Dzisiaj jest: 23.08.19. 




21.04.2013 - III Puchar Polski Seniorów - Konin - 21.04.2013
III Puchar Polski Seniorów
XX Memoriał Zonona Ryszewskiego
pod Patronatem Prezydenta Miasta Konina
Konin, 21.04.2013

-plakat-


SZABLA KOBIET

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZSz

1. SOCHA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA POL 1982-03-30 82033000
2. DRYGAŁA Gabriela KKSZ KONIN POL 1995-01-11 95011101
3. KĘDZIORA Katarzyna O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1990-10-23 90102300
3. WĄTORA Martyna AZS AWF WARSZAWA POL 1992-02-10 92021000
5. PASTERNAK Magdalena AZS AWF KATOWICE POL 1991-05-03 91050300
6. WĄTOR Angelika TMS SOSNOWIEC POL 1994-02-19 94021901
7. DROŻDŻ Kinga TMS SOSNOWIEC POL 1994-09-06 94090600
8. PUDA Marta TMS SOSNOWIEC POL 1991-01-13 91011300
9. WIĘCKOWSKA Irena O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1982-02-17 82021700
10. KOZACZUK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA POL 1988-06-06 88060600
11. ZDROJEWSKA Agnieszka O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1988-08-19 88081900
12. MACIEJEWSKA Weronika KKSZ KONIN POL 1992-07-23 92072301
13. PAŁCZYŃSKA Patrycja UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1995-03-20 95032000
14. SAJEWICZ Izabela AZS AWF WARSZAWA POL 1987-08-09 87080901
15. KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 1996-04-07 96040701
16. WĄTOR Marta TMS SOSNOWIEC POL 1987-01-09 87010900
17. GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 1996-04-12 96041200
18. TRZMIELEWSKA Martyna AZS AWF WARSZAWA POL 1996-07-01 96070100
19. SZCZYPIŃSKA Katarzyna TMS SOSNOWIEC POL 1989-10-05 89100501
20. CIEŚLAR Karolina TMS SOSNOWIEC POL 1996-04-26 96042600
21. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-11-16 97111600
22. CIOS Anna TMS SOSNOWIEC POL 1996-06-13 96061301
23. ROWIŃSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-11-18 96111801
24. KALETA Karolina AZS AWF WARSZAWA POL 1996-01-15 96011503
25. BIJAK Sylwia TMS SOSNOWIEC POL 1993-10-27 93102700
26. WĄTOR Joanna TMS SOSNOWIEC POL 1996-12-04 96120401
27. TUREK Małgorzata AZS AWF WARSZAWA POL 1994-04-20 94042000
28. CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 1996-09-15 96091500
--------------------------------------------------------------
29. ŁUCZAK Martyna KKSZ KONIN POL 1992-06-22 92062200
30. DOBIŃSKA Julia TMS SOSNOWIEC POL 1996-08-19 96081902
31. MALIŃSKA Martyna KKSZ KONIN POL 1992-07-03 92070300
32. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-04-11 97041101
33. KWIKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA POL 1995-01-29 95012902
33. WASILEWSKA Izabella UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1995-08-14 95081401
35. SMARDZEWSKA Alicja AZS AWF WARSZAWA POL 1995-11-29 95112901
36. MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-07-20 98072003
37. SOKOŁOWSKA Agnieszka UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-04-11 98041100
38. RZEPKA Marika KKSZ KONIN POL 1992-01-31 92013100
39. DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 1997-02-20 97022001
39. SIEKACZ Dominika KKSZ KONIN POL 1995-03-07 95030701
41. LENGOWSKA Katarzyna KKSZ KONIN POL 1997-02-04 97020400
41. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 98021902
43. OWCZARCZAK Izabela KKSZ KONIN POL 1998-01-02 98010201


Ćwierćfinały:
Martyna Wątora - Marta Puda 15/8
Gabriela Drygała - Magdalena Pasternak 15/14
Aleksandra Socha - Angelika Wątor 15/6
Katarzyna Kędziora - Kinga Drożdż 15/7

Półfinały:
Gabriela Drygała - Martyna Wątora 15/13
Aleksandra Socha - Katarzyna Kędziora 15/13

