Dzisiaj jest: 23.10.19. 




20.04.2013 - Ogólnopolski Turniej Młodzików-Konin-20.04.2013
Ogólnopolski Turniej Młodzików
o Puchar Prezesa KKSz Konin
Konin, 20.04.2013


SZABLA DZIEWCZˇT

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Data ur./Licencje PZSz

1. KURZYNA Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-12-29 00122900
2. DOMAŃSKA Lidia DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-06-26 99062602
3. NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-11-21 99112100
3. OKINE Marta AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-08 00110802
5. CIE¦LAR Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2000-11-08 00110801
5. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-01-10 99011000
7. KĘSY Julianna KKSZ KONIN POL 1999-12-17 99121700
8. WYSZKOWSKA Maja UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-05-09 00050901
9. ŁUKASIK Anna TMS SOSNOWIEC POL 1999-12-27 99122703
10. SZYMAŃSKA Basia UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1999-09-18 99091801
11. STRZYCZKOWSKA Magdalena UKS VICTOR WARSZAWA POL 2000-04-21 00042102
12. ZAWODNIAK Małgorzata KKSZ KONIN POL 2000-02-16 00021600
13. SEREDYŃSKA Blanka UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-04-03 00040301
14. BIAŁECKA Julia AZS AWF POZNAŃ POL 2001-12-02 01120200
14. TURAŁA Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-12-15 00121501
16. MIECZKOWSKA Gabriela UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-11-30 00113002
17. MALEC Kinga DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-12-05 99120502
17. SZCZEPAŃSKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-01-11 00011101
19. FIC Michalina KKSZ KONIN POL 1999-02-08 99020800
20. JAKIMOWICZ Marta KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-01-09 01010901
21. SIEDLEC Ewelina UKS SZABLA ZˇBKI POL 1999-09-30 99093004
22. PAWŁOWSKA Nicola DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-05-26 01052600
23. CHOJNACKA Paulina KKSZ KONIN POL 1999-06-28 99062802
24. ŁAPIŃSKA Emilia UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-06-04 99060400
25. RUTECKA Nikola KKSZ KONIN POL 2000-04-18 00041802
26. CHRZANOWSKA Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1999-10-19 99101900
26. SZULC Barbara O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-05-02 01050201
28. KANAREK Zuzanna AZS AWF WARSZAWA POL 2001-10-11 01101104
28. STOSIO Anna DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-11-27 99112700
30. GORGOLEWSKA Marta KS TEAM STARE MIASTO POL 2000-10-15 00101500
31. MIKOŁAJCZYK Zuzanna UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2000-07-09 00070901
32. AL DAHABI Jasmina UKS SZABLA ZˇBKI POL 2001-06-28 01062800
-----------------------------------------------------------------
33. GADZIK Karolina KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-12-18 01121800
33. STACHOWIAK Katarzyna O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-12-25 01122501
35. ROMAŃCZYK Aleksandra UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2001-01-06 01010600
36. SZWAB Julia AZS AWF POZNAŃ POL 2000-07-27 00072704
37. KRONOWIECKA Nikola KKSZ KONIN POL 1999-01-03 99010302
38. GRABOWSKA Aleksandra KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-05-18 99051802
39. KACZMARCZYK Julia KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-10-30 01103000
40. SIENKIEWICZ Anna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 2000-01-17 00011700
41. GWARDY¦ Emilia KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-11-13 01111301
42. REMLEIN Aleksandra O.¦. AZS POZNAŃ POL 2001-08-15 01081501
43. ROMAŃSKA Paulina KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-08-15 99081501
44. BORKOWSKA Weronika UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2001-10-19 01101901
45. KUBACIK Anna KKSZ KONIN POL 1999-12-12 99121200
46. KOŁTOŃ Konstancja KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-08-01 01080102
47. JASKÓŁA Weronika KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-02-18 01021800
48. KAŁUŻNA Beata KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-06-02 99060201
49. SAADI Liliana AZS AWF POZNAŃ POL 2001-05-14 01051400


Ćwierćfinały:
Lidia Domańska - Maja Wyszkowska 12/5
Natalia Nowinowska - Zuzanna Cie¶lar 12/5
Marta Okine - Agata Marciniak 12/9
Urszula Kurzyna - Julianna Kęsy 12/4

