarban (Turcja)
7. Tekla Juhasz (Węgry)
8. Diana Zalevska (Ukraina)

Ćwierćfinały:
Oceane Chery-Emmanuel - Diana Zalevska 15/13
Margaux Rifkiss - Tekla Juhasz 15/10
Karolina Cieślar - Ilgin Sarban 15/10
Anastasia Gogoleva - Polina Stadnichuk 15/13

Półfinały:
Margaux Rifkiss - Oceane Chery-Emmanuel 15/13
Anastasia Gogoleva - Karolina Cieślar 15/5

Finał:
Anastasia Gogoleva - Margaux Rifkiss 15/10


Szabla chłopców indywidualnie

1. Gherardo Caranti (Włochy)
2. Bogdan Platonov (Ukraina)
3. Artsiom Novikau (Białoruś)
3. Konstyantyn Voronov (Ukraina)
5. Leonardo Dreossi (Włochy)
6. Viktor Habony (Węgry)
7. Mate Bancsics (Węgry)
8. Eduard Gert (Niemcy)
------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

20. Mateusz Godlewski
30. Kamil Siwek

Ćwierćfinały:
Bogdan Platonov - Mate Bancsics 15/13
Artsiom Novikau - Leonardo Dreossi 15/9
Gherardo Caranti - Viktor Habony 15/12
Kostyantyn Voronov - Eduard Gert 15/5

Półfinały:
Bogdan Platonov - Artsiom Novikau 15/12
Gherardo Caranti - Kostyantyn Voronov 15/14

Finał:
Gherardo Caranti - Bogdan Platonov 15/9


Szabla dziewcząt drużynowo

1. Rosja
- Anna Bashta
- Anastasia Gogoleva
- Ekaterina Kostina
- Polina Stadnichuk
2. Włochy
- Rebecca Gargano
- Eloisa Passaro
- Bianca Pivanti
- Flaminia Prearo
3. Francja
- Manon Brunet
- Oceane Chery-Emmanuel
- Marie Lecoq
- Margaux Rifkiss
4. Niemcy
5. Węgry
6. Polska
- Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec)
- Anna Cios (TMS Sosnowiec)
- Karolina Kaleta (AZS AWF Warszawa)
- Martyna Trzmielewska (AZS AWF Warszawa)
7. Ukraina
8. Turcja

Ćwierćfinały:
Francja - Turcja 45/33
Włochy - Węgry 45/44
Niemcy - Polska 45/32
Rosja - Ukraina 45/32

Półfinały:
Włochy - Francja 45/43
Rosja - Niemcy 45/35

Finał:
Rosja - Włochy 45/34

Walka o III miejsce:
Francja - Niemcy 45/40


Szabla chłopców drużynowo

1. Ukraina
- Oleksandr Karakay
- Iurii Nikitin
- Bogdan Platonov
- Kostyantyn Voronov
2. Włochy
- Gherardo Caranti
- Leonardo Dreossi
- Eugenio Castello
- Marco Lecci
3. Francja
- Benjamin Roger
- Nael Canali
- Charles Colleau
- Baptiste Dubarry
4. Niemcy
5. Węgry
6. Polska
- Mateusz Godlewski (KKSz Konin)
- Kamil Siwek (KKSz Konin)

- Mateusz Szatkowski (AZS AWF Warszawa)
- Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec)
7. Rosja
8. Wielka Brytania

Ćwierćfinały:
Włochy - Polska 45/31
Niemcy - Rosja 45/40
Francja - Węgry 45/37
Ukraina - Wielka Brytania 45/30

Półfinały:
Włochy - Niemcy 45/32
Ukraina - Francja 45/36

Finał:
Ukraina - Włochy 45/41

Walka o III miejsce:
Francja - Niemcy 45/44


JUNIORZY

Szabla kobiet indywidualnie

1. Saoussen Boudiaf (Francja)
2. Anna Marton (Węgry)
3. Mariya Ridel (Rosja)
3. Kata Varhelyi (Węgry)
5. Karolina Walczak (Polska - TMS Sosnowiec)
6. Chiara Mormile (Włochy)
7. Manon Brunet (Francja)
8. Martina Criscio (Włochy)

Ćwierćfinały:
Mariya Ridel - Martina Criscio 15/7
Anna Marton - Karolina Walczak 15/8
Kata Varhelyi - Chiara Mormile 15/10
Saoussen Boudiaf - Manon Brunet 15/9

Półfinały:
Anna Marton - Mariya Ridel 15/7
Saoussen Boudiaf - Kata Varhelyi 15/14

Finał:
Saoussen Boudiaf - Anna Marton 15/8


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Sandro Bazadze (Gruzja)
2. Kostiantyn Voronov (Ukraina)
3. Francesco D'armiento (Włochy)
3. Kamil Ibragimov (Rosja)
5. Richard Huebers (Niemcy)
6. Vyacheslav Iskandarov (Rosja)
7. Oleksiy Statsenko (Ukraina)
8. Andras Szatmari (Węgry)
--------------------------------
miejsce zawodnika KKSz Konin

42. Kewin Chorchowski

Ćwierćfinały:
Francesco D'armiento 15/11
Kostiantyn Voronov - Andras Szatmari 15/10
Sandro Bazadze - Vyacheslav Iskandarov 15/10
Kamil Ibragimov - Oleksiy Statsenko 15/12

Półfinały:
Kostiantyn Voronov - Francesco D'armiento 15/10
Sandro Bazadze - Kamil Ibragimov 15/11

Finał:
Sandro Bazadze - Kostiantyn Voronov 15/14


Szabla kobiet drużynowo

1. Węgry
- Lena Kelecsenyi
- Luca Laszlo
- Anna Marton
- Kata Varhelyi
2. Francja
- Saoussen Boudiaf
- Manon Brunet
- Oceane Chery Emmanuel
- Mathilda Taharo
3. Rosja
- Dar'ya Antonova
- Ella Kanukova
- Mariya Ridel
- Tatiana Sukhova
4. Ukraina
5. Włochy
6. Polska
- Kinga Drożdż
- Karolina Walczak
- Pamela Warszawska
- Angelika Wątor (wszystkie TMS Sosnowiec)
7. Białoruś
8. Niemcy

Ćwierćfinały:
Francja - Niemcy 45/26
Ukraina - Włochy 45/43
Węgry - Polska 45-29
Rosja - Białoruś 45/42

Półfinały:
Francja - Ukraina 45/44
Węgry - Rosja 45/35

Finał:
Węgry - Francja 45/38

Walka o III miejsce:
Rosja - Ukraina 45/36


Szabla mężczyzn drużynowo

1. Włochy
- Leonardo Affede
- Luca Curatoli
- Francesco D'armiento
- Alessandro Riccardi
2. Niemcy
- Richard Huebers
- Maximilian Kindler
- Rouven Redwanz
- Robin Shcroedter
3. Węgry
- Mate Bancsics
- Marton Bence Csaba
- Martin Singer
- Andras Szatmari
4. Rosja
5. Gruzja
6. Białoruś
7. Ukraina
8. Francja
----------------
10. Polska
- Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
- Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
- Jakub Ociński (AZS AWF Katowice)
- Michał Kochan (TMS Sosnowiec)

Ćwierćfinały:
Rosja - Francja 45/43
Włochy - Gruzja 45/42
Niemcy - Białoruś 45/31
Węgry - Ukraina 45/44

Półfinały:
Włochy - Rosja 45/31
Niemcy - Węgry 45/36

Finał:
Włochy - Niemcy 45/44

Walka o III miejsce:
Rosja - Węgry 45/39

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design