Finał:
Aleksandra Socha - Gabriela Drygała 15/5



SZABLA MĘŻCZYZN

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Licencja PZSz

1. SKUBISZEWSKI Damian TMS SOSNOWIEC POL 1989-03-15 89031500
2. OLEJNIK Bartłomiej UKS VICTOR WARSZAWA POL 1983-05-17 83051700
3. OCIŃSKI Jakub AZS AWF KATOWICE POL 1993-03-30 93033001
3. OLEJNIK Daniel AZS AWF WARSZAWA POL 1988-11-07 88110700
5. WIĘCH Sebastian AZS AWF WARSZAWA POL 1989-02-22 89022200
6. WYSTEL Marcin AZS AWF KATOWICE POL 1994-12-03 94120300
7. PAŁASZ Patryk KKSZ KONIN POL 1984-02-12 84021200
8. GÓRSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1984-02-07 84020700
9. KACPRZAK Jakub KKSZ KONIN POL 1990-04-19 90041901
10. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 97041801
11. WRÓBEL Mariusz AZS AWF WARSZAWA POL 1992-07-17 92071703
12. KOSMAN Michał AZS AWF WARSZAWA POL 1988-12-31 88123100
13. KONIUSZ Piotr AZS AWF KATOWICE POL 1992-08-12 92081200
14. KONIUSZ Bartosz AZS AWF KATOWICE POL 1991-01-15 91011500
15. STANISŁAWSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1987-12-18 87121800
16. MARZEC Kamil AZS AWF KATOWICE POL 1993-10-07 93190700
17. JASKOT Jakub O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-09-02 95090201
18. KONIUSZ Marcin MKS FORTIS SOSNOWIEC POL 1983-09-12 83091200
19. REGULEWSKI Maciej TMS SOSNOWIEC POL 1990-07-11 90092800
20. CHORCHOWSKI Kewin KKSZ KONIN POL 1995-02-16 95021600
21. CIESZKOWSKI Filip AZS AWF WARSZAWA POL 1988-10-16 88101600
22. SĘCZEK Adam UKS VICTOR WARSZAWA POL 1992-10-14 92101400
23. ŚWIERK Stanisław KKSZ KONIN POL 1995-11-04 95110400
24. KOCHAN Michał TMS SOSNOWIEC POL 1993-08-16 93081600
25. RÓŻYCKI Michał UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1996-09-18 96091802
26. WICHER Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 1991-04-22 91042200
27. STASZAK Artur KKSZ KONIN POL 1994-03-18 94031800
28. STĘPIEŃ Krystian O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1993-01-24 93012400
29. SZYMIK Ryszard AZS AWF KATOWICE POL 1993-04-28 93042800
30. STREJZA Bartosz KKSZ KONIN POL 1997-06-24 97062400
31. ŁYSIK Bartłomiej TMS SOSNOWIEC POL 1992-09-20 92092002
32. PYTEL Tomasz AZS AWF KATOWICE POL 1993-08-23 93082300
33. STANISŁAWSKI Albert KKSZ KONIN POL 1987-12-18 87121801
34. GRZEGOREK Mikołaj UKS VICTOR WARSZAWA POL 1994-07-22 94072200
35. DZWONIARSKI Damian KKSZ KONIN POL 1994-03-10 94031000
36. DYNOWSKI Piotr KKSZ KONIN POL 1994-08-14 94081400
37. GOŹDZIK Kamil KKSZ KONIN POL 1995-06-03 95060300
38. KOWALEWSKI Kamil AZS AWF KATOWICE POL 1992-10-01 92100100
39. ŻELECHOWSKI Szymon O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1989-08-09 89080900
---------------------------------------------------------------------
40. SIWEK Kamil KKSZ KONIN POL 1996-01-22 96012200
41. LADORSKI Konrad O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 95112801
42. JAROMIN Paweł AZS AWF KATOWICE POL 1994-02-15 94021500
43. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1997-10-28 97102802
44. TOMASIAK Paweł UKS VICTOR WARSZAWA POL 1990-03-11 90031100
45. SZATKOWSKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA POL 1996-04-04 96040400
46. STUCHLIK Marek AZS AWF KATOWICE POL 1994-05-27 94052700
47. JANASIK Adam KKSZ KONIN POL 1994-05-08 94050800
48. GAL Łukasz KKSZ KONIN POL 1987-12-10 87121000
49. LADORSKI Adam O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1995-11-28 95112800
50. SPŁAWA-NEYMAN Maciej O.Ś. AZS POZNAŃ POL 1988-02-20 88022000
51. PYCHYŃSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-10-08 97100800
52. WITKOWSKI Stefan PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1996-11-10 96111002
53. STOKOWSKI Kamil KKS KRAKÓW POL 1987-04-26 87042600
54. OGŁY Dawid KKSZ KONIN POL 1997-09-27 97092701
55. ŁOCHOWSKI Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1996-09-04 96090400
56. KAWALIŁO Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 1996-09-15 96091501
57. OKRÓJ Patryk KKSZ KONIN POL 1996-01-18 96011802


Ćwierćfinały:
Daniel Olejnik - Marcin Wystel 15/3
Bartłomiej Olejnik - Sebastian Więch 15/14
Damian Skubiszewski - Mateusz Gorski 15/14
Jakub Ociński - Patryk Pałasz 15/10

Półfinały:
Bartłomiej Olejnik - Daniel Olejnik 15/14
Damian Skubiszewski - Jakub Ociński 15/5

Finał:
Damian Skubiszewski - Bartłomiej Olejnik 15/12




11.00 - czas zacząć zmagania szermiercze





































Puchary i dyplomy już są przygotowane





Półfinaliści turnieju przed najważniejszymi walkami


Zawodnicy Konińskiego Klubu Szermierczego otrzymują odznaczenia z rąk Prezesa Wielkopolskiego Okręgowego Związku Szermierczego – Pana Jana Wachowiaka. Odznaczeni srebrną odznaką: Dzwoniarski Damian, Janasik Adam, Maciejewska Weronika, Rzepka Marika, Chorchowski Kewin, Ciesielska Sara, Korczakowski Sebastian, Świerk Stanisław, Geraga Marta, Kostrzewa Michalina,
Drygała Gabriela, Godlewski Mateusz. Odznaczeni brązową odznaką: Siekacz Dominika, Siwek Kamil, Dzwoniarski Adrian, Goździk Kamil i Strejza Bartosz.







Pan Jan Wachowiak wręczył także odznaki zasłużonym dla Wielkopolskiej Szermierki – Tadeuszowi Pigule, Edycie Ryszewskiej, Dariuszowi Nowinowskiemu, Maciejowi Łuczakowi i Maciejowi Tomczakowi, w którego imieniu odznaczenie odebrał Tata











Gabrysia Drygała i Aleksandra Socha walczą o I miejsce







Damian Skubiszewski o miano najlepszego rywalizuje z Bartłomiejem Olejnikiem







Najlepsze zawodniczki turnieju już po wręczeniu pucharów i dyplomów



Najlepsi zawodnicy odbierają puchary, dyplomy i gratulacje





Damian Skubiszewski jako zwycięzca Memoriału otrzymuje przechodnią szablę
z rąk Pani Edyty Ryszewskiej



Na koniec pamiątkowe zdjęcie


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design