Dzisiaj jest: 15.09.19. 




25.03.2013 - Challenge Wratislavia - Wrocław - 25.03.2013
Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
XXXVI Challenge Wratislavia
Wrocław, 25.03.2013


MŁODZIK

Szabla dziewcząt

1. Francesca Siegel (Niemcy)
2. Valeriia Hnidasheva (Ukraina)
3. Nele Eifler (Niemcy)
3. Julika Funke (Niemcy)
5. Lisa Gette (Niemcy)
6. Lisa Hohlfeld (Niemcy)
7. Oleksandra Iavnyk (Ukraina)
8. Sarah Pflaum (Niemcy)
-------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

66. Nikola Szczepańska
74. Małgorzata Zawodniak
86. Anna Olejniczak
88. Natalia Wysocka
89. Agata Kaczmarzewska
91. Nikola Rutecka
91. Oliwia Siupa
98. Wiktoria Przybylska

Ćwierćfinały:
Nele Eifler - Sarah Pflaum 12/5
Francesca Siegel - Lisa Gette 12/11
Valeriia Hnidasheva - Lisa Hohlfeld 12/5
Julika Funke - Oleksandra Iavnyk 12/11

Półfinały:
Francesca Siegel - Nele Eifler 12/8
Valeriia Hnidasheva - Julika Funke 12/9

Finał:
Francesca Siegel - Valeriia Hnidasheva 12/7


Szabla chłopców

1. Prokhor Svitich (Rosja)
2. Eduard Wintergoller (Niemcy)
3. Nikita Gerun (Rosja)
3. Ivan Pysarenko (Ukraina)
5. Edgar Aleksanyan (Rosja)
6. Berte Holdsworth (Wielka Brytania)
7. Bogdan Abramov (Rosja)
8. Quinton Faas (Holandia)
---------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

67. Szymon Wojtasik
103. Sebastian Kopejko

Ćwierćfinały:
Ivan Pysarenko - Edgar Aleksanyan 12/2
Prokhor Svitich - Bogdan Abramov 12/9
Eduard Wintergoller - Quinton Fass 12/10
Nikita Gerun - Bertie Holdsworth 12/8

Półfinały:
Prokhor Svitich - Ivan Pysarenko 12/10
Eduard Wintergoller - Nikita Gerun 12/7

Finał:
Prokhor Svitich - Eduard Wintergoller 12/7


JUNIRO MŁODSZY

Szabla dziewcząt

1. Borbala Papp (Węgry)
2. Aleksandra Klimova (Rosja)
3. Kristina Denisova (Rosja)
3. Kira Eifler (Niemcy)
5. Margarita Smirnova (Ukraina)
6. Marta Mazurek (Polska - UKS 13 Białystok)
7. Regina Onufrieva (Rosja)
8. Alicja Tomaszewska (USA)
----------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

18. Martyna Maksym
34. Izabela Owczarczak
61. Natalia Nowinowska
65. Julianna Kęsy
70. Paulina Chojnacka
71. Daria Teskowska
74. Michalina Fic
76. Nikola Kronowiecka
78. Natalia Skompska
79. Anna Kubacik
79. Weronika Orczyk

Ćwierćfinały:
Kira Eifler - Alicja Tomaszewska 15/6
Borbala Papp - Margarita Smirnova 15/8
Aleksandra Klimova - Marta Mazurek 15/12
Kristina Denisova - Regina Onufrieva 15/13

Półfinały:
Borbala Papp - Kira Eifler 15/13
Aleksandra Klimova - Kristina Denisova 15/12

Finał:
Borbala Papp - Aleksandra Klimova 15/8


Szabla chłopców

1. Konstantin Lokhanov (Rosja)
2. Adrian Polzer (Niemcy)
3. Sebastian Blatx (Niemcy)
3. Daniil Cherkasov (Rosja)
5. Daniil Kudryavtsev (Rosja)
6. Andrei Robciuc (Rumunia)
7. Aleksnadr Kurchev (Rosja)
8. Balazs Meszaros (Węgry)
----------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

73. Krystian Wysocki
104. Michał Zandecki
125. Bartosz Mikołajczyk
130. Mateusz Prusak
132. Marcin Sobol
135. Maurycy Dziublewski

Ćwierćfinały:
Adrian Polzer - Andrei Robciuc 15/7
Sebastian Blatz - Daniil Kudryavtsev 15/6
Daniil Cherkasov - Balazs Meszaros 15/6
Konstantin Lakhanov - Aleksandr Kurchev 15/9

Półfinały:
Adrian Polzer - Sebastian Blatz 15/13
Konstantin Lokhanov - Daniil Cherkasov 15/12

Finał:
Konstantin Lokhanov - Adrian Polzer 15/7

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design