Półfinały:
Lidia Domańska - Natalia Nowinowska 12/7
Urszula Kurzyna - Marta Okine 12/6

Finał:
Urszula Kurzyna - Lidia Domańska 12/9



SZABLA CHŁOPCÓW

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Data ur./Licencje PZSz

1. LADEMANN Karol UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1999-06-14 99061400
2. BORKIEWICZ Krystian KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-07-01 99070101
3. KUPCZYŃSKI Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-13 99031304
3. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 99040902
5. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-04-07 99040700
6. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN POL 1999-02-23 99022300
7. BIAŁECKI Cezary UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1999-06-13 99061300
7. KNAPIK Jakub TMS SOSNOWIEC POL 1999-06-29 99062901
9. TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-30 99033003
10. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-11-12 99111200
11. KUCHTA Tymoteusz UKS VICTOR WARSZAWA POL 1999-02-10 99021002
12. SZCZEPANIK Piotr UKS VICTOR WARSZAWA POL 2000-12-11 00121102
13. BRONISZEWSKI Jakub UKS VICTOR WARSZAWA POL 2001-05-05 01050500
14. PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-08-23 99082300
15. RZEPKA Antek UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1999-06-22 99062201
16. KAWKA Adam DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-06-11 99061101
17. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 99072200
18. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 99011802
19. RYCZKOWSKI Michał DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-02-25 00022502
20. BATOGOWSKI Michał AZS AWF WARSZAWA POL 2000-03-27 00032702
21. SEWERYNEK Konrad KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-02-26 01022601
22. MIELECH Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1999-01-24 99012400
23. PASZTALENIEC Andrzej AZS AWF WARSZAWA POL 1999-08-12 99081200
23. ¦WIˇTNICKI Kamil AZS AWF WARSZAWA POL 1999-10-04 99100401
25. ŁAKOMY Grzegorz TMS SOSNOWIEC POL 1999-08-10 99081001
26. MACIASZEK Daniel KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-05-22 01052201
27. PLOSKA Jan KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-08-16 01081600
28. MAIK Piotr AZS AWF POZNAŃ POL 2000-03-04 00030401
29. KLUGE Bartłomiej DRAGON ŁÓD¬ POL 2001-05-15 01051500
30. ZIMECKI Bartosz KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-03-22 99032201
31. DŁUŻNIEWSKI Jędrzej AZS AWF WARSZAWA POL 2000-11-23 00112301
32. WOJTASIK Szymon KKSZ KONIN POL 2000-06-27 00062703
--------------------------------------------------------------------------
33. KORPAS Alex KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-08-07 01080701
34. JURKIEWICZ Mikołaj UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 2001-11-26 01112601
35. TYLA Mikołaj KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-07-29 01072902
36. DEJWOREK Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 2000-09-21 00092105
37. JAMRÓZ Szymon KS TEAM STARE MIASTO POL 2000-10-23 00102301
38. BACHERA Szymon KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-07-28 99072801
38. CZAJKOWSKI Ksawery KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 2001-10-11 01101102
40. TRZECIAK Wojciech TMS SOSNOWIEC POL 1999-02-15 99021500
41. KOPEJKO Sebastian KKSZ KONIN POL 2000-03-23 00032300
42. SZYGENDA Jacek AZS AWF POZNAŃ POL 2001-07-29 01072900
43. FLORCZYŃSKI Łukasz DRAGON ŁÓD¬ POL 2000-07-06 00070602
44. PRUSAK Mateusz KKSZ KONIN POL 1999-08-11 99081104
45. MACIEJEWSKI Stanisław AZS AWF POZNAŃ POL 2001-02-25 01022503
45. PICHORSKI Mikołaj AZS AWF POZNAŃ POL 2001-08-09 01080900
47. MAROSIK Przemysław AZS AWF POZNAŃ POL 2000-08-07 00080700


Ćwierćfinały:
Krystian Wysocki - Wojciech Korzyński 12/9
Krystian Borkiewicz - Cezary Białecki 12/11
Łukasz Kupczyński - Jakub Knapik 12/3
Karol Lademann - Michał Zandecki 12/4

Półfinały:
Krystian Borkiewicz - Krystian Wysocki 12/2
Karol Lademann - Łukasz Kupczyński 12/7

Finał:
Karol Lademann - Krystian Borkiewicz 12/5


******************************************


















































Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design