Dzisiaj jest: 23.08.19. 




04.04.2013 - MPM - Nowy Dwór Maz. - Konin - 04-05.04.2013
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców
Nowy Dwór Mazowiecki, 04-05.04.2013

dwa medale (srebrny i brązowy) dla Konina


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa)
2. Katarzyna Kędziora (O.Ś. AZS poznań)
3. Marta Puda (TMS Sosnowiec)
3. Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
5. Weronika Maciejewska (KKSz Konin)
6. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
7. Marika Rzepka (KKSz Konin)
8. Katarzyna Rak (TMS Sosnowiec)
----------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

10. Martyna Łuczak
15. Martyna Malińska


Ćwierćfinały:
Martyna Wątora - Katarzyna Rak 15/5
Matylda Ostojska - Weronika Maciejewska 15/8
Marta Puda - Magdalena Pasternak 15/9
Katarzyna Kędziora - Marika Rzepka 15/13

Półfinały:
Matyla Ostojska - Martyna Wątora 15/11
Katarzyna Kędziora - Marta Puda 15/7

Finał:
Matyla Ostojska - Katarzyna Kędziora 15/10


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Maciej Regulewski (TMS Sownowiec)
2. Mariusz Wróbel (AZS AWF Warszawa)
3. Jakub Kacprzak (KKSz Konin)
3. Adam Sęczek (UKS Victor Warszawa)
5. Mateusz Jasiński (AZS AWF Warszawa)
6. Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)
7. Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)
8. Kacper Jaskólski (KKSz Konin)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Mateusz Walicki
14. Bartosz Jastrzębski


Ćwierćfinały:
Maciej Regulewski - Kacper Jaskólski 15/12
Jakub Kacprzak - Mateusz Jasiński 15/10
Mariusz Wróbel - Piotr Koniusz 15/10
Adam Sęczek - Bartosz Koniusz 15/8

Półfinały:
Maciej Regulewski - Jakub Kacprzak 15/12
Mariusz Wróbel - Adam Sęczek 15/11

Finał:
Maciej Regulewski - Mariusz Wróbel


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. AZS AWF WARSZAWA I
- Marta Kownacka
- Matylda Ostojska
- Martyna Wątora

2. KKSZ KONIN
- Weronika Maciejewska
- Martyna Malińska
- Marika Rzepka
- Martyna Łuczak


3. TMS SOSNOWIEC
- Sylwia Bijak
- Marta Puda
- Katarzyna Rak

Półfinały:
AZS AWF WARSZAWA I - AZS AWF WARSZAWA II 45/25
KKSZ KONIN - TMS SOSNOWIEC 45/43

Finał:
AZS AWF WARSZAWA I - KKSZ KONIN 45/43

Walka o III miejsce:
TMS SOSNOIWEC - AZS AWF WARSZAWA II 45/23


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. AZS AWF WARSZAWA
- Mateusz Jasiński
- Filip Jastrzębski
- Mariusz Wróbel
- Paweł Węgliński

2. UKS VICTOR WARSZAWA
- Adam Sęczek
- Michał Tomasiak
- Paweł Tomasiak

3. TMS SOSNOWIEC
- Michał Kochan
- Maciej Regulewski
- Mateusz Wicher
- Bartłomiej Łysik

------------------------
4. KKSZ KONIN
- Kacper Jaskólski
- Bartosz Jastrzębski
- Jakub Kacprzak
- Mateusz Walicki

Półfinały:
AZS AWF WARSZAWA - TMS SOSNOWIEC 45/38
UKS VICTOR WARSZAWA - KKSZ KONIN 45/38

Finał:
AZS AWF WARSZAWA - UKS VICTOR WARSZAWA 45/33

Walka o III miejsce:
TMS SOSNOWIEC - KKSZ KONIN 45/41







Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design