Dzisiaj jest: 18.10.19. 




03.06.2013 - Mistrzostwa Polski Seniorów-Śrem-31.05-01.06.2013
Mistrzostwa Polski Seniorów
Śrem, 31.05-01.06.2013

złoto i brąz dla Konina


SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. Katarzyna Kędziora (O.Ś. AZS Poznań)
2. Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa)
3. Marta Puda (TMS Sosnowiec)
3. Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa)
5. Martyna Wątora (AZS AWF Warszawa)
6. Angelika Wątor (TMS Sosnowiec)
7. Marta Wątor (TMS Sosnowiec)
8. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)
-------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

14. Weronika Maciejewska
18. Gabriela Drygała
27. Sylwia Matuszak
32. Martyna Dziublewska

Ćwierćfinały:
Aleksandra Socha - Angelika Wątor 15/14
Katarzyna Kędziora - Magdalena Pasternak 15/10
Marta Puda - Marta Wątor 15/10
Małgorzata Kozaczuk - Martyna Wątora 15/8

Półfinały:
Katarzyna Kędziora - Aleksandra Socha 15/6
Małgorzata Kozaczuk - Marta Puda 15/14

Finał:
Katarzyna Kędziora - Małgorzata Kozaczuk 15/7



SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice)
2. Jakub Ociński (AZS AWF Katowice)
3. Jakub Kacprzak (KKSz Konin)
3. Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa)
5. Łukasz Gal (KKSz Konin)
6. Michał Kochan (TMS Sosnowiec)
7. Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa)
8. Adrian Stanisławski (KKSz Konin)
------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

13. Patryk Pałasz
19. Mateusz Górski
21. Mateusz Godlewski
26. Albert Stanisławski
27. Stanisław Świerk
30. Piotr Dynowski
31. Damian Dzwoniarski
32. Adrian Dzwoniarski
36. Artur Staszak
44. Adam Janasik
49. Dawid Ogły
50. Kamil Goździk

Ćwierćfinały:
Adam Skrodzki - Łukasz Gal 15/8
Jakub Kacprzak - Michał Kochan 15/14
Jakub Ociński - Adrian Stanisławski 15/9
Daniel Olejnik - Mikołaj Grzegorek 15/10

Półfinały:
Adam Skrodzki - Jakub Kacprzak 15/10
Jakub Ociński - Daniel Olejnik 15/10

Finał:
Adam Skrodzki - Jakub Ociński 15/6



SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. AZS AWF WARSZAWA I
- Małgorzata Kazaczuk
- Matylda Ostojska
- Aleksandra Socha
- Martyna Wątora
2. TMS SOSNOWIEC I
- Marta Puda
- Karolina Walczak
- Angelika Wątor
- Marta Wątor
3. O.Ś. AZS POZNAŃ
- Katarzyna Kędziora
- Antonina Remlein
- Irena Więckowska
- Agnieszka Zdrojewska
------------------
4. KKSZ KONIN
- Gabriela Drygała
- Weronika Maciejewska
- Sylwia Matuszak


Półfinały:
AZS AWF WARSZAWA I - O.Ś. AZS POZNAŃ 45/39
TMS SOSNOWIEC I - KKSZ KONIN 45/18

Finał:
AZS AWF WARSZAWA I - TMS SOSNOWIEC I 45/36

Walka o III miejsce:
O.Ś. AZS POZNAŃ - KKSZ KONIN 45/26


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. KKSZ KONIN I
- Łukasz Gal
- Jakub Kacprzak
- Patryk Pałasz
- Adrian Stanisławski

2. AZS AWF KATOWICE I
- Kamil Marzec
- Jakub Ociński
- Adam Skrodzki
- Marcin Wystel
3. AZS AWF WARSZAWA I
- Michał Kosman
- Daniel Olejnik
- Sebastian Więch
- Mariusz Wróbel
-----------------------
9. KKSZ KONIN II
- Adrian Dzwoniarski
- Damian Dzwoniarski
- Mateusz Godlewski
- Stanisław Świerk

Półfinały:
KKSZ KONIN I - UKS VICTOR WARSZAWA 45/30
AZS AWF KATOWICE I - AZS AWF WARSZAWA I 45/44

Finał:
KKSZ KONIN I - AZS AWF KATOWICE I 45/30

Walka o III miejsce:
AZS AWF WARSZAWA I - UKS VICTOR WARSZAWA






Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design