Dzisiaj jest: 20.07.19. 




18.05.2013 - Ogólnopolski Turniej do lat 17 - Konin/18.05.2013
Ogólnopolski Turniej do lat 17
- XII Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
Konin, 18.05.2013


SZABLA DZIEWCZˇT

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Nr licencji

1. KOSTRZEWA Michalina KKSZ KONIN POL 1996-04-07 96040701
2. CIESIELSKA Sara KKSZ KONIN POL 1996-09-15 96091500

3. DOBIŃSKA Julia TMS SOSNOWIEC POL 1996-08-19 96081902
3. GERAGA Marta KKSZ KONIN POL 1996-04-12 96041200
5. MAZUREK Marta UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-07-20 98072003
6. KRÓLIKOWSKA Nadia TMS SOSNOWIEC POL 1997-05-27 97052700
7. MICHALAK Weronika AZS AWF POZNAŃ POL 1997-09-09 97090900
8. LENGOWSKA Katarzyna KKSZ KONIN POL 1997-02-04 97020400
9. WALAS Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-07-10 98071002
10. WIDERA Paulina TMS SOSNOWIEC POL 1997-02-24 97022400
11. TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-04-11 97041101
12. SAŁAŃSKA Urszula UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1997-05-05 97050500
13. REMLEIN Antonina O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-06-15 97061501
14. GICZAN Daria UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-01-18 97011801
15. MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN POL 1997-11-16 97111600
16. POPCZYK Emilia TMS SOSNOWIEC POL 1998-10-08 98100801
17. DOMAŃSKA Lidia DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-06-26 99062602
18. SOKOŁOWSKA Agnieszka UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-04-11 98041100
19. MARCINIAK Agata O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-01-10 99011000
20. NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN POL 1999-11-21 99112100
21. DURNA¦ Aleksandra DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-24 98022401
22. DZIUBLEWSKA Martyna KKSZ KONIN POL 1997-02-20 97022001
23. OWCZARCZAK Izabela KKSZ KONIN POL 1998-01-02 98010201
24. ŁAKOMY Natalia TMS SOSNOWIEC POL 1998-06-30 98063004
25. GÓROWSKA Natalia DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-03-18 98031800
26. WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-10-28 97102801
27. KACZMAREK Katarzyna KKSZ KONIN POL 1997-07-08 97070800
28. FIC Michalina KKSZ KONIN POL 1999-02-08 99020800
29. STASZAK Klaudia KKSZ KONIN POL 1997-08-26 97082604
30. MAKSYM Martyna KKSZ KONIN POL 1998-02-19 98021902
31. KĘSY Julianna KKSZ KONIN POL 1999-12-17 99121700
32. MIANOWSKA Maria DRAGON ŁÓD¬ POL 1997-07-24 97072400
------------------------------------------------------------
33. CIE¦LAR Zuzanna TMS SOSNOWIEC POL 2000-11-08 00110801
34. KU¦MIERCZYK Hanna DRAGON ŁÓD¬ POL 1996-05-20 96052000
35. RADZIMSKA Sandra KKSZ KONIN POL 1997-02-12 97021201
36. SZYMAŃSKA Basia UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1999-09-18 99091801
37. DOMŻAŁOWSKA Natalia KS TEAM STARE MIASTO POL 1998-07-29 98072902
37. ROMAŃSKA Paulina KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-08-15 99081501
39. SZWAB Julia AZS AWF POZNAŃ POL 2000-07-27 00072704
40. STRYSZOWSKA Agnieszka AZS AWF POZNAŃ POL 1997-04-24 97042401
41. ŁUKASIK Anna TMS SOSNOWIEC POL 1999-12-27 99122703
42. CHOJNACKA Paulina KKSZ KONIN POL 1999-06-28 99062802
43. DRZEWIECKA Oliwia KKSZ KONIN POL 1997-11-03 97110300
44. KRONOWIECKA Nikola KKSZ KONIN POL 1999-01-03 99010302
45. WŁODARSKA Weronika DRAGON ŁÓD¬ POL 1997-05-06 97050604
46. KUBACIK Anna KKSZ KONIN POL 1999-12-12 99121200


Ćwierćfinały:
Sara Ciesielska - Marta Mazurek 15/12
Marta Geraga - Nadia Królikowska 15/13
Julia Dobińska - Weronika Michalak 15/14
Michalina Kostrzewa - Katarzyna Lengowska 15/5

Półfinały:
Sara Ciesielska - Marta Geraga 15/4
Michalina Kostrzewa - Julia Dobińska 15/13

