Dzisiaj jest: 18.10.19. 




17.06.2013 - Mistrzostwa Polski Młodzików-Warszawa-15-16.6.2013
Mistrzostwa Polski Młodzików
Warszawa, 15-16.06.2013

srebrny medal dla Konina


Szabla dziewcz±t indywidualnie

1. Urszula Kurzyna (UKS 13 Białystok)
2. Natalia Nowinowska (KKSz Konin)
3. Lidia Domańska (Dragon ŁódĽ)
3. Agata Marciniak (O.¦. AZS Poznań)
5. Zuzanna Cie¶lar (TMS Sosnowiec)
6. Basia Szymańska (UKS Gocław 75 Warszawa)
7. Anna Łukasik (TMS Sosnowiec)
8. Anna Stosio (Dragon ŁódĽ)
----------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

15. Julianna Kęsy
17. Michalina Fic
20. Nikola Kronowiecka
26. Małgorzata Zawodniak
29. Paulina Chojnacka
31. Natalia Skompska
48. Anna Kubacik


Ćwierćfinały:
Agata Marciniak - Anna Stosio 12/5
Natalia Nowinowska - Zuzanna Cie¶lar 12/6
Urszula Kurzyna - Anna Łukasik 12/6
Lidia Domańska - Basia Szymańska 12/1

Półfinały:
Natalia Nowinowska - Agata Marciniak 12/11
Urszula Kurzyna - Lidia Domańska 12/11

Finał:
Urszula Kurzyna - Natalia Nowinowska 12/4


Szabla chłopców indywidualnie

1. Karol Lademann (UKS Gocław 75 Warszawa)
2. Łukasz Kupczyński (O.¦. AZS Poznań)
3. Cezary Białecki (UKS Hajduczek Olsztyn)
3. Wojciech Korzyński (Dragon ŁódĽ)
5. Mateusz Prokopowicz (UKS 13 Białystok)
6. Krystian Wysocki (KKSz Konin)
7. Maurycy Dziublewski (KKSz Konin)

8. Hubert Stępień (O.¦. AZS Poznań)
---------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

17. Hubert Glasner
19. Szymon Wojtasik
22. Michał Zandecki
25. Bartosz Mikołajczyk
32. Hubert Piguła


Ćwierćfinały:
Łukasz Kupczyński - Maurycy Dziublewski 12/10
Cezary Białecki - Krystina Wysocki 12/5
Karol Lademann - Hubert Stępień 12/3
Wojciech Korzyński - Mateusz Prokopowicz 12/7

Półfinały:
Łukasz Kupczyński - Cezary Białecki 12/8
Karol Lademann - Wojciech Korzyński 12/3

Finał:
Karol Lademann - Łukasz Kupczyński 12/10


Szabla dziewcz±t drużynowo

1. DRAGON ŁÓD¬
- Lidia Domańska
- Kinga Malec
- Anna Stosio
- Aleksandra Turała
2. TMS SOSNOWIEC
- Karolina Chrzanowska
- Zuzanna Cie¶lar
- Alina Kły¶
- Anna Łukasik
3. UKS 13 BIAŁYSTOK I
- Urszula Kurzyna
- Gabriela Mieczkowska
- Blanka Seredyńska
- Maja Wyszkowska
4. KKSZ KONIN I
- Paulina Chojnacka
- Michalina Fic
- Julianna Kęsy
- Natalia Nowinowska

5. UKS 13 BIAŁYSTOK II
6. O.¦. AZS POZNAŃ
7. KOLEJARZ 24 KATOWICE
8. KKSZ KONIN II
- Nikola Kronowiecka
- Anna Kubacik
- Natalia Skompska
- Małgorzata Zawodniak



Ćwierćfinały:
TMS SOSNOWIEC - KOLEJARZ 24 KATOWICE 36/29
KKSZ KONIN I - O.¦. AZS POZNAŃ 36/16
UKS 13 BIAŁYSTOK - KKSZ KONIN II 36/26
DRAGON ŁÓD¬ - UKS 13 BIAŁYSTOK II 36/15

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC - KKSZ KONIN I 36/25
DRAGON ŁÓD¬ - UKS 13 BIAŁYSTOK 36/33

Finał:
DRAGON ŁÓD¬ - TMS SOSNOWIEC 36/35

Walka o III miejsce:
UKS 13 BIAŁYSTOK I - KKSZ KONIN I 36/34


Szabla chłopców drużynowo

1. TMS SOSNOWIEC I
- Jakub Knapik
- Piotr Sosulski
- Rafał Ziarnowski
- Grzegorz Łakomy
2. UKS VICTOR WARSZAWA
- Jakub Broniszewski
- Aleksander Izdebski
- Tymoteusz Kuchta
- Piotr Szczepanik
3. UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA
- Janek Banaszkiewicz
- Karol Lademann
- Kacper Narkiewicz
- Antek Rzepka
4. KKSZ KONIN I
- Maurycy Dziublewski
- Bartosz Mikołajczyk
- Krystian Wysocki
- Michał Zandecki

5. O.¦. AZS POZNAŃ
6. UKS 13 BIAŁYSTOK
7. DRAGON ŁÓD¬
8. KKSZ KONIN II
- Hubert Glasner
- Hubert Piguła
- Szymon Wojtasik



Ćwierćfinały:
UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA - O.¦. AZS POZNAŃ 36/34
TMS SOSNOWIEC I - DRAGON ŁÓD¬ 36/32
UKS VICTOR WARSZAWA - UKS 13 BIAŁYSTOK 36/31
KKSZ KONIN I - KKSZ KONIN II 36/25

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC I - UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 36/35
UKS VICTOR WARSZAWA - KKSZ KONIN I 36/33

Finał:
TMS SOSNOWIEC I - UKS VICTOR WARSZAWA 36/28

Walka o III miejsce:
UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA - KKSZ KONIN I 36/33




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design