Dzisiaj jest: 22.10.19. 




08.04.2013 - Mistrzostwa Świata K i J - Poreć - 06-15.04.2013
Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów
Poreć (Chorwacja), 06-13.04.2013


KADECI

Szabla chłopców indywidualnie

1. Konstiantyn Voronov (Ukraina)
2. Artsiom Novikau (Białoruś)
3. Eduard Gert (Niemcy)
3. Marco Lecci (Włochy)
5. Eugenio Castello (Włochy)
6. Bogdan Platonov (Ukraina)
7. Oleksandr Karakai (Ukraina)
8. Vladimir Ruban (Rosja)
---------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

16. Kamil Siwek
53. Mateusz Godlewski


Ćwierćfinały:
Kostiantyn Voronov - Bogdan Platonov 15/12
Eduard Gert - Vladimir Ruban 15/7
Marco Lecci - Oleksandr Karakai 15/10
Artsiom Novikau - Eugenio Castello 15/13

Półfinały:
Kostiantyn Voronov - Eduard Gert 15/6
Artsiom Novikau - Marco Lecci 15/5

Finał:
Kostiantyn Voronov - Artsiom Novikau 15/10


JUNIORZY

Szabla chłopców indywidualnie

1. Kamil Ibragimov (Rosja)
2. Andras Szatmari (Węgry)
3. Francesco D'armiento (Włochy)
3. Eli Dershwitz (USA)
5. Sandro Bazadze (Gruzja)
6. Shaul Gordon (Kanada)
7. Ziqiu Zhou (Chiny)
8. Jakub Ociński (Polska - AZS AWF Katowice)
----------------------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

44. Kewin Chorchowski


Ćwierćfinały:
Eli Dershwitz - Zigiu Zhou 15/5
Andras Szatmari - Sandro Bazadze 15/11
Kamil Ibragimov - Shaul Gordon 15/8
Francesco D'armiento - Jakub Ociński 15/10

Półfinały:
Andras Szatmari - Eli Dershwitz 15/14
Kamil Ibragimov - Francesco D'armiento 15/10

Finał:
Kamil Ibragimov - Andras Szatmari 15/14


Szabla chłopców drużynowo

1. NIEMCY
- Richard Huebers
- Maximilian Kindler
- Rouven Redwanz
- Robin Schroedter
2. WŁOCHY
- Leonardo Affede
- Luca Curatoli
- Francesco D'armiento
- Alessandro Riccardi
3. WĘGRY
- Mate Bancsics
- Marton Bence
- Martin Singer
- Andras Szatmari
4. USA
5. ROSJA
6. BIAŁORUŚ
7. UKRAINA
8. KOREA
-----------------
12. POLSKA
- Kewin Chorchowski (KKSz Konin)
- Mateusz Godlewski (KKSz Konin)
- Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
- Jakub Ociński (AZS AWF Katowice)


Ćwierćfinały:
WŁOCHY - BIAŁORUŚ 45/37
WĘGRY - ROSJA 45/44
USA - KOREA 45/41
NIEMCY - UKRAINA 45/35

Półfinały:
WŁOCHY - WĘGRY 45/43
NIEMCY - USA 45/34

Finał:
NIEMCY - WŁOCHY 45/43

Walka o III miejsce:
WĘGRY - USA 45/36

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design