Finał:
Michalina Kostrzewa - Sara Ciesielska 15/11


SZABLA CHŁOPCÓW

Miejsce/Nazwisko i imię/Klub/Kraj/Data ur./Nr licencji

1. GODLEWSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-04-18 97041801
2. WITKOWSKI Stefan PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE POL 1996-11-10 96111002
3. ŁAWRESZ Damian UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1996-06-27 96062700
3. RÓŻYCKI Michał UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1996-09-18 96091802
5. KACZKOWSKI Krzysztof TMS SOSNOWIEC POL 1997-11-01 97110102
6. SIWEK Kamil KKSZ KONIN POL 1996-01-22 96012200
7. LADEMANN Karol UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 1999-06-14 99061400
8. OKRÓJ Patryk KKSZ KONIN POL 1996-01-18 96011802
9. PYCHYŃSKI Mateusz KKSZ KONIN POL 1997-10-08 97100800
10. STREJZA Bartosz KKSZ KONIN POL 1997-06-24 97062400
11. FILIPCZAK Oliwier DRAGON ŁÓD¬ POL 1996-06-15 96061500
12. BURSKI Jan DRAGON ŁÓD¬ POL 1996-11-15 96111500
13. DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN POL 1997-10-28 97102802
14. KNEZ Mateusz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-04-10 97041000
15. OGŁY Dawid KKSZ KONIN POL 1997-09-27 97092701
16. KUPCZYŃSKI Jakub O.¦. AZS POZNAŃ POL 1997-03-31 97033101
17. POZIEMSKI Jakub UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1996-11-04 96110405
18. GRONIECKI Kamil TMS SOSNOWIEC POL 1996-01-21 96012100
19. RYCZKOWSKI Paweł DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-02-14 98021402
20. JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-09-06 97090600
21. BIAŁECKI Cezary UKS HAJDUCZEK OLSZTYN POL 1999-06-13 99061300
22. KUPCZYŃSKI Łukasz O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-13 99031304
23. WASIELEWSKI Daniel DRAGON ŁÓD¬ POL 1997-12-07 97120700
24. MROCZEK Michał DRAGON ŁÓD¬ POL 1996-11-01 96110100
25. ŁOCHOWSKI Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1996-09-04 96090400
26. GˇDZIK Tomasz KOLEJARZ 24 KATOWICE POL 1998-10-04 98100400
27. DAMS Jakub AZS AWF POZNAŃ POL 1997-12-17 97121700
28. KAWALIŁO Mateusz TMS SOSNOWIEC POL 1996-09-15 96091501
29. RZˇDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE POL 1997-03-04 97030400
30. LACH Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-06-23 98062301
31. KORZYŃSKI Wojciech DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-04-07 99040700
32. BORKIEWICZ Krystian KS TEAM STARE MIASTO POL 1999-07-01 99070101
-------------------------------------------------------------------
33. ŁAKOMY Grzegorz TMS SOSNOWIEC POL 1999-08-10 99081001
34. ŁOGWINOWICZ Dawid UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1997-07-21 97072100
35. KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK POL 1998-08-20 98082001
36. TROĆ Jędrzej O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-03-30 99033003
37. GRZE¦KOWIAK Bartosz AZS AWF POZNAŃ POL 1997-07-20 97072000
38. WYSOCKI Krystian KKSZ KONIN POL 1999-04-09 99040902
39. STĘPIEŃ Hubert O.¦. AZS POZNAŃ POL 1999-11-12 99111200
40. ZIARNOWSKI Rafał TMS SOSNOWIEC POL 1999-11-10 99111001
41. KNAPIK Jakub TMS SOSNOWIEC POL 1999-06-29 99062901
42. MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN POL 1999-01-18 99011802
43. KAWKA Adam DRAGON ŁÓD¬ POL 1999-06-11 99061101
43. KWIATKOWSKI Patryk KKSZ KONIN POL 1997-10-02 97100203
45. DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN POL 1999-07-22 99072200
46. ZANDECKI Michał KKSZ KONIN POL 1999-02-23 99022300
47. ŁYSIAK Stefan KKSZ KONIN POL 1997-08-23 97082300
48. WESOŁY Jakub DRAGON ŁÓD¬ POL 1998-05-17 98051701
49. NARKIEWICZ Kacper UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA POL 2000-02-01 00020101
50. PAKUŁA Daniel KKSZ KONIN POL 1997-11-24 97112400


Ćwierćfinały:
Stefan Witkowski - Krzysztof Kaczkowski 15/14
Damian Ławresz - Patryk Okrój 15/13
Michał Różycki - Kamil Siwek 15/11
Mateusz Godlewski - Karol Lademann 15/6

Półfinały:
Stefan Witkowski - Damian Ławresz 15/14
Mateusz Godlewski - Michał Różycki 15/6

Finał:
Mateusz Godlewski - Stefan Witkowski 15/4

*************************************************


































Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design