Dzisiaj jest: 18.10.19. 




19.06.2013 - Mistrzostwa Miasta Konina - Konin - 23.06.2013
Serdecznie zapraszamy
wszystkich sympatyków szermierki na
Mistrzostwa Miasta Konina w szabli dziewcząt i chłopców.
Turniej odbędzie się na hali szermierczej w Koninie
w dniu 23.06.2013 (niedziela).

Harmonogram:

Szkoły Gimnazjalne i Średnie

- zgłoszenia i zbiórka - godz. 8.00
- rozpoczęcie walk w szabli dziewcząt i chłopców godz. 9.00

Szkoły Podstawowe – klasy V i VI
- zgłoszenia i zbiórka - godz. 12.30
- rozpoczęcie walk w szabli dziewcząt i chłopców godz. 13.00

Szkoły Podstawowe – klasy IV
- zgłoszenia i zbiórka - godz. 15.00
- rozpoczęcie walk w szabli dziewcząt i chłopców godz. 15.30



**---**----WYNIKI---**---**

Szkoły Średnie


Szabla dziewcząt

1. Marta Geraga (KKSz Konin)
2. Sara Ciesielska (KKSz Konin)
3. Michalina Kostrzewa (KKSz Konin)


Szabla chłopców

1. Damian Dzwoniarski (KKSz Konin)
2. Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)
3. Mateusz Godlewski (KKSz Konin)
3. Kewin Chorchowski (KKSz Konin)


Szkoły Gimnazjalne


Szabla dziewcząt

1. Sylwia Matuszak (GIM 6 Konin)
2. Martyna Maksym (GIM 6 Konin)
3. Martyna Dziublewska (GIM 6 Konin)
3. Natalia Nowinowska (GIM 6 Konin)


Szabla chłopców

1. Mateusz Godlewski (GIM 6 Konin)
2. Bartosz Strejza (GIM 6 Konin)
3. Adrian Dzwoniarski (GIM 6 Konin)
3. Mateusz Pychyński (GIM 6 Konin)


Szkoły Podstawowe - klasy VI


Szabla dziewcząt

1. Małgorzata Zawodniak (SP 12 Konin)
2. Wiktoria Przybylska (SP Kazimierz Biskupi)


Szabla chłopców

1. Szymon Wojtasik (SP 10 Konin)
2. Krystian Waszak (SP 12 Konin)
3. Sebastian Kopejko (SP 6 Konin)
3. Jakub Chojnacki (SP 8 Konin)


Szkoły Podstawowe - klasy V


Szabla dziewcząt

1. Alicja Papuzińska (SP 10 Konin)
2. Weronika Waleriańczyk (SP 6 Konin)
3. Michalina Trojanowska (SP 1 Konin)
3. Natalia Wysocka (SP 4 Konin)


Szabla chłopców

1. Maksymilian Kozakiewicz (SP 4 Konin)
2. Kacper Łętowski (SP 4 Konin)
3. Michał Szreder (SP 4 Konin)
3. Kacper Lenarczyk (SP 1 Konin)


Szkoły Podstawowe - klasy IV


Szabla dziewcząt

1. Julia Wałowska (SP Kramsk)
2. Weronika Maciejewska (SP 4 Konin)
3. Aischa Chadji Bachir (SP 6 Konin)
3. Adrianna Frydrychowska (SP 12 Konin)


Szabla chłopców

1. Filip Kędzierski (SP 6 Konin)
2. Olaf Stasiak (SP 6 Konin)
3. Mateusz Ścibor (SP 6 Konin)
3. Emil Łukasik (SP 6 Konin)

Szkoły Średnie i Gimnazjalne - szabla dziewcząt


Szkoły Średnie - szabla chłopców



Szkoły Gimnazjalne - szabla chłopców



Szkoły Podstawowe - klasy V - szabla dziewcząt

Szkoły Podstawowe - klasy V - szabla chłopców


Szkoły Podstawowe - klasy V i VI - szabla chłopców


Szkoły Podstawowe - klasy IV - szabla dziewcząt


Szkoły Podstawowe - klasy IV - szabla chłopców




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design